VladPutin

Katıldığı: Nisan 04, 2022 Konular: 6 Gönderiler: 15 Eylül 10 o 3: 33: 48 PM kalıcı bağlantı

Birkaç ay önce büyük bir düşüş yaşadım ve o zamandan beri, bu kumar kurumu aslında bana büyük tazminat teklifleri sunuyor. Maliyetsiz fiş türünde (yapışkan olmayan her tür masa video oyununda kullanılabilir), ücretsiz tatil köyü akşamlarında ve ücretsiz yemekte.

Yapmıyorum tatil köyü akşamlarına ihtiyaç duyacak kadar çok yaşıyorum ve orada tamamen bedava yemek sürmeyi doğrulamak için yeterince yakın yaşamıyorum.

İlgilendiğim tek nokta maliyet- ücretsiz çipler veya bana önerdikleri, temelde değerli bir şeyle, ideal olarak parayla takas edilebilecek başka herhangi bir tazminat tekniği.

İsteğe bağlı tazminatların, tipik “fayda faktörleri”. Bana özellikle bahsettiğini bildiren değişim sorumlusu, bunun esas olarak kayıplara dayandığını söyledi. Ve ayrıca bilgi verebilmeme gelince, bu öncelikle oyuncunun sonunda “farkedilemez”.

Sorum aynı şekilde şu şekilde ifade edilebilir: “Maillerin ücretsiz akşamları elle yapılanlardan farklı mı? tamamen ücretsiz akşamlar”

Kesin olarak, elle hazırlanan yiyecekler (çukur işvereninden yemek tazminatı talep ettiğinizde) kesinlikle isteğe bağlı tazminat dengesinden kaynaklanmaktadır. Bunu açıkça belirttiler. Elle derlenmiş alanların kesinlikle benzer şekilde dengeyi disk kompanzasyon dengesinden çıkaracağını varsaymak da mantıklıdır.

Peki ya posta tazminatları? Postalardan kaynaklanan alanlar, yiyecekler, tamamen ücretsiz oyun/ücretsiz fişler? İsteğe bağlı tazminat dengesinden mi yoksa tamamen farklı bir şeyden mi?

Aralarından almak “isteğe bağlı tazminat dengenizi” bu nedenle diğer 2 türdeki tazminatlarınızı en aza indiriyor mu?

İstediğim son nokta bedava akşamları almak ve farkında olmadan bu tüketimi isteğe bağlı dengeleme dengeme almak, dolaylı olarak elde ettiğim ücretsiz chip miktarını en aza indirmek. .

Eylül inci, 2018 3’te: 51: 52 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Belki.

Ücret planları farklıdır.

ChumpChange Katıldığı: Haz , 2018

İş Parçacığı: 72 Gönderiler: 2018 Eylül 10 th, 54 saat 4: : 72 PM kalıcı bağlantı

I kesinlikle başka yerlerde veya buzlu yemek koridorunda bulamadığım bir şey olup olmadığını öğrenmek için yiyecek kompozisyonlarını birkaç kez denerdim.

Otel tazminatları, bir oyuncunun kartında büyük bir faktör boşaltma borusudur; yani isteğe bağlı tazminatsa, bir akşam pansiyonlara bakmayı deneyebilirim. Kumarhanede şu veya bu nedenle mahsur kalıp kalmayacağımı ve ayrıca acil bir durum için ayrılmadan önce tesiste kalmayla ilgili olarak bilmem gerekip gerekmediğini asla anlayamıyorum. Sorunlarım var, bu nedenle bir tatil yerinin önceden temizlenmesi önemli olabilir. Bu benim seçimimin asla orada kalmamasına neden olabilir, ancak bundan sonra bir sonraki hafta bir twister bulunabilir ve ayrıca kalacak bir yere ihtiyacım olacak. Kesinlikle tazminatlarımın, emlak balonu öne çıkana kadar tatil bölgelerini dağıtmak için çok büyük olmasını dilerdim. MDawg büyük tazminat kullanmazsam, muhtemelen çevrimiçi kumarhane kesinlikle onları isteğe bağlı tazminat potuna katkıda bulunacaktır ve ayrıca büyük olasılıkla başka bir kişiye de katkıda bulunacaktır.

Comments to: Ücretsiz Tatil Köyü Akşamları, Isteğe Bağlı Tazminatlarıma Doğrudan Yansır Mı?

Your email address will not be published. Required fields are marked *