LÜTFEN GÖREVİNİZ OLMADAN BU KONUYA YAZMAYINIZ146

Selamlar!

Bir kez daha 2022 WoV NFL Picks Game için zaman geldi !!!

NASIL OYNANIR :

Kurallar kesinlikle şu şekilde olacaktır:

Format:

İlk Üç Ödenen Şu Şekilde:

Birincilik: $250(Bu kişi kesinlikle tüm Giriş Ücretlerini de kazanacaktır)

İkincilik: $146

Üçüncülük: $52

( Gördüğünüz gibi, bu dönem İlk Üç için anlaşmalı bir ödül çerçevesini benimsiyorum.)

İlk 3’e giremeyenler için ayrıca 2 Teselli Ödülü var. $146 genel olarak.

Bu yıl da “Mükemmellik Bonusu”nu kesinlikle aynı şekilde yapacağız. Bir gösterge olarak, Mükemmellik Bonuslarından oluşan TÜM KAZANÇLAR dönem sonunda ödenir. Benim için pratikse, Mükemmellik Bonuslarını biriktirdikçe ödemeyi tercih edebilirim.

GİRİŞ ÜCRETLERİ VE SORUMLULUK REDDİ:

1.) Oynarsanız, kazanana $17 ödemeniz beklenir. Kazanamazsanız. Tamamen ücretsiz başarısızlık yoktur. Ayrıca sadece bir hafta oynarsanız, dökerseniz kazanana ödeme yapmayı kabul edersiniz. Bu tamamen ücretsiz bir yarışma DEĞİLDİR.

2.) Bu sosyal bir şans oyunudur, bu nedenle haksız yere katılmamak için lütfen idari mevzuatlarınızı inceleyiniz. Yasal olarak dahil olduğunuzu garanti etmek ne bu internet sitesinin ne de benim görevim değil.

3.) Bu, bireylerin yeteneklerinin (seçim yapma) bir soruna yol açabileceği bir video oyunudur. daha yüksek fayda.

4.) Bu video oyununun komisyonu veya ev sahibi tarafı yok. Bu video oyununa, kendim dışındaki herkes için +EV (diğer her şey eşdeğeri) yapan fonlar ekliyorum. Bu video oyunu için doğrudan herhangi bir Giriş Ücreti ALMADIM, bu yüzden bireyler kazananı ödemek için “Onur Sistemi”ne giriyorlar.

5.) Hedef146, bu video oyununu tamamen aynı şekilde sağlayan ve bu rekabeti sosyal bahis yasaları uyarınca yasal olarak kullanan Pennsylvania Topluluğu’nun bir yerelidir, ” Rake”, “House Edge” veya Mission’ın146 yararlanabileceği herhangi bir diğer sistem türü.

6.) Tam burada WizardofVegas’a yüklenmenin yanı sıra, bu video oyunu LCB.org, LCB.org’un mülkiyeti veya izlenmesi veya herhangi bir başka site veya çeşitli diğer elektrik prizleri tarafından hiçbir şekilde finanse edilmez veya onaylanmaz. birleşmiş. TÜM oyuncular, eşdeğer bir giriş ücreti şansını değerlendirmeyi teklif eder ve ayrıca (mevcut) tüm ek ödüller, doğrudan Misyon tarafından harcanır146

Oyunla ilgili bir sorununuz varsa 1-800- GAMBLER.

Teselli Ödülleri:

İlk hafifletme ödülü kesinlikle “Sen çiz” hafifletme ödülü olacaktır. Bu ödül, en kötü belgeye sahip oyuncu için en olasıdır, eğer bir bağlantı varsa, bundan sonra galip tipik ani ölüm kurallarına göre çözülecektir.

2. hafifletme ödülü kesinlikle olacaktır. , “En Ortalama”, oyuncuya en yakın süreyi bitiren en olası hafifletme ödülü.500 Ani ölümler kesinlikle aynı şekilde tipik bağlantıya zarar veren Kural veya oyuncular onu bölmeyi seçebilir.

Bu hafifletme ödüllerinin her biri $100 öder

Mükemmellik Bonusu

Mükemmellik Bonusunu kazanmak için Güven Seçimi yapmanız ve ayrıca 6-0 haftanız olması GEREKİR. Mükemmellik Bonusu, haftada $/ öder ve bu, hafta için mükemmel belgeler yoksa birikir geçmişte. Birden fazla oyuncunun o hafta en iyi belgesi varsa, bundan sonra toplanan herhangi bir miktar kesinlikle aralarında bölünecektir. Bu ikramiyeler kesinlikle dönem sonunda ödenecek ve bundan sonraya kadar sayılacaktır. Misyon146 ayrıca, daha kolay olduğunu keşfederse, sürekli olarak Mükemmellik Bonusları ödemeyi seçebilir.

Basitlik için kesinlikle “Kırılma” olmayacak. Tüm para miktarı olmayan kazanılan her türlü mükemmellik bonusu kesinlikle yerel paraya eklenecektir.

Haftada kimse Mükemmellik Bonusu kazanmazsa 25 (ve ayrıca şampiyon olmadan geçen her türlü hafta) bundan sonra sadece o parayı biriktiririm.

Kurallar:

1.) Şampiyon kesinlikle mümkün olan en yüksek kazanç oranına sahip olarak belirlenecektir. Herhangi bir ödül için bir bağlantı olması durumunda, şampiyonlar kesinlikle ya pay ayırma seçeneğine sahip olacaklar ya da Super Bowl’dan önce bir Super Bowl seçimi için PM’ye izin verebilirler, ancak dövüşçüler anlaşıldıktan sonra, kazanan da dahil olmak üzere. grup, yayılmanın yanı sıra TD’ler fırlatıldı; şampiyon kesinlikle kurulacaktır çünkü düzen. Eğer 2 Üye bana tam olarak aynı noktayı PM atarsa, kesinlikle İKİSİNDEN de seçimlerinin en az bir öğesini değiştirmeleri istenecektir.

2.) Bunun tedavisi kesinlikle eninde sonunda Perşembe günleri olacaktır. , Haftalık bir kaynaktan faktör dağılımlarını ve ayrıca Alt/Üstünü mutlaka yükleyeceğim. Muhtemelen VegasInsider’ı kullanacağım ve yayınladığım Spreadler & Over/Altlar kesinlikle sürekli olacak ve daha önce herhangi bir zamanda seçilebilecek 10: 00 Pazar günü EST. Bundan daha erken bir Pazar video oyunu veya bir Cumartesi video oyunu varsa, çok erken video oyununu seçmek istiyorsanız, bundan sonra o video oyununun ilkinden önce Seçimleri göndermeniz gerekir. Erken Pazar Başlangıçları kesinlikle her iki dizide de tanıtılacaktır.

2a.) Herhangi bir faktör için hedef tarihte kesinlikle HİÇBİR İSTİSNA OLMAYACAKTIR. Çok fazla çakışma.

2b.) Bu aslında hiç olmadı, ancak “Erken Oyun” seçerseniz ve ardından yepyeni bir Seçim koleksiyonu gönderirseniz, ” Erken Oyun” aslında başladı, o hafta için kesinlikle 0-5 arası bir belge alacaksınız ve tüm hafifletme ödüllerinden geçersiz sayılacaksınız.

3.) Cumartesi/Pazar/Pazartesi video oyunları kesinlikle dikkate alınan tek video oyunları olacaktır. Her oyuncu Spesifik olarak Spread’e karşı 5 galip, tam olarak 5 Üst/Alt veya özellikle 5’i tamamlayan bir karışım seçmelidir. Cumartesi video oyunları sunuluyorsa, bundan sonra en az Cumartesi video oyunundan oluşan Seçimler koleksiyonunuzu göndermeniz gerekir. her tür Cumartesi video oyununun BAŞLAMADAN ÖNCEKİ BİR SAAT; Seçimleriniz o hafta için kesinlikle ek olarak güvence altına alınacak ve Cumartesi video oyun(lar)ını gerçekten seçtiyseniz değiştirilemez.

3a.) Bir “Güven Seçimi”, Kural 3’ün amaçları için sadece BİR SEÇİM olarak düşünülür. 5 farklı Seçim hala gereklidir.

4.) Oyuncular herhangi bir seçim yapmadan bir hafta “Atlayabilir”, ancak buna gerek yoktur. Bir oyuncu yanlışlıkla seçim göndermek için çalışmayı bırakırsa, bu kesinlikle “Atla” Haftasını oluşturacaktır.

Yarışmaya 2. Haftada kaydolan oyuncular için 1. Hafta kesinlikle telafi edecektir.

2. Haftadan sonra yarışmaya katılamazsınız.

4a.) Eğer yanlışlıkla bir haftadan kaçınmak istiyorsanız , bundan sonra Varsayılan Seçimler gönderebilirsiniz. Çatışmadan uzak durmak için (ve hayatımı çok daha kolay hale getirmek için) Varsayılan Seçimler, on altı NFL Takımı seçmekle sınırlıdır ve ayrıca seçimleriniz, OYUN TOPLAMI seçimleri sağlanan sırayla hemen bu gruplar olacaktır. Varsayılan Seçimleriniz için büyük olasılıkla, hiçbiri Güven Seçimi olmayacaktır ve ayrıca o hafta Mükemmellik Bonusu almazsınız.

4b.) Durum bazında, Seçimlerin tarafımdan yüklenmeden önce yapılmasına izin vermeyi kesinlikle dikkate alın. Bunu yaparsam, sadece o haftanın Seçimleri için olabilir. (IOW– Pazar günkü video oyunlarına bağlı kalmak için Salı günü alay etmenize izin verilebilir)

4( b)( i) Bilgi için, bunun anlamı, grupları gönderebileceğinizdir. perşembe günkü yayılımın ne olacağını anlamadan yayılmayı arzuluyorsunuz (eski sevgili. Patriots-Over, Patriots -x). Onları bana gönderdiğiniz zamanki spread ve ayrıca Perşembe günü yayınlanan spread de değişiyorsa, bundan sonra Tahminleriniz kesinlikle Perşembe gününün dağılımını (veya hangi spread yüklenirse yüklenirse) yansıtacak şekilde değiştirilecektir

5.) Eğer bir oyuncu bir haftadan daha uzun bir süre seçim yapmak için çalışmayı bırakırsa, bir hafifletme ödülüne uygun her türlü teslim olur, ancak oynamaya devam edebilir. Ayırılan “Haftayı Atla” dışında her hafta kaçırılan seçimler, kaçırılan tüm haftalar için kesinlikle 0-5 arası bir belgeye neden olacaktır.

6.) Tercihler kesinlikle PM’ olarak düzenlenecektir. daha önce herhangi bir faktörde bana göre : 10 Pazar günü EST, tüm seçimler kesinlikle benim tarafımdan o zaman ve ayrıca ilk arasında serbestçe yayınlanacaktır.

Dönem başında yasaklanmamış oldukları teklif edilen dönemin eğitim kursu boyunca yasaklanan Üyelerden Seçimleri kesinlikle onaylayacağım. Bu tercihleriniz için size e-mail adresimi PM atıyorum, oradan da gönderebilirsiniz.

7.) EdCollins genellikle Pazartesi akşamı video oyunundan hemen sonra sonuçları ve yükseltilmiş sıralamaları yükleyecektir. Gerçekten sıra dışı kutlamalarda, EdCollins’in erişilebilirliği için Elle Kaliteli Seçimler yapılması gerekebilir, bu gerçekleşirse kesinlikle Salı veya Çarşamba günü olacaktır. Lütfen, “Öz-Polis”, bir hata olup olmadığını görmek için kendi Sıralamanız. 4 yılda bir tane olmadı, bu yüzden EdCollins’in programına güveniyorum ve normalde kontrol etmem.

8.) KENDİNE GÜVEN SEÇİMİ: Bir tane yapabilirsin, “Güven Seçimi, “Her hafta olsa da gerek yok. “Güven Seçiminiz”, PM’nizde özellikle açıklığa kavuşturulmalıdır. GÜVEN SEÇİMİ sonucu, yapılırsa kesinlikle 2 başarı veya daha fazla kayıp olarak sayılacaktır.

8a.) Bir “Güven Seçimi”, Kural 3’ün amaçları için sadece BİR SEÇİM dikkate alınır. Hala 5 özel Seçim gerekiyor.

8b.) O hafta “Mükemmellik Bonusu” almak istiyorsanız, bir Güven Seçimi YAPMALISINIZ.

9.) “Telafi Edici Tahminler”

Birbirini tamamen dengeleyen herhangi bir Tahmin İKİ KAYIP içerecek ve ayrıca bu tür dengeleme seçimlerini yapan kişinin herhangi bir hafifletme ödülü kazanmasını kesinlikle geçersiz kılacaktır. “Offsetting Picks”, aynı video oyununda gerçekleşmesi için 2 zıt nokta seçiyor.

10) PM HATIRLATICILARI: Eğer şu anda gerçekten almadıysam, Cumartesi günü bir zamanda Seçimlerinizi yapmak için GENEL OLARAK kesinlikle işaretçiler göndereceğim. İşaretçiler, bir garanti değil, nezaket olarak düşünülmelidir, herkes, ipuçları gönderilip gönderilmediğini Seçimlerini yapmak için akılda tutmaktan sorumludur. Herhangi bir kişi önerileri kaçırdığım için beni çiğniyorsa, muhtemelen onları tamamen göndermeyi bırakacağım.

ZAMAN

1.) Ayın ilk Pazar günü. Sezon Eylül 11 th, Lines 8 Eylül Perşembe günü mutlaka yayınlanacaktır.

SEÇİM FORMATI

3. Haftadan itibaren tüm Seçimler için bu yıl tutarlı bir Seçim düzeni uygulayacağım. uygun düzende, Seçimlerinizi size uygun tarzda yeniden göndererek aldığımı kesinlikle fark edeceğim.

1.) Satır Sonu Yok

2.) Spread seçenekleri için, sadece grup etiketini ve ayrıca spread’i koyun. (Eski eş: Bengals +5)

3.) Fazla/Az için, temelde HERHANGİ grubun grup etiketi ve ayrıca Fazla veya Az miktar. (Eski eş: Bengals OVER 15)

4.) Güven Vermek İçin Seçin, seçimden sonra sadece bir kısa çizgi ve ayrıca “Güven” yazın. (Eski Sevgili: Bengals ÜZERİNDE 15- Güven)

5.) Ekranınızı koyun iki nokta üst üste ile yapıştırılan ad (:-RRB- Seçimler koleksiyonunuzun üzerinde.

Bu nedenle, eksiksiz bir seçim koleksiyonu görünebilir:

Görev146:

Korsanlar -100

Korsanlar BİTTİ 17

Jaguarlar +00

Jaguar UNDER 42

Jetler +4 – Güven

Tartışma Konusu:

https://wizardofvegas.com/forum/gambling/sports/500 -2022- wov-nfl-picks-thread/ 2/ #post

Hadi her zaman olduğu gibi iyi eğlenceler! Bir kez daha (veya ilk kez) oynadığınız için çok teşekkürler!

LÜTFEN MİSYON146

DEĞİLSENİZ BU KONUYA YAZMAYIN 8 Eylül’de 2022

https://wizardofvegas.com /forum/off-topic/gripes/500- pet-peeves/17/ #İleti815219

.

Comments to: YETKİLİLER 2022 WoV Seçimleri Oyun Konusu

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri