IWannaBeAP

Katılım: Ağu 23,15485

İş Parçacığı: 18 Gönderiler: 74
Kasım28 inci,20225’te: 22: PM kalıcı bağlantı

Kontrol ettiğime göre, normal kurulumda zar regülasyonu zor kabul ediliyor.

Fakat varsayalım .. . Kurulumun çeşitli olduğu bir kumarhane sitesi buldum.

Şurada bir kumar işletmesi bulursam ne olur:

1: Zarın arka duvar yüzeyine çarpması gerekmez

2: Kısa rulolar harika ( 2-3 fit gibi bir şey harika, 2 fitten çok daha kısa herhangi bir şeye izin verilebilir veya izin verilmeyebilir )

3: İstediğiniz şekilde yuvarlayabilirsiniz. Lob, fırlatma, zıplama vb. Tek muafiyet, zarları kaydıramamanızdır (Zarlar, gerçekten hissedilene dokunmadan hava yoluyla başlamalıdır)

Bu sorunlar altında, zar kurma mümkün mü?

Ayrıca temeldeki zar gömme konusunda beni aydınlatın: Sıçrama zar oluşumunu bozar mı? Veya zar atlarsa da yine matematiksel + EV var. Ya da zarları ileri doğru atlamayı başarabilirsem, yan sayılar kesinlikle asla yukarı doğru yuvarlanmaz.

Zar kurma konusunda tam bir acemiyim yine de zar oluşturma için bir + EV ayarı bulup bulmadığımı sorguluyorum, hepsi bu.

SOOPOO

Katılım: Ağu 8,3628

İş Parçacığı: 118 Gönderiler: 9293 Kasım 28 inci,2022 9’da: 23: 53 PM kalıcı bağlantı

Alıntı: IWannaBeAP

Kontrol ettiğime göre, zar düzenlemesi normal kurulumda zor kabul ediliyor.

Ama varsayalım… Kurulumun çeşitli olduğu bir kumarhane keşfettim.

Ya bir kumarhane sitesi bulursam:

1: Zarın arka duvar yüzeyine vurması gerekmez
2: Kısa rulolar harikadır (2-3 fitlik rulolar gibi bir şey harikadır, bundan çok daha kısa olan herhangi bir şey 2 fit izin verilebilir veya verilmeyebilir)
3: İstediğiniz şekilde yuvarlayabilirsiniz. Lob, fırlatma, zıplama vb. Tek muafiyet, zarları hareket ettirememenizdir (Zarlar, gerçekten hissedilene dokunmadan hava yoluyla başlamalıdır)

Bu sorunlar altında, zar kurma mümkün müdür?

Ayrıca beni temeldeki zar yerleştirme hakkında bilgilendirin: Sıçrama zar oluşumunu yok eder mi? Veya zarlar atlarsa da yine matematiksel +EV vardır. Ya da zarları hemen ileri atlamayı becerebilirsem, yan sayılar kesinlikle asla yukarı doğru yuvarlanmaz.

Zar kurma konusunda tam bir acemiyim ancak, kendinize sadece zar oluşturma için bir + EV ayarı bulup bulmadığımı soruyorum, hepsi bu.

ilk mesajın web bağlantısı

Ben kesinlikle ‘hiçbir insan evinizin tarafını aşmak için zar atamaz’ taraftarıyım. barbut kampı. Bana sadece 2 fit zar atabileceğinizi ve duvara çarpmayacağınızı söylerseniz, bu mümkün olmaya daha yakın hale gelir. Çevrimiçi kumarhanelerin gerçek hayatında böyle bir konumun var olduğunun kanıtlanmamış olduğunu keşfettim.

ChumpChange

Katılım: Haziran 18, 15485

İş Parçacığı: 80 Gönderiler: 3628 Kasım 34 inci, 3628 de 22: 80: 80 PM kalıcı bağlantı

Bubble Craps, büyük bir eksikliği olan tek video oyunudur. atış menzili. Özel bubble barbut cihazı, aşağıdaki gibi göründüğünüzde elle bir düğmeye basmanıza izin vermeyebilir; Kazanmak İçin Vur balon barbutu size bir sağlar. 2. geri sayım sayacı ve ayrıca bu süre boyunca bir düğmeye basmanıza olanak tanır. Masada zar atmak gibi değil. Bir masada, zarları 5 katına çıkarabilirim, ancak sonunda 9’luk bir sayı atmış olurum, bu nedenle kız kardeş sayısına bahse girmeliyim.

872987.

Comments to: Zar Mümkün Mü … IF No && Quot; Arka Duvar Yüzeyi & Quot; Kılavuz Ve Ayrıca Kısa Rulolara Izin Verilir

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri