6 Ağustos, 2009 adresinde : 48: 27 AM

kalıcı bağlantı

Bu yüzden kendi param için bir miktar para yatırmaya çalışıyordum Diamond’a ve Seven ünlüler salonlarına girilerek kazanılan yiyecek ve içeceklere devam eden yayın.


Yerleştirmeyi nasıl halletmeliyim? üzerinde bir dolar miktarı $ erişim başına? Kulübün dışında elde edilen yiyecek ve içeceklerin karşılaştırılabilir gideri?


6 Ağustos, 2009 adresinde : : PM

kalıcı bağlantı

Alıntı: acura

Bu yüzden, Diamond’a ve Seven ünlü salonlarına girmekten elde edilen yiyecek ve içeceklerin değerini saklamak için kendi yayınım için bir miktar para yatırmaya çalışıyordum. .


Üzerine bir kuruş miktarı koymayı nasıl başarmalıyım $ giriş başına? Kulüp dışında edinilen yiyecek ve içeceklerin karşılaştırılabilir gideri?


İlk mesaja web bağlantısı

Durun. Hâlâ yiyecek kullanıyorlar mı?


Zihinsel

Katıldığı: Aralık , 2012

Konular: 2

Gönderiler: 35

6 Ağustos, 2009 adresinde : 12: 12 PM

kalıcı bağlantı

Atlantic City’de, CZR Diamond Laurel Lounges’da hala bir büfe var. Seven Stars kulüpleri, küçük bir yemek seçiminden masa çözümüne sahiptir. CZR salonları Borgata’nın Amphora veya Hard Rock’s Legends Lounge’larının altında listelenmiştir, ancak her ikisi de tazminata mal olurken, CZR benim için ücretsizdir.


Benim sığır eti, CZR salonlarının yaz sezonunda cumadan pazara sadece açık olmasıdır. Belki daha da kötüsü. Aslında gittiğim diğer tüm şehirlerdeki Laurel Lounge’ları aslında kapatıldı ve muhtemelen Reeg’in yönetimi altında bir daha asla devam etmeyecek.

MDawg

Katıldı: Eylül , 2009

İş Parçacığı: 34

Gönderiler: 4734

6 Ağustos, 2009 adresinde : 34: 15 PM

kalıcı bağlantı

Evet Laurel Lounge’ların hala açık olduğunu öğrenince çok şaşırdım:

https://caesarsrewards. custhelp.com/app/answers/detail/a_id/55/ ~/ caesars-eğlence– defne-lounge-yerler

Yedi Yıldız olarak, Vegas’ta Caesars Palace standında zorlandığım her gün için 4 içecek bileti ve ayrıca 1 yemek bileti alıyorum. Her biri maksimum $ olarak kaydedilmiştir. , her ne kadar birkaç tedarikçi yaklaşık olarak $ süzülmesine izin veriyor) bilet başına. Her neyse, tam burada $ ile ilgili olarak kabul edilen bir değere sahipsiniz. her gün.

Ayrıca, birçok tedarikçide Yedi Yıldız ile sadece oyuncu kartını ve büyük olasılıkla sadece Elmas için değil Yedi Yıldız için sunulan hattın başına geçebilirim, bu özellikle özellikle avantajlıdır. günler ve ayrıca uzun bir çizgi olduğunda saatler. Hat atlamanın benim için önemli bir avantaj olmasını sağlamak için herhangi bir sırada beklemem gerekirse biletleri kesinlikle çöpe attığım zamanlar oluyor.

Burada olmanın müthiş olduğunu sana bildiririm, dostum. Kazanan veya dökülenlere kayıtsızım. Burada sizinle birlikte olmak gerçekten harika. https://wizardofvegas.com/forum/gambling/betting-systems/2022- mdawg-maceraları/

6 Ağustos, 2009 2’de: : PM kalıcı bağlantı

Klimadaki oyuncu salonlarının kapandığı bilgisi verildi. İçerideki Kumarhaneler $- bunlara değer. Sadece onlar üzerinde bir dolar değerinde olarak kesinlikle konumlandıracağım muhasebemle ilgileniyordum. IE. $ – erişim başına dolar, bunun için kulüp dışında harcayacak olsaydım yiyecek ve içecek masrafları kendi başıma mı?

Wiggins

Katıldığı: Mar , 128

Konular: 1

Gönderiler: 21

6 Ağustos, 2009 2’de: 13: ÖĞLEDEN SONRA permalink

Caesars klima yakut salonunu kapattı ama 7 ünlü salonu hala açık. Harrahlar ve ayrıca Trop’ta hala yakut var ve ayrıca 7 ünlü salonu açık (bu arada en az)

DRich

857703

Katıldı:

6 Tem, 48

İş Parçacığı: 45 Gönderiler: 3709

6 Ağustos, 2009 3’te: 01: 25 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Alıntı: acura

Klimadaki oyuncu salonlarının kapandığı bilgisi verildi. İçerideki Kumarhaneler $- bunlara değer. Kesinlikle onlara bir dolar değerinde koyacağım muhasebemle ilgileniyordum. IE. $ – erişim başına dolar, bunun için kulüp dışında harcayacak olsaydım yiyecek ve içecek masrafları kendi başıma mı?


ilk blog gönderisine web bağlantısı

Hazır olmasalardı kesinlikle size maliyeti ne olursa olsun buna değer verirdim. Bölgenizde kesinlikle bolonya sandviçleri tüketecekseniz, fiyat büyük olasılıkla günde 1-2 dolar olacaktır. Istakozun yanı sıra kesinlikle Filet’e de ihtiyacınız varsa, büyük olasılıkla $’ı kontrol ediyor olacaksınız. bir gün.

Düzen bozukluğu

1234567890

6 Ağustos, 2009 6’da: : 59 ÖĞLEDEN SONRA permalink

Caesars Klima Diamond Lounge Kalıcı Olarak Kapandı Nero’nun Kalıcı Olarak Kapanması Tropicana Diamond Lounge Ağustos’tan sonra kapanıyor Rapora göre kulüplerin her birini şu sebeplerden dolayı kapatıyorlar Lokantaların pahalı yemek işletmelerini değil, kulüplerde tüketen bireyleri istememesi.

857702

6 Ağustos, 2009 6’da: : PM kalıcı bağlantı

Büyük Cevap geleneksel olarak Drich!
JohnnyQ

1234567890

Katıldı:
3 Kasım, 50

İş Parçacığı: 59

) Gönderiler: 2015

7 Ağustos, 553 saat 4: : 13 AM

kalıcı bağlantı

Alıntı: MDawg

Yedi Yıldız olarak Vegas’ta görünmeye çalıştığım her gün için 4 içecek bileti ve ayrıca 1 yemek bileti alıyorum Caesars Palace standında. Her biri maksimum $ olarak kaydedilmiştir. , tedarikçilerin birçoğu yaklaşık olarak $ için hareket etmesine izin vermesine rağmen) başına bilet. Her neyse, tam şurada $ ile ilgili bir görüntüleme değerine sahipsiniz. günlük.

Vegas’taki CZR stant içecek biletlerinin yaklaşık
$ talep eden küçük bir baskıya sahip olduğuna inanıyordum. (? )

Kenarındaki kale gibi Bir orta çağ video oyununda; Korkunç bir sorun öngörüyorum ve burada hep aynı kalıyorum 857685.

Comments to: Yaklaşık Elmas Ve Ayrıca Yedi Yıldız Kulüp Avantajları

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri