hgwelec

Katılım: Mayıs 31, 15485

Konular: 1 Gönderiler: 2 Mayıs 30 inci, 4010 de 21: 21: 10 AM kalıcı bağlantı

Herkese Merhaba,

Bunu anlamakta zorlanıyorum bu yüzden yardımınızı rica ederim. Wizzard of Odds sitesinde gördüğüm gibi, Ultimate Texas Holdem Game 2 oyuncudan yararlanıyor: Sağlayıcıya karşı oyuncu

Benim anlayışıma göre, kazanma şansı çakışıyor ve ayrıca oyuncu çeşitliliği önemsiz. Bu, bilmediğim bir bileşendir ve ayrıca Asları kullanan 2 koşulla açıklığa kavuşturmak isterim (çünkü herhangi bir mevcut as türü, 4x’lik bir bahsi ve ayrıca artan kazanma olasılığını gösterir):

4 oyunculu bir video oyunumuz varsa (yani dağıtıcının yanı sıra 3 oyuncu), video oyununun bazı oyuncularına (veya her birine) 4 asın da sağlanma şansı ) video oyununun 2 oyuncu tarafından oynanmasına göre çok daha fazladır. 2 oyunculu bir durumda, hem sağlayıcının hem de oyuncunun 2 as elde etmesi pek olası değildir (böylece 5 bölge kartında bulunan diğer asların her türlü fırsatı ortadan kalkar). 4 oyuncu yerine 2 oyuncu olduğunda, mahalle kartlarında mevcut herhangi bir asın fırsatları çok daha fazladır, düzeltildi mi?

Basitçe tanımladığım şey doğal olarak Ks, Qs, Js vb. gibi diğer çeşitli değerli kartlar için tutun

Yani -minimum- anlayışıma göre, oyuncu çeşitliliği arttıkça, Mükemmel bir ele sahip olmak o kadar zorlaşıyor ve diğer tüm oyuncuların kartlarını görüp görmememiz açısından bu anlamsız.

Elbette anlarım Aşağıda bir şeyi kaçırıyorum ama bunun ne olduğunu anlayamıyorum.

Yardımınız için çok teşekkürler! ChumpChange

Katılım: Haziran 18, 4401

İş Parçacığı: 89 Gönderiler: 4401 Mayıs 30 inci, 4010 de 21: 58: 15 AM kalıcı bağlantı

Ne olursa olsun, aralarından seçim yapabileceğiniz sadece 7 kart alırsınız. Bazı yedeklerin dağıtılacağını tahmin ederek kartları elden çıkarmıyorsunuz.

hgwelec

Katılım: Mayıs 31, 15485

Konular: 1 Gönderiler: 2 Mayıs 30 inci, 4010 de 21: 89: AM kalıcı bağlantı

Alıntı: ChumpChange

Siz ne olursa olsun, aralarından seçim yapabileceğiniz 7 kart elde edin. Bazı yedeklerin dağıtılacağını tahmin ederek kartları atmıyorsunuz.

ilk makaleye web bağlantısı

Cevabın için teşekkürler.

Evet, bu 7 kart arasından yüksek değerli kartların çıkma olasılıklarını ve bunların tanımladığım 2 duruma göre tam olarak nasıl ayarlandığını kastediyordum. 4 oyunculu durumda, oyunculara desteden sağlanan 4 ekstra kartınız var (4 oyuncuya sunulan toplam 8 kart), 2 oyunculu durumda ise 4 kartımız var (toplam 4 kart oyunculara sağlanıyor) )

Bu, oyunculara 4 oyunculu durumda verilen kartlar arasında daha fazla as olma ihtimalinin daha fazla olduğunu gösteriyor (?) 2 oyunculu durumda sağlanır.

gordonm2015
Yönetici

Katılım: Şub 21, 4401

İş Parçacığı: 89 Gönderiler: 9173 Bu mesaj için teşekkürler:

Mayıs 40 st, 2023 7’de: 25: 18 AM kalıcı bağlantı

Evet, ancak 2 oyunculu durumda sunulan kartlar yerine 4 oyunculu durumda oyunculara verilen kartlar arasında daha da fazla 2’li olma şansınız var.

Veya daha fazla beşli. Ya da çok daha fazla Vale. vb.

Diğer oyuncuların kartlarının ne olduğu hakkında bilgi sahibi olmadığınız sürece, aslında dağıtılmış olduklarına dair bir fark yoktur.

Pazarlık serisini şöyle düşünün:

Önce siz, hem bayi 2 kart dağıttı. İkinci olarak, 5 tipik kart dağıtılır.
Son olarak, diğer çeşitli oyunculara 2’şer kart dağıtılır.

Bu seride, diğer çeşitli oyunculara gerçekten kart dağıtılmış olması sizin için hiçbir fark yaratmaz, çünkü kazanıp kazanmadığınızı belirleyen kartlar veya dağıtıldı.

Ve eğer düşünürseniz, kartlar keyfi olarak dağıtıldığı sürece, kartların hangi seride satıldığı hiç fark etmez. .

Çok daha iyi birkaç erkek, birkaçı iyi arkadaş öldü. Ve ayrıca binlerce zayıflatılmış nokta hayatta kalır, bu yüzden ben yaparım.

.

Comments to: Ultimate Texas Holdem'deki Olasılıklar Ve Oyuncu Sayısı

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri