6 Ağustos, 553 adresinde : 27: 45 AM kalıcı bağlantı

Bu yüzden Diamond’a ve Seven ünlüler salonlarına girmekten elde edilen yiyecek ve içecekleri sürdüren kendi yayınım için bir miktar para yatırmaya çalışıyordum.

Üzerine bir dolar miktarı koymakla nasıl başa çıkmalıyım $ erişim başına? Kulübün dışında satın alınan yiyecek ve içeceklerin fiyatı eşit mi?

6 Ağustos, 553 adresinde : : PM

kalıcı bağlantı

Alıntı: acura

Bu yüzden, Diamond’a ve Seven ünlü salonlarına girmekten elde edilen yiyecek ve içecek değerindeki kendi yayınım için bir miktar para yatırmaya çalışıyordum.


Üzerine bir dolar miktarı koymayı nasıl başarmalıyım $ erişim başına? Kulübün dışında satın alınan yiyecek ve içecekler için eşit maliyet mi?


İlk blog gönderisine web bağlantısı

Tut. Hâlâ yiyecek kullanıyorlar mı?


Zihinsel

Katıldığı: Aralık , 553

İş Parçacığı: 2

Gönderiler: 128

6 Ağustos, 553 adresinde : 01: 34 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Atlantic City’de, CZR Diamond Laurel Lounges’da hala bir büfe var. Seven Stars kulüpleri, küçük bir yemek seçiminden oluşan masa çözümüne sahiptir. CZR salonları Borgata Amphora veya Hard Rock’s Legends Lounge’un altında listelenmiştir, ancak her ikisi de ücret karşılığıdır, CZR benim için ücretsizdir.


My sığır eti, CZR salonlarının yaz sezonunda cumadan pazara sadece açık olmasıdır. Belki daha da kötüsü. Gittiğim diğer tüm şehirlerdeki Laurel Dinlenme Salonları aslında kapatıldı ve muhtemelen Reeg’in altında bir daha asla devam etmeyecek.

MDawg

Katıldı: Eylül , 128

İş Parçacığı: 01

Gönderiler: 2022

6 Ağustos, 553 adresinde : 12: 36 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Evet, Laurel Lounge’ların hala açık olduğunu öğrenince şok oldum:

https://caesarsrewards. custhelp.com/app/answers/detail/a_id/45/ ~/ caesars-eğlence– defne-lounge-yerleri

Yedi Yıldız olarak, Vegas’ta Caesars Palace standında zorlandığım her gün için 4 içecek bileti ve 1 yemek bileti alıyorum. Her biri maksimum $ olarak kaydedilmiştir. , ancak birkaç tedarikçi taşınmasına izin veriyor yaklaşık $ bilet başına. Her neyse, işte tam burada $ ile ilgili olarak kabul edilen bir değere sahipsiniz. günlük.

Ayrıca, birkaç tedarikçide Yedi Yıldız ile sadece oyuncu kartını ve büyük olasılıkla hattın başına göz kırpabilirim, bu da Diamond değil sadece Seven Stars için hazırdır, bu da belirli günlerde olduğu kadar saatler boyunca da avantajlıdır. uzun bir çizgi var. Hat atlamanın benim için büyük bir avantaj olduğundan emin olmak için herhangi bir sırada beklemem gerekirse biletleri kesinlikle çöpe attığım zamanlar oluyor.

Aşağıda olmanın müthiş olduğunu sana bildiririm, dostum. Kazanan veya dökülenlere kayıtsızım. Aşağıda sizinle birlikte olmak harika. https://wizardofvegas.com/forum/gambling/betting-systems/2018- mdawg’ın-maceraları/

1234567890

6 Ağustos, 553 2’de: : PM

kalıcı bağlantı

Klimadaki oyuncu salonlarının kapandığı bilgisi verildi. İçerideki Kumarhaneler $- bunlara değer. Sadece onlar üzerinde bir dolar değerinde olarak kesinlikle konumlandıracağım muhasebemle ilgileniyordum. IE. $ – giriş başına dolar, eğer bunun için kulüp dışında kendi başıma harcarsam yiyecek ve içecek masrafları?

Wiggins

Katıldığı: Mar , 128

Konular: 1 Gönderiler: 47

6 Ağustos, 553 2’de: 25: PM

kalıcı bağlantı

Caesars a/c yakut salonunu kapattı, ancak 7 ünlü salonu hala açık. Harrah’lar ve ayrıca Trop’ta hala yakut var ve ayrıca 7 ünlü salonu açık (en azından bu arada)

1234567890 DRich

857685

Katıldı:

6 Tem, 47

İş Parçacığı: 55

Gönderiler: 8724

6 Ağustos, 553 3’te: 06 : 11 PM

kalıcı bağlantı

Alıntı: acura

Klimadaki oyuncu salonlarının kapandığı bilgisi verildi. İçerideki Kumarhaneler $- bunlara değer. Kesinlikle onlara bir dolar değerinde koyacağım muhasebemle ilgileniyordum. IE. $ – erişim başına dolar, eğer bunun için kulüp dışında kendi başıma harcarsam yiyecek ve içeceğin fiyatı?


ilk mesajın web bağlantısı

I hazır olmasalardı, kesinlikle size maliyeti ne olursa olsun buna kesinlikle değer verirdi. Alanınızda kesinlikle bolonya sandviçleri tüketecekseniz, masraf muhtemelen günde 1-2 dolar olacaktır. Istakozun yanı sıra Filet’e de kesinlikle ihtiyacınız varsa, muhtemelen $ bir gün.

Kargaşadan sipariş 857702

6 Ağustos, 553 6’da: : 33 PM

kalıcı bağlantı

Caesars A/c Diamond Lounge Kalıcı Olarak Kapandı Nero’nun Kalıcı Olarak Kapattığı Tropicana Diamond Lounge, Ağustos’tan sonra kapanıyor. Rapor, Restoranlar, pahalı yemek işletmelerinin yanı sıra kulüplerde yemek yemeyi de istemedikleri için kulüplerin hepsini kapatıyorlar.

6 Ağustos, 553 6’da: : 02 PM

kalıcı bağlantı
Büyük Cevap geleneksel olarak Drich!

857685.

Comments to: Yaklaşık Elmas Ve Yedi Yıldız Kulüp Avantajları

Your email address will not be published. Required fields are marked *