rxwine

Katıldı: Şub , 296

İş Parçacığı: 47 Gönderiler: 10591 Bu blog yazısı için teşekkürler:


Temmuz inci, 628 7’de: : 10 PM kalıcı bağlantı

En etkili satrancı oynayan bilgisayar sistemini veya GO’nun video oyununu görevlendirseler, ayrıca robotik bir kolla etkili DI elde edebileceğine inanıyor musunuz?

Anladıysam, esasen hedefin standart kriterlerini sağlayan kara kutu tipi bir program, bundan sonra insanların göremediği ortaklıklara rastlayabiliyor mu?

Doğrulanmamış İddialar Salonu, birkaç rafı olan önemli bir alandır.

sıcaklık haritası

Katıldı: Şub , 888

İş Parçacığı: 48 Gönderiler: 340 Bu yazı için teşekkürler:
)

Temmuz inci, 628 8’de: : ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Alıntı: rxwine

En iyi satrancı oynayan bilgisayar sistemini veya GO’nun video oyununu ayarlasalar, robotik bir kolla aynı şekilde etkili DI elde edebileceklerine inanıyor musunuz?

Tanırsam, temel olarak, hedefin standart kriterlerini sunan kara kutu tipi bir program, bundan sonra insanların göremediği ortaklıklara rastlayabilir mi?
ilk makaleye web bağlantısı

muhtemelen kuantum bilgisayarla … muhtemelen şu anda olsa da … bunu düşünüyorum … her sorgunuz için öyle düşünüyorum


Diyet yapan

Yönetici

Katıldı: Tem , 559

İş Parçacığı: Gönderiler: 1779 Bu yazı için teşekkürler:

Temmuz inci, 628 8’de: 33: 04 PM kalıcı bağlantı

Alıntı: rxwine

En etkili satrancı oynayan bilgisayar sistemini veya GO’nun video oyununu belirledilerse, ayrıca robotik bir kolla etkili DI tamamlayabileceğini düşünüyor musunuz?

Tanırsam, esasen hedefin standart özelliklerini sunan bir kara kutu türü program, ondan sonra insanların göremeyebileceği ortaklıklar bulabilir mi? ilk makalenin web bağlantısı


O yazılım programı mı? Hayır.

Yüksek doğrulukta ayar/başlatma eki olan satın alınmış bir yazılım programı mı? Muhtemelen.

Daha büyük (göreceli olarak ağır olsa da) zarlarla kesinlikle çok daha kolay olacağına inanıyorum. Sadece bir önsezi, benim bakış açımı destekleyecek hiçbir bilimsel araştırma yok ve ayrıca neden yanıldığımı dinlemek beni büyüledi.

Kartlar düşsün Senin desteğin.

BillHasEmekli

Katıldığı: Mayıs 7, 1779

Konular: 2 Gönderiler: 13 Bu yazı için teşekkürler:

Temmuz inci, 628 9’da: 12: ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Yani, geleneksel bir barbut masasında belirli bir aralıkta zarları serbest bırakmak için bir gizmo inşa ediyoruz, yasal bir atışımız olduğundan (yani arka duvar yüzeyinden atlar) ve herhangi bir tür olmadan konma yaptığımızdan emin oluyoruz. diğer çeşitli engellerin (çekler gibi), kesinlikle zar etkisi gösterme yeteneğimiz olur mu?

Belki. Zaten çözümünün de bu olacağını anladınız.

Birincisi, kesinlikle uzun bir kalibrasyon süresi olacaktır. Hedef: koldaki aktüatörlere tam olarak aynı sinyallerin sunulduğundan emin olun. Bu, A/D dönüştürücülerinin sonucunun her seferinde tam olarak aynı olduğunu gösterir. Bilgisayar sistemi ısındıkça, çok sayıda elektrikli parçanın ayarlarını yapmanız gerekir. Dirençler ohmlarını, kapasitörleri kapasitanslarını, çipler ise çıkış voltajını dönüştürür. Örneğin, ilk günlerdeki en zor sorunlardan biri, sabit disk disklerinin ısındıkça büyümesini telafi etmektir. Küçük değil, ancak yapılabilir. Varsayım: ‘kolun’ çalıştırıcıları her seferinde aynı sinyalleri alırlar. her seferinde aynı yöntem. Teklif edilen bir faktörden gelen yay, kesinlikle geriye, ileriye dönecek ve aynı zamanda, her seferinde tam olarak aynı sinyaller altında tonlarca aynı anda fırlatacaktı. Kesinlikle sürekli hatalar olurdu, çünkü şu anda mekanik olanı yönetiyoruz. Rulmanlar asla tam olarak tepki vermez, yer değiştiren yüzey alanlarındaki kirleticiler, kol konumlandırma, hız, fırlatma faktörü gibi konularda hatalar geliştirir. Şu anda, mikro saniyelik doğrulukla gönderilen sinyalleri değiştirebilen kontrolöre yanıtlar oluşturabilirsiniz, böylece son başlatma faktörü tam olarak aynı alanda, her 3 ölçümde de aynı oranda gerçekleşir. Bir kez daha, pratiktir, ancak hata kaynakları çok çirkindir. Ayrıca yapının yapısındaki titremelerin yönetilmesi gerekebilir.

Tüm bunları yaptıktan sonra, şu anda kolun zarları aldığından emin olmanız gerekiyor. kesin çok aynı anlamına gelir, ne zaman. Zarlar kesinlikle mikrometre paketleme doğruluğu isteyecektir, aksi takdirde eksen dışı sürücü onları en uygun yörüngelerinden uzaklaşmaya tetikleyecektir.

O zaman, sanırım, bilgisayar sistem kolunuzun ilk amacı olarak ‘gerçekten hissedilene tam olarak aynı alana vurmak’ hakkında anlamlı bir şekilde konuşma olanağınız var.

Daha da fazlası var, yine de bu akşam benim için yeterli bir ‘mesaj duvarı yüzeyi’.

AlanMendelson

Katıldı: Ekim 5, 559

İş Parçacığı: 53 Gönderiler: 3720
İçin teşekkürler bu blog yazısı:

Temmuz inci, 628 adresinde : : PM kalıcı bağlantı

Eğer bir robotu bir gezegene indirebilirlerse– BİR ASTEROİD- – her atışta tam olarak aynı sonucu elde etmek için yasal olarak 2 zarı tam olarak atmak için bir robot kol geliştirebilirler (gerçek keçe veya kauçukta kademeli olarak değişikliklere izin vermeyerek).

kamapl

Katıldı: Haz , 177

Konular: 8 Gönderiler: 47 Temmuz inci, 1200 saat 4: : 19 AM kalıcı bağlantı

Alıntı: BillHasEmekli

… Dirençler ohmlarını değiştirir, kapasitörler kapasitanslarını değiştirir, çipler sonuç voltajını değiştirir … ilk makalenin web bağlantısı

David Addison’ın Moonlighting’deki en iyi dizeleri arasında düşünmeden bu cümleyi gözden geçirmekte zorlandım. “Ayılar doğurur mu? Yapar mı?” Belki de sadece geç oldu …!

İlk birkaç saniye içinde ortaya çıkıyor …

Eylemlere değer veriyorum ve ayrıca OP büyüleyici bir endişe. Şu anda, kumarhane sitelerini, benim android’imin, beni soymak için bir araç kullanmamı gerektirmeden alanımı dahil etmesine izin verebilirsek …!

Gerçek sonuçlar farklı olabilir.

AxelWolf

Katıldı: Ekim , 888

İş Parçacığı: 36 Gönderiler: 9806 Temmuz inci, 1200 6’da: : AM kalıcı bağlantı

Alıntı: AlanMendelson

Bir robotu bir gezegene indirebilirlerse– BİR ASTEROİD– her atışta tam olarak aynı sonucu elde etmek için yasal olarak tam olarak 2 zar atmak için bir robot kol geliştirebilirler (gerçekten keçe veya kauçukta değişiklikleri önleyerek). zamanla).

ilk bloga web bağlantısı post

Ve muhtemelen hala menfaat elde etme imkânına sahip olmayacaktır.

♪ ♪ Şimdi kumar oynayan bir erkek olmadığınıza söz veriyorsunuz ve aynı zamanda bize yalvarıyorsunuz. elinize geçin ♪ ♪ Siyah kartlarınız size para kazandırabilir Böylece elinizden geldiğince onları gizlersiniz Kumarhanelerin yanı sıra nakit para ülkesinde onları masaya koymanız gerekir ♪ ♪ Geri dön Jack bir kez yap tekrar canlı rulet çarkları hem yuvarlak hem de yuvarlak dönüyor ♪ ♪ Geri dön Jack bir kez daha yap ♪ ♪

Diyet yapan

Yönetici

Katıldı: Tem , 559

İş Parçacığı: Gönderiler: 1779 Temmuz inci, 1200 6’da: : 04 AM kalıcı bağlantı

Alıntı: BillHasEmekli

Bilgisayar sistemi ısındıkça, farklı elektrik elemanlarının ayarlarını yapmanız gerekir. Dirençler ohmlarını dönüştürür, kapasitörleri kapasitanslarını dönüştürür, çipler sonuç voltajını değiştirir. Örneğin, ilk günlerdeki en zor sorunlardan biri, sabit disk sürücü disklerinin ısındıkça gelişimini telafi etmektir. Önemsiz değil, yine de yapılabilir. Varsayım: ‘kolun’ aktüatörleri her seferinde aynı sinyalleri alır.

ilk makalenin web bağlantısı

Bir ocaktaki önemli bileşenlere, yüksek doğrulukta düzenlilik kristallerinde olduğu gibi “açıkça” ihtiyacınız var.

Can ‘ mekanik sınırlamalara güvenin; savurma kolu mekanik durdurmayı koyarsa, faktörle temas halindeki her iki elementi de bir atomun yarısı kadar kusurlu hale getirecektir ve ayrıca yepyeni geometri başladığında tekrarlanabilirliğiniz ortadan kalkacaktır…

Kartlar desteğinize düşsün.

41572222

gordonm48
Yönetici

Katıldı: Şub , 888

İş Parçacığı: 28 Gönderiler: 3163 Temmuz inci, 1200 9’da: 18: 13 AM kalıcı bağlantı

Doğruluk fabrikasında, mekanik sistemlerde (cihazların yanı sıra öğelerin yerini değiştiren cihazlar) tekrarlanabilirliği son derece yüksek bir seviyeye tasarlama yeteneğine sahip oldular. Tüm yer değiştiren bileşenlerin sıcaklık seviyesine büyük ilgi gösterilmesi gerekiyor. Sınıflandırılmış hükümet hedefleri için bileşenler yapan ve aynı zamanda elde ettikleri dirençler ve ayrıca modern hassasiyetli taretler vb. beni derinden heyecanlandıran böyle bir ABD üretim tesisini gerçekten araştırdım Yani, çok yüksek doğrulukta zar atmak için mekanik bir sistem yapmak, benim bakış açıma göre, bir dizi boyut sırası ile son teknoloji dahilindedir.

Birkaçı yakın arkadaş olan çok daha iyi birkaç erkek öldü. Ve ayrıca binlerce zayıf nokta hayatta kalır, bu yüzden ben.

23 xOranlar

Katıldı: Şub 5, 628 İş Parçacığı : 95 Gönderiler : 2018 :


Temmuz inci, 1200 adresinde : : AM kalıcı bağlantı

Robotik kollu DI?

856031

Yapabileceğinden eminim

Craps cennettir (Bir çift zar). SpeedCount Mathletes için duymaya izin verir:-RRB-.

Comments to: Üzgünüm Ama Sormak Zorundayım

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri