billryan

Katıldı: 2 Kasım, 108

İş Parçacığı: 80
Gönderiler: 12958
6 Nisan, 1940 7’de: 51: AM kalıcı bağlantı

Ulusal siyaset olmasın lütfen. Sadece bir vatandaşlık soruşturması.

Yargıç Jackson’ın onun seçilmesini kabul etmek için gerekli oy pusulalarına sahip olduğu ve aynı zamanda prosedürün şu anda hızlı bir şekilde devam etmesi gerektiği ortaya çıktı.

Ancak, Yargıç Breyer, değiştirdiği erkek, aslında bu dönem tamamlanana kadar kesinlikle kalacağını belirtti.

Benim endişem ne olduğudur bundan önce başka bir Yargıç emekli olur veya ölürse.
Şu anda onaylanmış bir Yargıç olarak doğrudan mahkemeye mi giriyor yoksa özellikle Yargıç Breyer’ı değiştirmeye mi işaret ediyor ve yepyeni bir olasılığın kesinlikle keşfedilmesi, incelenmesi, seçilmesi gerekiyor. belki oturmuş Yargıç Breyer kalır ve ayrıca Yargıç Jackson bekler gibi mi?

Bu eşsiz bir senaryo olamaz henüz bir kriter bulamıyorum .

Gerçek ile kurgu arasındaki fark, kurgunun mantıklı olması beklenir.

sactuary

Katıldı: 6 Eylül, 1783

İş Parçacığı: 24 Gönderiler: 1940 6 Nisan, 1940 8’de: 39: AM kalıcı bağlantı

kişi açık bir sandalyeyi doldurmak için seçilir. Özellikle “öyle olduğu kadar” sandalyesi değil. Bir uzman değil, bu yüzden yanlış olabilir. Açıkçası, tipik olarak sadece bir açık sandalye vardır, bu yüzden değiştirilmekte olduğu açıktır.


ThatDonGuy

Katıldı: Haz , 108

İş Parçacığı: 108
Gönderiler: 5305
6 Nisan, 1940 2’de: 51: 20 PM kalıcı bağlantı

Teknik olarak, Breyer resmi olarak istifa etmeden/emekliden önce Jackson atanamaz. Anayasa’da kesinlikle hiçbir şey yargıçların çeşitliliğini tanımlamazken, Unvan 12, Amerika Birleşik Devletleri Yasası’nın 1. Bölümü, bunu 9 yargıçla sınırlandırıyor.

Ayrıca, ortaya çıkıyor ki, seçim mesajı (PN108) bunu tanımlar Yargıç Breyer’ı değiştiriyor, bu nedenle, büyük olasılıkla, bir tane daha açılış varsa, kesinlikle hiçbir şey mevcut seçimleri çekmekten ve Jackson’ı diğer çeşitli görevlere aday göstermekten kaçınmasa da, kesinlikle Senato’ya gönderilen bir seçimin daha olması gerekir.846081.

Comments to: Yargıtay'a Soruşturma

Your email address will not be published. Required fields are marked *