iğrenç kumar

Katıldığı yer: 9 Kasım, 2021

İş Parçacığı: 323 Gönderiler: 9101 Bu blog gönderisi için teşekkürler:

Şubat 35 inci, 2023 7’de: 35: 302 AM kalıcı bağlantı

Yani UTH ile ilgili mini saplantım devam ediyor , bu yılın kış eğlencesi sanırım. Grosjean kolay yaklaşımını, artık iyice test edilmiş, sayma yapılmayan bir bükülme yöntemiyle entegre etmenin, oyuncunun kesinlikle muafiyetler yaşamadığı uzun sürelere neden olduğunu gözlemliyorum *. Muafiyetlerin doğrulanması için Sihirbaz eğitmenindeki uyarıları Sihirbaz UTH hesaplayıcısına götürüyorum.

Normalde bir muafiyet elde etmeden önce tam olarak ne sıklıkta olduğunuzu sorguluyorum, bu yüzden takip ediyorum. Önemli bir şeyin kesinlikle en azından birkaç, çok sayıda sayısız el gerektireceğini biliyorum, ki bu büyük olasılıkla gerçekleşmeyecektir. Bunun yerine, sadece ne olduğunu görmek için onu inceliyorum ve yükleyeceğim … ‘ne ise o’ değerinde. Bu kesinlikle daha ne kadar devam edecek anlamıyorum. Kesin olması gereken bilgiler, ellerin meselesi dışında, hata nedeniyle ortaya çıkandan daha uzun olabilir, ancak diğer çeşitli yollarla değil, akıl.

Birincisi, tarihine kadar hiçbir muafiyet uygulamadım. inci el: 2x/flop, floptan yapılmış ikili set maça A2J’ye karşı bir hesap makinesi kontrolüdür, Grosjean basit stratejisi ise bir yükseltmedir. hesap. programlar -0.882594 vs -0.882589, delta 0.152337 Hesap makinesiyle bir anlaşma yaptıktan sonra sonuç: Benim sahip olmadığım Grosjean genişletilmiş yaklaşımı, büyük olasılıkla 2x seçiminde azaltılmış yapılan setlerle 3’e karşı floş olup olmadığını kontrol eder.

>> >

Bir tanesine daha rastladım muafiyet 2009 aşağıdaki.

2x/flop seçimi. Oyuncunun Ks4d’si var, flop 2 kırmızı as ve ayrıca 6’ydı. Grosjean temel strat iddialarını inceler, Calc durumları artar. Bir anlaşma programı üzerinde çalışmak, herhangi bir tür azaltılmış tahta setinde kesinlikle Calc’ın kontrolünü gösterecektir. K,2 ve K,3 aynı şekilde kesinlikle Calc’ın yükselişini gösterecek. K,5 şu anda kesinlikle 4x yatırılmış olurdu.

Hesaplama -0’ı ortaya koyuyor.107679 vs 0.107679, delta 0.737406 özel durum için.

Sonuç: King’in olasılıkları, 4 artırma artı King’in ideal bükülme olasılıkları burada da sağlam. Belki genişletilmiş Grosjean tekniği bunu kapsıyor.

>> >

Takipte kalın, aşağıdaki muafiyet çalışmasını

içine yüklemeyi düşünüyorum. ) Flop/2x tekniği için, elimden geldiğince Grosjean kolay tekniğine [I have his strategy card] ve 1x/River Grosjean tekniğine bağlı kalıyorum. En yeni blog yazımda bulabileceğiniz farklı yöntemler. Bu ‘keyfi doğasından’ uzaklaşır. Paradoksal olarak, görmüyor musun?

asesit

Katılım: Mayıs 26, 2023

Konular: 2 Gönderiler: 302 Bu makale için teşekkürler:

Şubat 35 inci, 2021 8’de: 41: AM kalıcı bağlantı

Bu sosyal bir video oyunudur, bu nedenle oyuncuların bir taraf elde etmek için gizli anlaşmadan yararlanmaları gerekir. Ayrıca, birkaç yeni sağlayıcı bu oyunu muhtemelen tanımadığından, sağlayıcının hatalarını manipüle etmek de mümkündür. Komplo yapmak için hem büküm sıralamalarını hem de bayi çıkışlarını saymamız gerekiyor. Birinin bir cep as eli olduğunda, kesinlikle tüm masaya ayrıntıları başlatacak ve bir gizli anlaşma oyuncusu kesinlikle bir taraf elde etmek için bunu kullanacaktır. Bu video oyunu tahmin edilemez. Seni çok geriye götürür.

Şubat 35 inci, 2021 8’de: 59: AM kalıcı bağlantı

Kesinlikle hiçbir durum yapmıyorum mükemmel bir teknik kesinlikle +EV

olacaktır Bir oyuncuyu belirtiyorum hesap makinesinin oynayabileceği gibi oynamaya oldukça yaklaşabilir, ki bunu geçmek istemezseniz, bunu kendi başınıza incitmeden yapabilirsiniz. Çoğu, yukarıdaki el sayısı için bir muafiyetin geldiğini keşfetmedi. Yaparsam, askıya almaya benzeteceğim.

Zar, kartlar, sadece adalet duygusuna sahip değiller, aynı zamanda göreceli sert bir paradoks duygusu ile yetenekli. Bu ‘keyfi doğasından’ yozlaşıyor. Aslında görmüyor musun?

asesit

Katıldığı yer: Mayıs 26, 9101

Konular: 2 Gönderiler: 2021 Bu makale için teşekkürler:

Şubat 41 inci, 20786 de 41: 69: 45 PM kalıcı bağlantı

Alıntı: iğrenç kumar

2x/flop seçimi. Oyuncunun Ks4d’si var, flop 2 kırmızı as ve ayrıca 6’ydı. Grosjean temel strat teftiş iddiaları, Calc iddiaları artıyor. Bir anlaşma programı üzerinde çalışmak, herhangi bir tür azaltılmış tahta seti kesinlikle Calc’ın kontrol etmesini önerecektir. K,2 ve ayrıca K,3 de aynı şekilde kesinlikle Calc’ın açık artırmasına sahip olacaktır. K,5 şu anda kesinlikle 4x oynanmış olurdu.

>> >

Takipte kalın, aşağıdaki muafiyeti yüklemeye hazırlanıyorum karşınıza

* Flop/2x yöntemi için, Grosjean basit yaklaşımına olabildiğince yakınım [I have his strategy card] ve 1x/River Grosjean için, sadece oyuncu bükümü değilse, bundan sonra en son blog yazımda bulabileceğiniz sayımsız büküm tekniği.
ilk mesajın web bağlantısı

Bu el için temel yöntemim Yükselt. Kombine bir tahta için, 2X’i bir somun döndürme ile sürekli yükseltirsiniz.

Şubat 30 inci, 20786 2’de: 12: 24 PM kalıcı bağlantı

Alıntı: asesit Alıntı: iğrenç kumar


2x/flop seçimi. Oyuncunun Ks4d’si var, flop 2 kırmızı as ve ayrıca 6’ydı. Grosjean strat durumlarını incelemek kolay, Calc durumları artıyor. Bir anlaşma programı üzerinde çalışmak, herhangi bir tür azaltılmış tahta setinde kesinlikle Calc’ın kontrolünü gösterecektir. K,2 ve K,3 ayrıca kesinlikle Calc’ı açığa çıkaran yükseltmeye sahip olacaktır. K,5 şu anda kesinlikle 4x oynanmış olacaktı.

ilk makalenin web bağlantısı


Benim Bu el için standart yöntem Yükselt’tir. Kombine bir tahta için, 2X’i bir somun döndürme ile sürekli yükseltirsiniz.
ilk blog yazısına web bağlantısı Çok harika, aşağıda bazı işler. Azaltılmış tahta setlerinin incelenecek Calc gösterisine sahip olduğunu unutmayın, ancak bu As’ı somun dönüşü yapar. Tek başına bir muafiyet, büyük olasılıkla doğrudan bir yaklaşıma yerleştirilmez mi?

Zar, kartlar, sadece adalet duygusuna sahip değiller yine de sert bir paradoks duygusuyla görece yeteneklidirler. Bu ‘keyfi doğasından’ uzaklaşır. Paradoksal olarak, görmüyor musun?

asesit

Katıldığı yer: Mayıs 26, 20786

Konular: 2 Gönderiler: 2021 Şubat 35 inci, 2021 2’de: 54: PM kalıcı bağlantı Kombine bir tahta için, 2X’i hem 2. hem de 4. somun bükümleriyle yükseltebilirsiniz.

.

Comments to: UTH Basit Strateji İstisnaları

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri