JustPietro Katıldı: Ekim 26, 48

Konular: 1 Mesajlar: 1869026 869026 869026 Ekim 29 th, 2022 2’de: 29: 15 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Herkese merhaba!

Tartışma forumuna çok uzun zamandır uysam da, bu benim ilk blog yazım, umarım uygun olur

Her neyse, bu belirli video oyunu problemlerinde

bir kişinin bana yardım edip edemeyeceğini sorguluyordum. Gerçekte 6 katlı bir ayakkabıdan dağıtılan bir Bakara video oyunu kullanan bir çevrimiçi kumarhane buldum. Kesilmiş kart, ayakkabının tüm zamanların en düşük seviyesinden 14 kartlarına konur. Azaltılmış kart göründüğünde, başka bir tur dağıtılır.

İşin tuhaf yanı, kartların arkalarının rengi çeşitlidir. Basitçe ayakkabının içine koyun 3 deste sarı kart ve ayrıca 3 deste beyaz kart

Ve açıkçası ilk kartın rengini kesinlikle görme yeteneğim var. turu sattı, yani oyuncunun elindeki ilk kart.

Bunu manipüle etmek için akıl yürütme stratejisinin çoğunluğu kesinlikle 2 farklı konuyu sürdürmek olacaktır: biri beyaz kartlar ve ayrıca ilk kartın mükemmel bir yüksek kart (6,7,8,9) veya zayıf azaltılmış kart (A,2,3,4) olma olasılığının daha yüksek olduğunu anlamak için sarı kartlar için bir tane daha. ,5). Mükemmel bir yüksek kart büyük olasılıkla oyuncu için bahse girerdim (mükemmel bir kartla başlama olasılığı daha yüksek olduğundan), eksi indirgenmiş bir kart daha olası olduğunda kesinlikle borç veren için bahse girerdim (çünkü oyuncunun eline kötü bir kartla başlama şansı daha fazladır)

Bir kişinin şu 2 soruyu çözmeme yardım edip edemeyeceğini sorguluyordum:

– Mevcut taraf kesinlikle ne kadar yüksek olurdu?

– Tam ellerin bir tarafıyla kesinlikle eğleneceğim kısmı nedir? Anladığım kadarıyla 6’nın bir tarafını elde edecek,76% 100 ile tanınırken Dağıtılacak ilk kartın kesinlikle ya yüksek ya da azaltılmış bir kart olacağını ayarlayarak yan yana doğruluk yüzdesi (Eliot Jacobson tarafından Gelişmiş Avantajlı Oyuna Krediler). Aşağıda ne yazık ki kesinlikle asla 48% kesinlik elde edemem.

Bir örnek verelim: Bir sonraki turun ilk kartı kesinlikle sarı kart olacaktır. Ayakkabı boyunca tüm sarı izleri izledim ve ayrıca kalan sarı kartların 29 %’sinin yüksek kartlar olduğunu anlıyorum( 6 ,7,8,9) ve 14% azaltılmış kartlar (A,2,3, 4,5). Aşağıdaki tarafımı yaklaşık olarak tahmin etmek, kesinlikle 6,48%( ile erişilebilir olan faydayı 100 hassasiyeti) 0,29( gerçekten yüksek bir kart alma olasılığı var mı) yoksa faydamı tahmin etmek için ekstra karmaşık hesaplamalara mı ihtiyacım var?

Kesinlikle yardımcı olacak herhangi bir kişiye şimdiden çok teşekkür ederim ben!

869026

Comments to: Yan Sıralama Imkanı Bakara

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri