rxwine

Katıldı: Şub , 1040

İş Parçacığı: 182 Gönderiler: 10665 2 Eylül, 2022 1: : 25 PM kalıcı bağlantı

Belki üretilen ideal kelime değildir. Tipik olarak, çeşitli başka yerlerde gerçekleşen bir şeyin basitçe sona ermesidir. PBR boğa sürme gibi.

Diğerinin bildirimi var. Bu Ninja spor rakipleri. Fight Bots.

Her neyse, daha önce Vegas’ta herhangi bir tür televizyon oyuncusu gösterisinde bulundunuz mu? Tam olarak nasıldı? Kesinlikle bir kez daha gider miydiniz? Doğrulanmamış İddialar Salonu, birkaç rafı olan önemli bir yerdir. AZDuffman860281 Katıldı: 2 Kasım, 400 İş Parçacığı: 231 Gönderiler: 12769 3 Eylül, 2022 saat 3: : 30 AM kalıcı bağlantı

Vegas’ın sadece Vegas merkezli bir programa fayda sağladığına inanıyorum. Önemli olan, Vegas’ı başka bir şey gibi göstermenin zor olmasıdır. Bazı şehirler, Vancouver aklınıza girerse, daha pek çok farklı lokasyonda yer alabilirsiniz. Las vega Vegas’a benzeyecek ve ayrıca geçmişini elde ederseniz, hala Amerika’nın güneybatısındaki gibi görünüyorsunuz. Bu hikayeyi kısıtlar.

Tüm evcil hayvanlar eşdeğerdir, ancak bazıları diğerlerinden çok daha eşdeğerdir

3 Eylül 2022 saat 4: 28: 17 AM kalıcı bağlantı

Vegas’ta reklamların yanı sıra programlar oluşturmak için açılan bazı “atölyeler” var ve bunlar normalde sendika olmayan mağazalardır ve ayrıca indirimli fiyatlardan ve ayrıca California’daki LA’nın “brüt faturalarından oluşan gülünç vergi yükümlülüklerinden kazanç sağlarlar. vergi yükümlülüğü.”

Bu, GELİRİNİZ üzerinden bir vergi yükümlülüğüdür ve KÂRINIZ YOKSA da ödersiniz. Los Angeles’ta kaldığımda, şirket gelirimin $2022 altında olması nedeniyle brüt faturalar vergi yükümlülüğünde bir istisna aldım. , limiti (uygun miktar olduğunu varsayıyorum). $48 üzerindeki her türlü GELİR için Televizyon üretimine ilişkin vergi yükümlülüğünü ödemek zorunda kaldım ka yıl.

Vegas’a transfer olduktan sonra, LA Şehri bana IRS’ime dayalı brüt fatura vergi yükümlülüğüm için masraflar gönderiyordu 1040 ve LA şehrine teyit etmem gerekti, aslında Vegas’a taşındım.

Comments to: Vegas'ta Oluşturulan Televizyon Programları

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri