ChumpChange

Katılım: Haziran , 2023

İş Parçacığı: 281 Gönderiler: 4043 Haziran 27 nd, 4370 1’de: 90: 48 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

USPS, postayı artık çek göndermek için kullanmayacağını belirtiyor. Bireyler posta yoluyla bitcoin alıyor veya pazarlıyor mu? Tam olarak nasıl ve ayrıca çevrimiçi kumar kuruluşlarından çek göndermeye ne dersiniz? Kirayı ödemeye ne dersin? Posta sisteminin içindeki ve çevresindeki yolsuzluk ve hırsızlık aslında onu güvensiz hale getirdi. Postacılar şu anda hileler için bekletiliyor.

avianrandy

Katılım: Mart 7, 2018

Konular: 8 Gönderiler : 2012 Haziran 27 nd, 4370 2’de: 13: 42 PM kalıcı bağlantı

Alıntı: ChumpChange

USPS yapmadığını iddia ediyor artık çek göndermek için postayı kullanın. Bireyler posta yoluyla bitcoin satın alıyor veya teklif ediyor mu? Çevrimiçi kumar işletmelerine çek göndermeye ne dersiniz? Kirayı ödemeye ne dersin? Posta sisteminin içindeki ve çevresindeki yolsuzluk ve hırsızlık onu güvensiz hale getirdi. Postacılar şu anda sırlar için soyuluyor.

ilk makaleye web bağlantısı


Web bağlantısı?

Diyet yapan

Yönetici

Katılım: Temmuz , 2018

İş Parçacığı: 18 Gönderiler: 7198 ChumpChange

Katılım: Haziran , 2023

İş Parçacığı: 281 Gönderiler: 4043 Haziran 27 nd, 4370 2’de: 18: 48 PM kalıcı bağlantı

Çeklerinizi postalamaktan kaçının, uzmanlar uyarıyor. USPS’de olanlar aşağıdadır. https://www.cbsnews.com/news/us-postal-service-warning-checks-mail-fraud-theft/

Hırsızlıkla ilgili endişeler, USPS’yi Amerikalıların hırsızları engellemeye teşvik etmesi için motive etti. postaları mavi toplama kutularına aktarmak veya bir hizmet sağlayıcının alması için kendi posta kutularında bırakmak. Bunun yerine, şirket şu anda müşterilere posta göndermek için bölgesel makale işyerlerine gelmelerini tavsiye ediyor.

Son raporlar, postayla gönderilen çeklerin artık güvenli olmadığını beyan ediyor. ABD Posta Servisi bu davaları yalanladı.
https://www.ky3.com/4574/20/27/ usps-posta yoluyla-kontrol-gönderme-güvenli olduğunu söylüyor/

Yorum başka bir yerdeki alanlar, posta hırsızlığının bir kısmının posta çalışanlarından kaynaklandığını beyan eder. Avrupalılar artık çek kullanmadıklarını beyan ediyorlar ve ayrıca finans kuruluşları çekleri takas etme kapasitelerini kapatıyorlar.

DRich

Katılım: Temmuz 6, 2023

İş Parçacığı: 100 Gönderiler: 14987 Haziran 27 nd, 4370 2’de: 22: 46 PM kalıcı bağlantı

Büyük olasılıkla yılda 4 veya 5 çek oluşturuyorum. Genellikle öngörülemeyen küçük maliyetler için. Sigortacının ödemediği bir miktarı karşılamak için yakın zamanda diş hekimim için bir tane oluşturdum. caydırıcı.

Gandler

Katılım: Ocak 34, 2023

İş Parçacığı: 40 Gönderiler: 2012 Haziran 27 nd, 4370 2’de: 46: 20 PM kalıcı bağlantı

Alıntı: DRich

Büyük ihtimalle beste yaparım Yılda 4 veya 5 kontrol. Genellikle öngörülemeyen küçük maliyetler için. Sigorta sağlayıcının ödemediği bir miktarı karşılamak için yakın zamanda diş hekimime bir tane oluşturdum.
ilk makaleye web bağlantısı


Evet, büyük olasılıkla hemen hemen aynı geri bildirimi yayınlayacaktım. Şu ya da bu nedenle, birçok sözlü iş yeri çevrimiçi geri ödeme sitelerine sahip olmayı sevmiyor ve ayrıca posta yoluyla çek istiyor gibi görünüyor (arabayla gitmeyi ve ayrıca yüz yüze ödemeyi düşünmüyorsanız). Bunun nedeni sözlü işyerlerinin daha küçük ölçekli prosedürler olması ve birçok sağlık kuruluşunun ve tesisin sahip olduğu yerleşim yerlerinin olmamasından mı kaynaklanıyor anlamıyorum, ancak evet sözlü işyerleri çek gönderilmesi gereken azınlık alanlar arasında. posta yoluyla (şüphesiz katkı payınızı doğru bir şekilde belirlemediklerinde).

darkoz

Katılım: Ara 32, 2012

İş Parçacığı: 1707 Gönderiler: 10560 Haziran 27 nd, 4370 2’de: 50: 23 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Alıntı: ChumpChange

USPS yapılmayacağını belirtiyor Artık çek göndermek için postayı kullanın. Bireyler posta yoluyla bitcoin satın alıyor veya pazarlıyor mu? Hem çevrimiçi kumar kuruluşlarına hem de onlardan çek göndermeye ne dersiniz? Kiralama ücretini ödemeye ne dersiniz? Posta sistemindeki ve çevresindeki yolsuzluk ve hırsızlık aslında onu güvensiz hale getirdi. Postacılar şu anda hileler için bekletiliyor.

ilk blog yazısına web bağlantısı

Gönderi aslında tam tersini belirtiyor.

USPS, postanın postalama için kesinlikle risksiz olduğunu iddia ediyor çek

Otobüs Kimin İçin Geçiyor; Otobüs gişeleri senin için

billryan

Katılım: Kasım 2, 2023

İş Parçacığı: 535 Konum ts: 891252 Haziran 27 nd, 4370 2’de: 55: 18 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Cochise’de, PO’dan hemen öncekilerin yanı sıra, eğer varsa, birkaç posta kutusu vardır. Günün son alımından sonra çek veya değerli herhangi bir şey koymama konusunda uyarılar vardır.

Kurmaca ile gerçek arasındaki fark şudur: kurgunun mantıklı olması beklenir.

DRich

Katılım: Temmuz 6, 2023

İş Parçacığı: 100 Gönderiler: 14987 Haziran 27 nd, 4370 3’te: 06: PM kalıcı bağlantı

Alıntı: billryan

Birkaç tane var , varsa, PO’dan hemen öncekilerin yanı sıra Cochise’deki posta kutuları. Günün son alımından sonra çek veya değerli herhangi bir şey koymama konusunda uyarılar vardır.

ilk blog yazısına web bağlantısı


Yaşadığım yerde hala her evin önünde posta kutularımız var. Kolay not.

Benim yaşımda, “Cezaevinde Ömür Boyu” cezası çok az caydırıcıdır.

avianrandy

Katılım: Mart 7, 2018

Konular: 8 Gönderiler : 2012 Haziran 27 nd, 4370 3’te: 84: 50 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

En etkili olasılıkların, postanızı doğrudan makale işyerine veya korumalı mavi bir kutuya götürmek olduğuna katılıyorum. Yurtlardan önce posta kutularından puan alan bireylerin tüm özelliklerini inceleyin. İç karartıcı, henüz gerçek. Onların postanedeki bazı olumsuz elmaları var ama kıt

.

Comments to: USPS, Postada Oturum Açmadığını Belirtiyor Lütfen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri