Mayıs 12 th, 2022 3: : PM kalıcı bağlantı

Merhaba,

Kısa bir süre önce, Blackjack temel tekniğini bir S( için sıfırdan yeniden yarattığı Sihirbazın Excel elektronik tablosunu buldum. sınırsız desteye sahip video oyunu, herhangi bir şeyden vazgeçme kart türü, DAS etkin, yeniden bölme yok, bayilik BJ’yi arıyor. Yepyeni bir katılımcı olarak, web bağlantılarını yayınlayamıyorum, ancak Youtube’da hızlı bir arama, kesinlikle elektronik tabloya ve ayrıca Sihirbaz tarafından yayınlanan video kliplere yönlendirilecektir. Şu anda görmediyseniz, gerçekten ilgi çekici ve kesinlikle izlemeye değer.

Benim sorum, tedarikçinin BJ’yi gözetlememesini sağlamak için bu sayfanın ayarlanmasında kesin olarak nasıl davranılacağıdır? Aslında şu anda birkaç kez denedim, ancak görünmüyor. Teknik iyi görünüyor, ancak evinizin tarafı büyük olasılıkla 0.17%

Her türlü yardım çok değerlidir,Diyet yapan

Yönetici


Katıldı: Tem 17, 1226
İş Parçacığı: 11850011 Gönderiler: 3018

ksdjdj

Katıldı: Ekim , 26
İş Parçacığı: 88 Gönderiler: 1226
Mayıs 12 th, 2022 8’de: 22: 22 PM kalıcı bağlantı

Muhtemelen şu anda bu, ancak OP’nin işaret ettiği video oyunu için standart yöntem ayarlamaları ^ ^ ^ basitçe şöyle olmalıdır:

1) Hit 11 vs Double yerine (ENHC).

2) A’ya karşı 8-8 vuruş veya Bölmek yerine (ENHC). ^ ^ ^: Gerekliyse lütfen uygun yapın veya diğer çeşitli değişiklikleri ekleyin.

Not: Bu makale çoğunlukla, göze çarpan (spreadsheet) konusunda yetkindirler, ancak belki de blackjack standart yöntemini de tanımıyorlar veya hiç bilmiyorlar.Comments to: Wizards Standart Teknik Tablosu

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri