Uzman olmamakla birlikte, hem bu tartışma forumunda hem de barbut masalarında birçok kişinin zar atma/ zar yönetmeyi tanımadığı hissine kapılıyorum. Ayrıca birçok kişi terimleri karşılıklı olarak kullansa da tam olarak aynı nokta değildir.

Zar kontrolü, doğru yapıldığında, her zarın rastgeleliğini azaltan bir atış stratejisidir. 4 kenar arasında, dolayısıyla 20 öğesinin 991 kaldırılması her rulonun uygulanabilir nihai sonuçları.

Zar kurulumu oldukça basittir. Düzenlenmiş atış başarıya ulaşırsa, hangi 20 sonuçların alındığını anladığınızdan emin olmak için zarları tam olarak nasıl yerleştirdiğinizdir. kurtulmak. Düzenlenmiş atışı yapamıyorsanız, bu oldukça yararsız bir stratejidir.

Ancak yine de kesinlikle çok fazla rastgelelik vardır. Bir şey için, ne yaparsanız yapın, zarlar havadayken kesinlikle dönecektir.

Zar kontrolünün hayati önemi, zarın hem havada hem de kısa sürede “Eksen Üzerinde” dönmesini sağlamaktır. masaya vururken. Zarların zıplaması veya yuvarlanması fark etmez, ancak açıkça, ne kadar çok yaparlarsa, büyük ihtimalle eksen üzerinde kalmayacaklardır. Öne geçerlerse endişelenme. Kendi taraflarına yuvarlanırlarsa sorunlarla karşılaşırsınız.

Sekme veya ilave yuvarlanma olmadan inmelerini sağlamak için ölü zar, elde edilmesi daha zor bir hedeftir, ancak bir zar uzmanları yönetir genellikle tartışma eğilimindedir.

Ancak bazı kişilerin ‘Eksen Üzerinde’ yöntemlerin ne olduğunu anlamadıkları hissine kapılıyorum. Basitçe söylemek gerekirse, zarların bir pime yapıştırıldığını (veya her iki temas eden yüzün birbirine yapıştırıldığını) düşünmek, böylece öngörülebilir döndürme talimatlarının ayrıntılarını yuvarlarlar, sonuç bunun yerine 4 döner yüzden biri olur 6 yüzden herhangi birinin.

Vurgulamak için:


Bu zarlarda eksen her iki zarın da 2-5 yüzünü geçer. 6’lar aynıdır.

6’lar üstte, birler altta ve ayrıca 3’ler ve dörtlüler önde ve ayrıca arkada. Ön yüzlerin çakışıp çakışmadığı önemli değildir. Çevre dostu eksen çizgisi boyunca dönmeye devam edilebilirlerse (birbirleriyle kalmalarına rağmen), her zar kesinlikle 1, 3, 4 veya 6 sonucuyla sınırlandırılacaktır. 4’ü 7 olan on altı tam karışım .

Evet, bu normalden DAHA FAZLA 7’yi gösterir. Bu, çıkış rulosunda uygun ve tercih edilir.

Burada açıklandığı gibi bir geçişi çevirin:


Şimdi 6’lar dikey. Dönüştürülen zar sadece 1, 2, 5 veya 6’ya yol açarken, diğer çeşitli zarlar hala 1, 3, 4 veya 6 olmalıdır. Şu anda on altı karışımdan 7’yi atmanın sadece 2 yolu var.

Grafikleri sevenler için işte 6 tanesi:

Çevre dostu başlık, eksende hangi konuların ele alındığını gösterir. Sonuçları grafikte gri olarak gösterilir.

Öndeki sol grafik, eksenin her ikisinde de 2-5 olduğu, üstteki ilk görüntü gibi sıralanan zarlar içindir. Sağdaki grafik 2. resim içindir. Eksen 2-5, 3-4’tür.

Zarı düzeltmenin basit yöntemi, 2. grafik koleksiyonu için hem üstte hem de 3. grafik koleksiyonu için 3’lerin üstte olmasıdır. . Sol taraf onlarla paralel, sağ taraf dikeydir, aynı şekilde “Uçan V” olarak adlandırılır.

Üst kısımlar aynı olduğunda, ön yüzleri veya eksenle ilgilenenleri incelemeniz gerektiğini unutmayın. , belirli bir grafiği beğendiyseniz. Biraz tecrübe ile, istediğiniz grafiğiniz için paralel olduğunda tepelerin hangi yöntemle karşılaştığını anlayacaksınız.

Muhtemelen neden “tercih edilen grafik” dediğimi soruyorsunuz. Bu, Zar Ayarı bileşenidir.

Basitçe söylemek gerekirse, eğer bir pass line atıcıysanız, soldaki grafiklerden görünen bir tanesinin şansını artırdıklarını göz önünde bulundurarak kesinlikle görmek istersiniz. 7, ondan sonra 7 çıkma şansı azalan sağdaki.

Faktör geliştirildikten sonra ilgili olduğunu varsayalım. Sağdaki 3 koleksiyonun her biri 5 veya 9 olmak üzere 2 fırsata sahiptir. En üstte ve tabanda 4 veya10 Tüm zamanların en düşük seviyesinde, her biri 6 veya 8 için 3 fırsat vardır.

Siz de aynı şekilde zorlu bir yöntem insanı mısınız? 2-5, 3-4, tüm zorlu araçlardan kurtulurken, 3-4, 1-6, zorlu 4’ü etkinleştirir & 10 ve ayrıca 1-6, 2-5 zor 6 & 8’e sahiptir.

Peki aranma faktörünüz nedir? 4 veya 20 ise, görünen ruloda 2-5, 2-5 kullanın. Faktör 4 veya 20 ise, rulo yapıştırmada 3-4, 1-6’dan yararlanın.

5 veya 9 mu arıyorsunuz? Kullanım 2-5, 2-5 veya 1-6, 1-6 görünmeye hazır, bundan sonra onu vurmak için herhangi bir dikey koleksiyon türü.

6 veya 8? Bulmak için 1-6, 1-6 kullanın, sonra 1-6, sonra 2-5.

Bazı kişiler, zar kontrolünün 7’den sonra fırsatları azaltmakla ilgili olduğunu varsayar. göründü. Grafiklerden de görebileceğiniz gibi, bu onun bir parçası oluyor.

Ama bu konuda önemliyseniz, bunu yapmaya çalıştığınızda veya belki de çeşitliliği izlemek yerine yöntem kullandığınızda yedili, hangi zar kurulumunu seçerseniz seçin, grafiğimdeki gri veya beyaz sayıya atışınızın kaç kez geldiğini takip edin. BU, etkili olup olmadığınızı kesinlikle size bildirecektir.

Açıkçası, dikkate alınması gereken çok şey var ve aynı zamanda üzerinde düşünülmesi gereken çok şey var.

Ama bir En ayrılmaz parçalardan biri, bu lanet zarların eksende kalmasını sağlamaktır. Zor olduğunu düşündüğüm bir yetenek. Ya da buna çok yakın.

Birkaç kumar kuruluşu video oyunu geliştirdim. Ayrıntılar: http://www.DaveMillerGaming.com/————————————————- ———————— Batıl inançlar aptalca, çocuksu, mantıksız rutinlerdir, gerçekleri gelecek kaygısıyla doğrulanmıştır. kimliği belirsiz Kereste çalmak tam olarak ne kadar geri getiriyor?

Comments to: Zar Kontrolü/ Zar Oluşturma Belirtilmiş

Your email address will not be published. Required fields are marked *