rxwine

Katıldı: Şub 04, 335 İş Parçacığı : 53 Gönderiler: 10590 Bu blog için teşekkürler Gönderi:

Temmuz inci, 95 7’de: 18: 11 PM kalıcı bağlantı

En etkili satrancı oynayan bilgisayar sistemini ya da GO’nun video oyununu kurdularsa, ayrıca robotik bir kolla etkili DI elde edebileceğini düşünüyor musunuz?

Tanırsam, temel olarak hedefin standart kriterlerini sağlayan bir kara kutu türü program, bundan sonra insanların göremeyebileceği ortaklıklarla karşılaşabilir mi?

Doğrulanmamış İddialar Salonu, çok sayıda rafın bulunduğu devasa bir yerdir.

sıcaklık haritası

Katıldı: Şub , 1352

İş Parçacığı: 208 Gönderiler: 1779 Bu blog yazısı için teşekkürler:

Temmuz inci, 95 8’de: : PM kalıcı bağlantı

Alıntı: rxwine

En iyi satrancı oynayan bilgisayar sistemini veya GO’nun video oyununu belirledilerse, ayrıca robotik bir kolla etkili DI elde edebileceğini düşünüyor musunuz?

Anlarsam, esasen hedefin standart özelliklerini sunan kara kutu tipi bir program, bundan sonra insanların göremeyebileceği ortaklıkları keşfedebilir mi?
ilk blog gönderisine web bağlantısı


belki de kuantum bilgisayarla … muhtemelen şu anda anlıyor olsa da … her bir sorunuz için öyle düşünüyorum

Diyet yapan

Yönetici

Katıldı: Tem , 1779 İş Parçacığı : Gönderiler: 1779 Bu yazı için teşekkürler:

Temmuz inci, 95 8’de: 48: ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Alıntı: rxwine

En iyi satrancı oynayan bilgisayar sistemini veya GO’nun video oyununu belirledilerse, ayrıca robotik bir kolla etkili DI elde edebileceğini düşünüyor musunuz?

Anlarsam, temel olarak, hedefin standart kriterlerini sağlayan bir kara kutu türü program, bundan sonra insanların göremeyebileceği bağlantıları keşfedebilir mi?
ilk makalenin web bağlantısı

O yazılım uygulaması? Hayır.

Yüksek doğrulukta ayar/başlatma eki olan satın alınmış bir yazılım programı mı? Muhtemelen.

Daha büyük (göreceli olarak ağır olsa da) zarlarla kesinlikle daha basit olacağını düşünüyorum. Sadece bir ipucu, benim bakış açımı destekleyecek hiçbir bilimsel araştırma yok, ayrıca neden yanıldığımı dinlemek beni cezbediyor.

Kartlar düşsün desteğinizde.

BillHasEmekli

41572222

Katıldığı: Mayıs 7, 335

Konular: 2 Gönderiler: 12 Bu yazı için teşekkürler:

Temmuz inci, 95 9’da: 28: PM kalıcı bağlantı

Bu nedenle, ortak bir barbut masasında belirli bir aralıkta zar atmak için bir gizmo inşa ediyoruz, yasal bir atış (yani arka duvar yüzeyinden atlar) ve ayrıca herhangi bir diğer çeşitli engeller (çekler gibi), kesinlikle zar etkisi gösterme yeteneğimiz olur mu?

Belki. Zaten çözümünün de bu olacağını anladınız.

Birincisi, kesinlikle uzun bir kalibrasyon süresi olacaktır. Hedef: koldaki aktüatörlere tam olarak aynı sinyallerin sunulduğundan emin olun. Bu, A/D dönüştürücülerinin sonucunun her seferinde tam olarak aynı olduğu anlamına gelir. Bilgisayar sistemi ısındıkça, farklı elektrikli parçaların ayarlarını yapmanız gerekir. Dirençler ohmlarını değiştirir, kapasitörleri kapasitanslarını değiştirir, çipler çıktı voltajını dönüştürür. Örneğin, ilk günlerdeki en zor sorunlardan biri, ısındıkça sabit disklerin büyümesini telafi etmektir. Önemsiz değil, ancak yapılabilir. Varsayım: ‘kolun’ çalıştırıcıları ne zaman olursa olsun tam olarak aynı sinyalleri alırlar. her seferinde aynı anlama gelir. Sunulan bir faktörden gelen yay kesinlikle geriye, ileriye dönecek ve aynı zamanda lotları tam olarak aynı zamanda, benzer şekilde, her seferinde aynı sinyaller altında başlatacaktı. Kesinlikle sürekli hatalar olurdu, çünkü şu anda mekanik olanı yönetiyoruz. Rulmanlar hiçbir zaman spesifik tepki göstermez, yer değiştiren yüzey alanlarındaki kirleticiler, kol konumlandırma, hız, fırlatma faktörü gibi konularda hatalara neden olur. Şu anda, mikro saniyelik doğrulukla gönderilen sinyalleri değiştirebilen denetleyiciye yanıtlar üretebilirsiniz, böylece son başlatma faktörü 3 ölçümün tamamında tam olarak aynı alanda, tam olarak aynı hızda gerçekleşir. Bir kez daha, başarılabilir, ancak hata kaynakları saçmadır. Ayrıca yapının yapısındaki sarsıntıların ele alınması gerekebilir.

Tüm bunları yaptıktan sonra, şu anda kolun zarı tuttuğundan emin olmanız gerekiyor. her seferinde kesin olarak aynı yöntem. Zarların kesinlikle mikrometre paketleme doğruluğuna ihtiyacı olacaktır, aksi takdirde eksen dışı sürücü onları mükemmel yörüngelerinden uzaklaşmaya tetikler.

O zaman, sanırım, bilgisayar sistem kolunuzun ilk amacı olarak ‘gerçekten hissedilen yere aynı alana vurmak’ hakkında anlamlı bir konuşma fırsatı.

Daha da fazlası var. bu akşam benim için yeterli ‘mesajın duvar yüzeyi’.

AlanMendelson

Katıldı: Ekim 5, 177

İş Parçacığı: 48 Gönderiler: 5114 Bu mesaj için teşekkürler:

Temmuz inci, 95 : : 13 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Eğer bir robotu bir gezegene indirebilirlerse– BİR ASTEROİD– meşru bir şekilde 2 zar atmak için bir robot kolu geliştirebilirler. her atışta aynı sonucu elde edin (zamanla gerçekten keçe veya kauçuğa ayarlamaları önleyerek).

855994

kamapl

Katıldı: Haz , 208 Konular: 8 Gönderiler: 335 Temmuz , 933 4’te: 13: AM kalıcı bağlantı

Alıntı: BillHasEmekli

… Dirençler ohmlarını değiştirir, kapasitörler kapasitanslarını değiştirir, çipler çıkış gerilimini dönüştürür … ilk blog gönderisine web bağlantısı

David Addison’ın Moonlighting’deki en iyi dizeleri arasında düşünmeden bu cümleyi gözden geçirmekte zorlandım. “Ayılar doğurur mu? Yapar mı?” Belki de sadece geç oldu …!

İlk birkaç saniye içinde ortaya çıkıyor …

Tepkilere değer veriyorum ve ayrıca OP bir fascina sorgulama. Şu anda, kumar kurumlarını, beni soymak için bir gadget kullanmakla suçlamadan androidimin konumumu eklemesine izin verebilirsek …!

Gerçek sonuçlar olabilir farklılık.

5732086.

Comments to: Üzgünüm, Yine De Sormam Gerekiyor

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri