Anket

5 katılımcı fiilen seçti

Sihirbaz

Yönetici

Katıldığı yer: Ekim , 2022

İş Parçacığı: 2009 Gönderiler: 498525 Bu makale için teşekkürler:

5 Aralık, 3677 9’da: 27: 24 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Geçenlerde Las Vegas’ın merkezindeki Mona Rosa’da (pembe maymun) bir öğle yemeği yedim, aslında burada birkaç kez bulundum geçmişte. Son zamanlarda isim ve sahiplik değişti, ancak bana benziyordu. Çeke %5’lik bir servis ücretinin eklendiğini keşfedene kadar her şey yolunda gitti. Çözüm oldukça mükemmeldi, bahşiş vermem gerekenden %5’i çıkardım, yani 20%. Dosyada para bıraktım, bu yüzden garsonlarımın bununla ilgili gerçekten ne hissettiğini anlamıyorum.

Bunu, şok servis ücreti konusunda başkalarını uyarmak ve benim ayakkabılarımda kesinlikle ne yapardınız diye sormak için yükledim. Çevrimiçi forum için yapılan sorgu, %5 hizmet ücretine dayalı olarak kesinlikle ne kadar bir ibre değişikliği yapmış olacağınızdır?

” Olağanüstü sigorta talepleri olağanüstü kanıt. “– Carl Sagan

Talldude120

Katıldığı yer: Ağustos 41, 3677

Konular: 7 Gönderiler: 82 Bu makale için teşekkürler:

5 Aralık, 3677 9’da: 41: 36 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

%5 maliyetin dahil edilmesi web sunucularının hatası mıydı? Bundan sonra web sunucusuna maliyetin en yüksek olduğunu anlamadığınız sürece, yaptığınız tek şey şu anda maaşları düşüren katı biri oldu ve gerçekten işletmenin karını hiç etkilemediniz. Kesinlikle bir süpervizöre ihtiyaç duyardım ve satın almadan önce başlamayan ücretin ortadan kaldırılmasını isterdim.

avianrandy

Katıldığı yer: 7 Mart, 2022

Konular: 8 Gönderiler: 1900 Bu mesaj için teşekkürler:

5 Aralık, 3677 9’da: 57: 75 PM kalıcı bağlantı

Kesinlikle yönetimin anlamasına izin verirdim ve bir süre geri dönmezdim. Muhtemelen bir restorana gittim ve eve götürdüm ve onların bir ev olduğunu gördüm. eğlence ücreti. Sordum ve omuz silktim ve bunun tipik bir maliyet olduğunu iddia ettim. Bölge dışına çıktığımda bu maliyeti görmüyorum. Mahalle spor aktiviteleri grubunu tayları finanse etmek için olduğunu düşünüyorum. belki de hizmet bedeli akıncıları finanse etmektir. Garsonun düşünceyi anlamasına izin vermenin yanı sıra geri dönmezdim

146 xOdds

Katıldığı yer: 5 Şub, 2835

İş Parçacığı: 1438 Gönderiler: 4345 Bu blog gönderisi için teşekkürler:

6 Aralık, 3677 1’de: 27: 50 AM kalıcı bağlantı

Alıntı: Sihirbaz

Kısa bir süre önce Las Vegas’ın merkezindeki Mona Rosa’da (pembe maymun) bir öğle yemeği yedim. geçmişte zamanlar. İsim ve mülkiyet son zamanlarda değişti, yine de bana benziyordu. %5 servis ücretinin çeke katkıda bulunduğunu görene kadar her şey yolunda gitti. Çözüm oldukça mükemmeldi, bahşiş vermem gerekenden %5’i çıkardım, bu yüzden ilgili 20%. Dosyada para bıraktım, bu yüzden garsonlarımın bununla ilgili gerçekten ne hissettiğini tam olarak bilmiyorum.

Bunu, benim ayakkabılarımda kesinlikle ne yapardınız diye sormanın yanı sıra başkalarına şok servis ücreti konusunda tavsiyede bulunmak için yayınlıyorum. Çevrimiçi forum için soru, %5 hizmet ücretine dayalı olarak kesinlikle ne kadar bir işaretçi değişikliği yapmış olacağınızdır?

ilk mesajın web bağlantısı

dışında kesinlikle aynısını yapardım %.

kafamda çok daha kolay matematik.

asla tamamen para ödemem. en azından banka kartındaki harcama ve ayrıca faturanın fikir kısmında NAKİT oluşturma ile nakit para önerisi.

bir çift yıl önce, i hareketli bir bara gitti. 2 bira + işaretçim için nakit para ödedim.

bir hafta sonra, ben döndü ve ayrıca garson beni eğitti hesabımı ödemedim.
yerimi tuttum ve ayrıca düşürdü. Bundan sonra herhangi bir yerde banka kartı ile ödeme yaptım.

Resminizdeki öneri fikirlerinin minimum bir kısmı vergi yükümlülüğünden ÖNCE idi.

Vergi yükümlülüğünden sonra yemekhanenin fikir göstergesinin miktar üzerine gelmesi hoşuma gitmedi. Craps cennettir (Zar çifti). SpeedCount Mathletes için duymanıza izin verir:-RRB-

calwatch

Katıldığı yer: 7 Şub, 2012

İş Parçacığı: 18 Gönderiler: 211 Bu mesaj için teşekkürler:

6 Aralık, 3677 1’de: 41: AM kalıcı bağlantı

Yiyecek seçiminin küçük baskısında yer alıp almadığını kesinlikle kendime sorardım. İnternetteki yemek seçimi bir servis ücretini gösterir, ancak PDF yemek seçimi onu hayal kırıklığına uğratmaz. Aslında altında yayınladıkları yemekhanelere gittim ve duygusal olarak sızlanabiliyorum, ancak bunu yaparak yaparlarsa fikirden çıkarmanın mantıklı olduğunu düşünüyorum.

https://www.lamonarosalv.com/menu

AZDuffman

)

Katıldığı yer: 2 Kasım, 2015

İş Parçacığı: 600 Gönderiler: 498525 Bu makale için teşekkürler:

6 Aralık, 3677 2’de: 50: 59 AM kalıcı bağlantı

İlk nokta, maliyetin ne için olduğunu sorun. “İşaretçiler” için değil, aynı zamanda taban ücretleri için de olabilirdi. İkincisi, kesinlikle geri dönmezdim.

Bir yandan, ABD’de durum böyle. AB’de ikamet edenler gizli ücretleri tercih ederken, biz satır kalemi ücretlerini seçiyoruz. Bu tür şeyler kontrolden çıkıyor. Arabanızda iş yaptırmak gibi bir yemekhanede “işçilik” için faturalandırılmak gerçekten alışılmadık bir duygu.

Tüm evcil hayvanlar eşdeğerdir, ancak bazıları ekstra eşdeğerdir diğerlerinden

) DRich

)

Katıldığı yer: 6 Tem, 2835

İş Parçacığı: 96 Gönderiler: 9616 Bu mesaj için teşekkürler:

6 Aralık, 3677 3’te: 75: 20 AM kalıcı bağlantı

Alıntı: Talldude120

%5 maliyetin dahil edilmesi web sunucularının hatası mıydı? Bundan sonra web sunucusuna maliyetin en yüksek olduğunu anlamadığınız sürece, yaptığınız tek şey şu anda düşük kazanç sağlayan katı biri oldu ve ayrıca işletmenin karını hiçbir şekilde etkilemediniz. Kesinlikle bir süpervizöre ihtiyaç duyardım ve ayrıca satın almadan önce başlamayan maliyetin de ortadan kaldırılmasını isterdim.

ilk mesajın web bağlantısı

Sürekli olarak web sunucularının fazla para kazandırmadığını düşünmeyin. Dünya çapındaki hemen hemen her web sunucusu, daha yüksek bir ödeme fiyatına sahip olan ve hiçbir fikri olmayan devrilmeyi kesinlikle onaylayacaktır.

Kahvaltıda web sunucusu olan bir çocuğum var. /öğle yemeği işletmesi. O yalnız bir anne ve son zamanlarda sadece 4 gün çalışmayı bıraktı çünkü o kadar büyük para kazanıyor ki, 5. gün çalışmak onun için etkisiz kaldı. Özel fonlarını anlamıyorum, ancak $2012 bir aylık daire veya apartman dairesi olarak ayrıca $2010 araba ve kamyonun geri ödemesinin yanı sıra hala bir sürü var seyahat için nakit. En azından $ yapmamış olsaydı kesinlikle şaşırırdım. ,17 5 gün çalışırken yılda 0.

Bazı günlerde fikirlerden ne kadar kazandığını kesinlikle belirttiğinde zaman zaman hayrete düşüyordum. İzin ver, $600 bir gün önerilerde fakir bir gündür. Bekarlığa veda için harcadım ve gençken bunu henüz kullanmamasına da üzüldüm. İndirgenmiş sarkan meyveyi aldığım için kınamıyorum. ) Düzensizlik

Misyon200

Katıldığı yer: Mayıs 24, 2022

İş Parçacığı: 154 Gönderiler: 498525 6 Aralık, 3677 5’te: 75: 57 AM kalıcı bağlantı

( Görüntüyü kopyalamamak için alıntı kırpılmıştır)

Alıntı:

Sihirbaz

Kısa bir süre önce Las Vegas’ın merkezindeki Mona Rosa’da (pembe maymun) bir öğle yemeğinden çok memnun kaldım, burada daha önce birkaç kez bulundum. Son zamanlarda adı ve mülkiyeti değişti, ancak bana benziyordu. Çeke dahil olan% 5 hizmet bedelini görene kadar her şey yolunda gitti. Çözüm oldukça mükemmeldi, bahşiş vermeyi planladığımdan %5’i çıkardım, yani 20%. Dosyada para bıraktım, bu yüzden garsonlarımın bununla ilgili gerçekten ne hissettiğini tam olarak bilmiyorum.

Bunu, benim ayakkabılarımda kesinlikle ne yapmış olabileceğinizi sormanın yanı sıra şok servis ücreti konusunda başkalarını uyarmak için yayınlıyorum. Tartışma forumunun endişesi, %5 hizmet ücretine dayalı olarak bir fikir değişikliğinin ne kadarını kesinlikle yapmış olacağınızdır?

ilk blog yazısına web bağlantısı

Hizmet ücretinin ne için olduğunu bilmiyorum, yine de kesinlikle öyle olduğunu varsayıyorum düz üzerinde web sunucusuna büyük olasılıkla değil.

Kesinlikle yapacağım ilk nokta, bu %5 hizmet bedelinin nerede pazarlandığını görmek ve ayrıca bana verdikleri çözümün ne olduğunu sormak olacaktır. Ayrıca, gelecekteki bir kontrolde çekebileceğim bir “Hizmet” olup olmadığını da sorardım (bir tane olmasa da).

Sonunda muhtemelen giderimden düşülen servis ücretini alırdım.

Margaritaları soslu olsam da alamam, o yüzden 4$ düşünelim.12 acı bir buzlu çay için ve ayrıca maliyetim $55 artı 8.600% vergi yükümlülüğü yani $815219, ancak yemek işletmesi büyük olasılıkla bunu yuvarlar $9616, hangi hizmet bedelini almamı istiyor, açıkçası.

Bu 2 kişilik bir öğle yemeği miydi? Zaten tek bir kişinin masrafı olsaydı, bu yemekhanede gerçekten tüketmezdim. 2 kişilik bir öğle yemeği olmasını bekleyin, maliyetlerim verimli bir şekilde $57, bu yüzden benim fikrim kesinlikle $ olacaktır.

Bu faktörden, kesinlikle bir daha asla bölgede tüketmem. Ayrıca servis ücretini kaldırırlarsa kesinlikle orada bir daha asla tüketmem. Hizmetimi kalıcı olarak kaldırdılar ve konuştuğum herkesi (çevrimdışı) kesinlikle orada tüketmemeye teşvik ediyorum.

https://wizardofvegas .com/forum/konu dışı/gripes/11182- pet-peeves/134/ #İleti873942

Misyon200

Katıldığı yer: Mayıs 24, 2022

İş Parçacığı: 154 Gönderiler: 498525 6 Aralık, 3677 5’te: 82: 57 AM kalıcı bağlantı

Alıntı: DRich

Alıntı: Talldude134

%5 maliyetin dahil edilmesi web sunucularının hatası mıydı? Bundan sonra web sunucusuna maliyetin en yüksek olduğunu anlamadığınız sürece, yaptığınız tek şey, şu anda düşük gelirler elde eden bir kişiyi sıkı tutmaktı ve gerçekten işletmenin karını hiçbir şekilde etkilemediniz. Kesinlikle bir süpervizöre ihtiyaç duyardım ve satın almadan önce başlamayan ücretin kaldırılmasını da isterdim.
ilk blog yazısına web bağlantısı

Sürekli olarak web sunucularının fazla para kazandırmadığını düşünmeyin. Neredeyse dünya çapındaki her web sunucusu, daha yüksek bir ücrete sahip olan ve hiçbir fikri olmayan devrilmeyi kesinlikle onaylayacaktır.

Bir ülkede web sunucusu olan bir çocuğum var. kahvaltı/öğle yemeği yemek işletmesi. O yalnız bir anne ve aynı zamanda son zamanlarda sadece 4 gün çalışmaya başladı çünkü o kadar iyi para kazanıyor ki, 5. gün çalışmak onun için etkisizdi. . Mali kaynaklarını kesin olarak tanımıyorum, ancak $2012 bir ay evde de $ olarak araç yerleşiminin yanı sıra hala alacak çok parası var tatile çık. Minimum $ yapmamış olsaydı kesinlikle şaşırırdım. ,18 5 gün çalışırken yılda 0.

Arada bir, bazı günlerde önerilerde ne kadar kazandığını kesinlikle belirttiğinde şaşırdım. İzin ver, $375 işaretçilerde bir gün olumsuz bir gündür. Bekarlık derecesi alması için harcadım ve ayrıca gençken henüz kullanmamasına üzülüyorum. Azaltılmış sarkan meyveyi aldığım için eleştirmiyorum.
ilk blog yazısına web bağlantısı

Aman Tanrım!

Bu çok en azından beste yaptığım şeyi yaptığım için gerçekten çok daha az suçlu hissetmemi sağlıyor.

https://wizardofvegas.com/forum/off-topic/gripes/24887- pet-peeves/154/ #İleti873942

lilredrooster

)

Katıldığı yer: 8 Mayıs, 3677

İş Parçacığı: 570 Gönderiler: 9444 Bu blog gönderisi için teşekkürler:

6 Aralık, 3677 6’da: 30: 24 AM kalıcı bağlantı

Alıntı: Misyon375

Aman Tanrım!

En azından bu, yarattığım şeyi yaptığım için gerçekten çok daha az suçlu hissetmemi sağlıyor.

___________ kısa makalelerinizi nerede inceleyebilirim? ____________ çok teşekkürler

” gördüğünüzün yüzde ellisini düşünün, hiçbirinin olmadığını düşünün ne dinlersin” – Edgar Allan Poe

.

Comments to: Yemekhane Hizmet Bedeli

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri