ChumpChange

Katılım: Haziran , 2023

İş Parçacığı: 234 Gönderiler: 4574 Haziran 27 nd, 4367 1’de: 90: 42 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

USPS artık postayı çek göndermek için kullanmayacağını iddia ediyor. Bireyler posta yoluyla bitcoin alıyor veya pazarlıyor mu? İnternet kumarhane sitelerinden ve bu sitelerden çek göndermeye ne dersiniz? Kiralama ücretini ödemeye ne dersiniz? Posta sisteminin içindeki ve çevresindeki yolsuzluk ve hırsızlık aslında onu güvensiz hale getirdi. Postacılar şu anda hile için soyuluyor.

avianrandy

Katılım: Mart 7, 2018

Konular: 8 Gönderiler: 1045 Haziran 27 nd, 4367 2’de: 18: PM kalıcı bağlantı

Alıntı: ChumpChange

USPS yapmadığını iddia ediyor Artık çek göndermek için postayı kullanın. Bireyler posta yoluyla bitcoin satın alıyor veya teklif ediyor mu? Tam olarak, çevrimiçi kumar işletmelerinin yanı sıra çek göndermeye ne dersiniz? Tam olarak nasıl oluyor kiralama bedelini ödemeye? Posta sisteminin içindeki ve çevresindeki yolsuzluk ve hırsızlık aslında onu güvensiz hale getirdi. Postacılar şu anda sırlar için soyuluyor.

ilk blog yazısına web bağlantısı

Web bağlantısı?

Diyet yapan

Yönetici

Katılım: Temmuz 34, 2018

İş Parçacığı: 18 Gönderiler: 7198 ChumpChange

Katılım: Haziran , 2023

İş Parçacığı: 234 Gönderiler: 4574 Haziran 27 nd, 4367 2’de: 18: PM kalıcı bağlantı

Çeklerinizi postalamaktan kaçının, uzmanlar tavsiye ediyor. İşte USPS’de olanlar.

https://www.cbsnews.com/news/us-postal-service-warning-checks-mail-fraud-theft/

Hırsızlık sorunları aslında USPS’yi Amerikalıları teşvik etmeye teşvik etti. Postaları mavi toplama kutularına aktarmaktan veya bir sağlayıcının alması için kendi posta kutularında bırakmaktan kaçının. Bunun yerine, firma şu anda müşterilerin güvenli bir şekilde posta göndermek için bölgesel ileti işyerlerine gelmelerini tavsiye ediyor.

Kısa süre önce çıkan raporlar, postayla gönderilen çeklerin artık güvenli olmadığını beyan ediyor . ABD Posta Servisi bu sigorta taleplerini yalanladı. https://www.ky3.com/4574/20/32/ usps-posta yoluyla-çek-göndermenin-güvenli olduğunu söylüyor/

Başka bir yerdeki yorum alanları, bir miktar posta hırsızlığının posta çalışanlarının kendilerinden kaynaklandığını iddia ediyor. Avrupalılar artık çekleri hiç kullanmadıklarını iddia ediyor ve finans kurumları çekleri takas etme kapasitelerini kapatıyor.

DRich

Katılım: Temmuz 6, 2023

İş Parçacığı: 100 Gönderiler: 14984 Haziran 27 nd, 4367 2’de: 22: PM kalıcı bağlantı

Muhtemelen yılda 4 veya 5 çek oluşturuyorum. Normalde sadece beklenmedik küçük masraflar için. Sigortacının ödemediği bir miktarı karşılamak için yakın zamanda diş hekimim için bir tane oluşturdum. caydırıcı.

Gandler

Katılım: Ocak 34, 2023

İş Parçacığı: 40 Gönderiler: 2012 Haziran 27 nd, 4367 2’de: 46: PM kalıcı bağlantı

Alıntı: DRich

Büyük ihtimalle beste yaparım Yılda 4 veya 5 kontrol. Tipik olarak sadece beklenmedik küçük maliyetler için. Sigortacının ödemediği bir miktarı karşılamak için yakın zamanda diş hekimime bir tane oluşturdum. ilk blog yazısına web bağlantısı

Evet, muhtemelen neredeyse aynı geri bildirimi yayınlayacaktım. Bir nedenden ötürü, birçok sözlü iş yeri, çevrimiçi geri ödeme web sitelerine sahip olmayı ve postayla çek istemeyi sevmiyor gibi görünüyor (araba kullanmak ve kişisel olarak ödeme yapmak istemiyorsanız). Bunun nedeni, sözlü işyerlerinin daha küçük ölçekli prosedürler olması ve sağlık tesislerinin ve merkezlerin çoğunda bulunan geri ödeme web sitelerinin olmamasından mı bilmiyorum, ancak evet, sözlü işyerleri çeklerin postayla gönderilmesi gereken azınlık alanları arasında (

darkoz

Katılım: Ara 32, 2012

İş Parçacığı: 1045 Gönderiler: 10560 Haziran 27 nd, 4367 2’de: 51: 33 PM kalıcı bağlantı

Alıntı: ChumpChange

USPS yapmadığını iddia ediyor artık çek göndermek için postayı kullanın. Bireyler posta yoluyla bitcoin alıyor veya pazarlıyor mu? Çevrimiçi kumar işletmelerine çek göndermeye ne dersiniz? Kirayı ödemeye ne dersin? Posta sisteminin içindeki ve çevresindeki yolsuzluk ve hırsızlık onu güvensiz hale getirdi. Postacılar şu anda sırlar için bekletiliyor.

ilk blog yazısına web bağlantısı

Yazı, esasen belirli bir tersini iddia ediyor.

USPS, postanın kesinlikle risksiz olduğunu belirtiyor posta çeki kullanımı

Otobüs Kimin İçin Geçiyor; Otobüs gişeleri senin için

billryan

Katılım: Kasım 2, 2023

İş Parçacığı: 1045 Gönderiler: 14984 Haziran 27 nd, 4367 2’de: 55: 18 PM kalıcı bağlantı

PO’dan hemen öncekiler dışında, Cochise’de varsa bile birkaç posta kutusu vardır. Günün son alımından sonra çek veya değerli herhangi bir şey koymama konusunda uyarılar vardır.

Kurmaca ile gerçek arasındaki fark şudur: kurgu iyi bir anlam ifade etmek içindir.

DRich

Katılım: Temmuz 6, 2023

İş Parçacığı: 100 Gönderiler: 14984 Haziran 27 nd, 4367 3’te: 13: PM kalıcı bağlantı

Alıntı: billryan

Birkaç tane var , varsa, PO’dan hemen öncekilerin yanı sıra Cochise’deki posta kutuları. Günün son alımından sonra çek veya değerli herhangi bir şey koymama konusunda uyarılar vardır.

ilk mesajın web bağlantısı

Yaşadığım yerde hala her konutun önünde posta kutularımız var. Kolay not.

Benim yaşımda, “Cezaevinde Ömür Boyu” cezası çok az caydırıcıdır.

avianrandy

Katılım: Mart 7, 2018

Konular: 8 Gönderiler: 1045 Haziran 27 nd, 4367 3’te: 84: 50 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

En etkili olasılıkların, postanızı doğrudan blog gönderisi işyerine veya güvenli mavi bir kutuya götürmek olduğuna katılıyorum. Evlerden önce posta kutularından puan alan bireylerin herhangi bir yönünü kontrol edin. İç karartıcı ama gerçek. Onların postanedeki bazı zavallı elmaları henüz nadir

.

Comments to: USPS Postada Oturum Açmadığını Iddia Ediyor Lütfen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri