1 Kasım, 300 saat 7: 13 ): 300 AM kalıcı bağlantı

Geçen hafta sonu biri bana bu sorunu verdi. Kodlama gerektiriyor, ancak keyifli yanı, tam olarak nasıl mantıklı bir teknik oluşturulacağıdır, gücü kullanmak da büyük olasılıkla uzun sürecektir. Doğrudan döngü kodlamasını çalıştırmanın yanı sıra bir elektronik tablo karışımından yararlandım. Kodun, HTML el yazmasının çalıştırılması ve ayrıca bir avuç hizmetin bulunması 6 saatten fazla sürdü.

Amaç, aralarında hiçbir harfin tekrarlanmadığı 5 beş harfli kelimeyi bulun; yani 26 harflerinden 26’nın karşılığıdır.
Bir endişeniz, 5 harfli bir liste bulmaktır, çünkü bazı garip kelimelerden oluşması gerekecek. Bunu basitleştirmek için internet sitesine bağlı kalmayı kullandım: https://www.bestwordlist.com/5letterwordspage15 htm keşfettiğim seçeneklerde ortaya çıktı, bazı eş anlamlılar sözlüğünden oluşuyor gibi görünüyor, ancak hepsinden değil). Yakın bir arkadaşım bir 300 kelimeden daha fazlasını içeriyordu, ancak bu gerçekten herhangi bir yeni çareyi içermiyor gibiydi. Uzun bir kelime listesi keşfedebilirsiniz, eğer öyleyse gerçekten onları eklemekten çekinmeyin!

Yağmacılara bağlılık, ortaya çıkan birkaç tuhaf kelimenin hızlı bir özetini sunar. Bu nedenle, sözlerinizin benimkiyle eşleşebileceğini doğrulama yeteneğine sahip olmanız gerekir!

güncel olmayan önceki stresli, aynı şekilde bir pop takımının adı


İlk ana plan, harfleri çoğaltmayan, yani 5 farklı harf kullanan tüm kelimeleri bulmaktır. Listelemeyi aslında bunların 8000 üzerinden geliştirdim.

İtiraf ediyorum googling yaparak hizmetlerden birkaçını keşfedin, ancak engel daha da fazla hizmet bulmaktır.

Comments to: Zor Bulmaca – 5 5 Harfli Kelime

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri