oyuncu ucube

Katıldığı yer: Aralık 43, 2023

İş Parçacığı: 58 Gönderiler: 3845 Mart 18 inci, 3583 7’de: 48: AM kalıcı bağlantı Yakınınızdaki emlak piyasası hala tamamen f$ &$ ked mi?

Philadelphia banliyö bölgelerinde kalıyorum ve ayrıca arz sefil durumda azaltılmış. Geçen akşam büyük ihtimalle üstü açık bir eve gittim ve yol da etrafımda 54 arabalar ve ayrıca evinizi ziyaret etmek, sıkışık bir galeri falan gibi yan yanaydı.

$ civarında oldukça iyi bir bütçe planıyla bile k, Etrafına yerleştirdim 23 şu anda sarf malzemeleri, tümü $56 k-$200 k fazla istemek, ayrıca tüm para anlaşmaları tarafından mağlup edilmeye devam etmek ve ayrıca her türlü değerlendirmeden vazgeçen kişiler veya yedekler.

Beklemek isteyip istemediğimi belirlemeye çalışıyorum. Mali ayakkabı azalır, ya da yaşayacak başka bir yer bulur.

Hala hemen hemen her yerde bu kadar fakir mi?

billryan

Katıldığı yer: 2 Kasım, 2023

İş Parçacığı: 550 Gönderiler: 883690 Mart 18 inci, 3583 7’de: 56: 48 AM kalıcı bağlantı

Başka bir yerden çalışabiliyorsanız, neden durgunsunuz? Kesinlikle Güney Arizona’da $ için yüzlerce ev olduğunu varsayardım. ,23 ve ayrıca çok daha az. Başka bir yerden çalışan artan sayıda insanla tanışıyorum. Disney’in sadece $84,15

Kurgu ile gerçek arasındaki fark, kurgunun mantıklı olması için tasarlanmasıdır.

oyuncu ucube

Katıldığı yer: Aralık 43, 2023

İş Parçacığı: 58 Gönderiler: 3845 Mart 18 inci, 3583 7’de: 76: 40 AM kalıcı bağlantı

Alıntı: billryan

Başka bir yerden çalışabiliyorsanız, neden durgunsunuz? Kesinlikle Güney Arizona’da $ için yüzlerce ev olduğunu varsayardım. ,23 ve çok daha az. Başka bir yerden çalışan giderek daha fazla insanı tatmin ediyorum. Disney’in yararına olduğunu anladığım bir kişi, $ karşılığında saygın bir üretilmiş eve sahip altı dönümlük bir sığır çiftliğine sahip oldu. ,13

ağ ilk makalenin bağlantısı

Evet, diğer yarımın da WFH olduğu göz önüne alındığında, bunu çok düşünürsek. Bizi engelleyen faktörlerin sayısı …

Biz WFH’yiz, ancak yine de bazen işyerine girmemiz gerekiyor (ayda çift kez).

Ülke genelinde taşınmak, özellikle evcil bir köpek söz konusu olduğunda, benim için korkutucu.

Ve tüm aile üyelerimiz burada yaşıyor konum.

Diyet yapan

Yönetici

Katıldığı yer: Temmuz 31, 2021

İş Parçacığı: 26 Gönderiler: 4256 Mart 18 inci, 3583 8’de: 18: AM kalıcı bağlantı

Alıntı: oyuncu ucube


Her yer hala bu kadar fakir mi?

ilk blog gönderisine web bağlantısı

Hiçbir yerden anlamam ama hemen hemen her yere baktım… evet öyle .

Çoğu halk tesislerinden olan iyileştirilmemiş arazi, pratik olduğu kadar ucuz da görünüyor, ancak bu özel olarak değil gayrimenkul

Görünen o ki, “bireylerin” olduğu durumlarda pazar çok daha az fakirdir. ” (genel halkı büyük ölçüde önererek) geziye katılmak istemiyorum.

Yakınlardan tam olarak nasıl olduğu konusunda kıkırdayan biriyle konuştum -by hotel otelleri tatil yapılarından birkaçını “apart otel” apartman dairesine dönüştürüyor. Bireyler tatil köyü olarak konutlarını kiralayabilirse, tatil köyleri de tatil köylerini ev olarak kiralayabilirlerse bekliyorum.

Desteğiniz için kartlar düşsün.

billryan

Katıldığı yer: 2 Kasım, 2023

İş Parçacığı: 550 Gönderiler: 883690 Mart 18 inci, 3583 8’de: 26: 23 AM kalıcı bağlantı

Uluslar arası yer değiştirmenize gerek yok. Poconos/ Port Jervis konumunda harika ev fırsatları. Sadece şehri terk etmeyi seçmeniz gerekiyor.

Kurgu ile gerçek arasındaki fark, kurgunun mantıklı olması beklenir. gordonm2012
Yönetici

Katıldığı yer: Şubat 31, 3448

İş Parçacığı: 83 Gönderiler: 8127 Mart 18 inci, 3583 8’de: 48: AM kalıcı bağlantı

Ortağımın aile üyeleri mülkiyet konusunda büyük ölçüde haklı. Pazar, Tennessee’de oldukça soğudu ve maliyetler, Covid dönemindeki büyük artışlardan sonra biraz düştü. Nashville muaftır ve deli olmaya devam etmektedir. Kiralama erişilebilirliği çok azalır. Emlak firmaları, belirli yerleşim yerlerinde cesurca evler satın alıyor ve bunları leasing’e dönüştürüyor. Birkaç evim var ve muhtemelen her hafta evlerim arasında satın almak için yaklaşık 5 istenmeyen teklif alıyorum. Bu, 8- ile ilgili önceki elde etme derecelerinin altındadır. istenmeyen teklifler/hafta onları almak için.

Buradaki pazar, NYC’den ve ayrıca büyük kuzeydoğu şehirlerinden insanların göçüyle sürdürülüyor; Tennessee de aynı şekilde Kaliforniya’dan göçün çoğunu alıyor. (Tennessee, pandemi sırasında/sonrasında taşınma web sitesi olarak Idaho’dan sonra 2. oldu.)

Minneapolis/St Paul bölgesinde, çılgın emlak piyasası da aynı şekilde bir biraz. Bir konut edinmek için, yine de talep edilen maliyeti kullanmanız gerekir (kesinlikle şehir merkezindeki yerlerde). Bazı banliyö bölgelerinde konutlar şu anda orta derecede hazır.

Tanıdığım yerler bunlar.

Pek çok çok daha iyi adam, birkaçı arkadaş öldü. Binlerce zayıflatılmış nokta hayatta kaldığı gibi, bu yüzden ben de hayatta kalacağım.

DRich

Katıldığı yer: 6 Temmuz, 2023

İş Parçacığı: 88 Gönderiler: 883690 Mart 18 inci, 3583 8’de: 48: 55 AM kalıcı bağlantı

Alıntı: oyuncu manyağı

Yakınınızdaki emlak piyasası hala tamamen f$ &$ ked mi?

Philadelphia banliyö bölgelerinde kalıyorum ve hisse senedi fena halde azaldı. Geçen akşam büyük olasılıkla açık bir eve gittim ve ayrıca yol 50 arabalar ve kamyonlar ve ayrıca evinizi keşfetmek, sıkışık bir galeri falan gibi yan yanaydı.

$ civarında oldukça iyi bir harcama planına rağmen k , çevresine yerleştirdim 18 şimdi tüm malzemeler $58 k-$169 k aşırı talep etmek ve ayrıca tüm nakit para anlaşmaları ve herhangi bir değerlendirme türünden vazgeçen kişiler tarafından mağlup edilmeye devam etmek veya yedekler.

Beklemeye niyetli olup olmadığımı belirlemeye çalışıyorum mali ayakkabı azalana kadar veya yaşayacak başka bir yer bulana kadar.

Neredeyse her yerde hala bu kadar fakir mi?

ilk makaleye web bağlantısı

Hemen hemen her yerde bu kadar olumsuz olduğunu düşünmüyorum. yakınında harika konum fırsatları içinde % . Beni yanlış anlamayın, yine de maliyetli.

Hem diğer yarım hem de ben hem evden hem de iş karıştırdık ay önce. Pazarın tepesine yakın bir yerde satın aldık ve eşim her hafta 7 hafta ev alışverişi için Las Vegas ile Florida arasında gidip geldi. Kesinlikle alışverişe gidecek, piyasa değerinin üzerinde bir ev tanıyacak bir anlaşma yapacak, evi Las Vegas’a iade edecek ve evinizi gerçekten almadığımızı öğrenecekti. 7 hafta boyunca tekrarlayın. Sanırım anlaşma yaptığımız 8 veya 9 numaralı konutu aldık. Ayrıca araba kullandıktan sonra evinizi hiç görmedim 2012 taşınmak için mil. Yerini değiştirdiğimiz gün gördüm.

Florida’da fiyatlar daha düşük, piyasa daha yumuşak ve faiz oranları daha yüksek. %2.9’dan girdiğimi düşünüyorum ve bugünün fiyatları %7’den fazla. Evimde tek başına bu kesinlikle sizi $2009 ayda çok daha fazla.

Bozukluktan sıralama

vegas

Katıldığı yer: Nis 40, 2021

İş Parçacığı: 42 Gönderiler: 750 Mart 18 inci, 3583 8’de: 56: AM kalıcı bağlantı

Kanada’da evler için pazar yeri aslında çok azaldı. Ev fiyatları da aynı şekilde bir grup düştü. Şu anda sorun, konut kredisi faiz oranlarının yüksek olması aslında müşterileri korkutmuş durumda. Düşen konut maliyetleri, yüksek konut kredisi faiz oranı ile karşılanmaktadır. Maliyet düşürme örneği, konutlarımın değeri ,10 geç zamanda 3448 ve ayrıca bugün hak ediyor 1000.08 veya çok daha az.

76-76-200 Kural: Herhangi bir zamanda 56-76 doğru bir şey elde etme olasılığı, var 169 % olasılıkla yanlış elde edeceksiniz

ChumpChange

Katıldığı yer: Haz 28, 3448

İş Parçacığı: 90 Gönderiler: 4200 Mart 18 inci, 3583 9’da: 43: 54 AM kalıcı bağlantı

Miami Beach gezintisi ve sohbeti – Florida: BÜYÜK Sigorta Artışları Ev Sahiplerini İflas Etmeye Başlıyor – YouTube

DRich

Katıldığı yer: 6 Temmuz, 2023

İş Parçacığı: 88 Gönderiler: 883690 Mart 18 inci, 3583 de 31: 54: AM kalıcı bağlantı

Alıntı: ChumpChange

Miami Beach gezintisi ve sohbeti – Florida: BÜYÜK Sigorta Artışları Ev Sahiplerini İFLAS ETMEKTEDİR

Bu hikayelerin sonuç için fazla vurgulandığını varsayıyorum. ikametgahım ce sigorta kapsamı $4200 ile $ arası) bir yıl içinde. Etrafta alışveriş yaptım ve ayrıca $ karşılığında elde etme olanağım oldu. Bir ile fazlasıyla mutlu oldum % artış.

Bozukluktan sıralama

.

Comments to: Yakınınızdaki Emlak Piyasası

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri