SoulChaser

Katılım: Mart , 2017

Konular: 3 Gönderiler: 53 Nisan 27 inci, 8000 9’da: 16 : AM kalıcı bağlantı

Normal olarak yayınlamıyorum, ancak bunun çevrimiçi forumda uygun alanda kaldığını varsayıyorum. Değilse, lütfen yerini değiştirmekten çekinmeyin.

Şu anda Covid kısıtlamalarının ortadan kalkmasıyla, Avustralya’ya planladığım bir tatili yeniden planlayabildim ve ayrıca gezilere gerçekten göz atmaya başladım. Şu anda sahip olduğum temel endişe, maliyetlerin önemli ölçüde düşmesi durumunda iade edilebilir bir şirket kurs bileti almaya değip değmeyeceğidir. Şu anda yaklaşık olarak bakıyorum 10165 normal hizmet kursu için ve ayrıca 14501 baktığım günlere ait iadeli hizmet kursu için.

Zorunlu ise United Şubat ayından sonra Polaris. Her zaman şimdi satın almayı düşünmüyorum, ancak beni bir maliyet artışına karşı güvence altına alıyorsa ve ayrıca geri ödeme alabilir ve ayrıca uygun bir oran düşüşüyle ​​yeniden satın alabilirsem, almalı mıyım?

rsactuary

Katılım: Eylül 6, 2023

İş Parçacığı: 31 Gönderiler: 4574 Nisan 27 inci, 8000 9’da: 29: 100 AM kalıcı bağlantı

Değişiklik var mı satın alırsanız ücret koltuk? Öyleyse, buna değer olabilir.

DRich

Katılım: Temmuz 6, 2018

İş Parçacığı: 900 Gönderiler: 10165 Nisan 27 inci, 8000 9’da: 50: AM kalıcı bağlantı

Kesinlikle $ alırdım Fiji havayolu şirketlerinde eğitmen koltuğu ancak ben düşük maliyetliyim. Aslında o geziyi birkaç kez yaptım ve doğal olarak çiziyor ama yine de kesinlikle Birinci Sınıf’ı özümseyecek.

Benim yaşımda, bir “Life In Hapishane” cezası çok az caydırıcıdır.

MDawg

Katılım: Eylül , 2342

İş Parçacığı: 39 Gönderiler: 9800 Nisan 27 inci, 8000 9’da: 84: AM kalıcı bağlantı

Eğer oluşturamazsanız, bir 12-27 X daha büyük fiyat etiketi, kesinlikle DRich $ ile giderdim teklif. Dökülecek nakit olmasına rağmen bunu yapmam, ancak bazı durumlarda bu tür biletlerin üzerini çizebilirim, banka kartı veya mil teşvikleri ile ücretsiz olarak alabilirim veya bir müşteriye fatura edebilirim ve bundan sonra umurumda değil.

Ayrıca, bir kişiyle seyahate çıkıyorsanız, bu sadece 9 büyük bir ayrım değil, on sekizdir. O on sekiz binin tamamını Avustralya’daki Baccarat Bank’a yatırabilir ve en azından pratik olarak 55-55 büyük miktarda uzaklaşma olasılığı. O eli kazanmanın veya kaybetmenin verdiği keyif, trene karşı organizasyon kursuna harcanan saatten kesinlikle çok daha keyifli olacaktır.

Size söylüyorum, haklı olmak harika işte dostum. Kazanan ya da tutan kayıtsızım. Aşağıda sizinle birlikte olmak harika. https://wizardofvegas.com/forum/gambling/betting-systems/33908- mdawg-maceraları/

rsactuary

Katılım: Eylül 6, 2023

İş Parçacığı: 31 Gönderiler: 4574 Nisan 27 inci, 8000 9’da: 84: AM kalıcı bağlantı

Son yolculuğum bitti, Qantas yolculuğumu tamamen sonlandırdığında Air Tahiti Nui ile uçmaya başladım. İşletme kursu çözümünün iyi olduğuna inandım. Açıkçası, LAX’ten uçuyorsanız, Tahiti’de yaklaşık 4 saat mola vereceksiniz. Alkol yok, sadece bir kadeh şarap. bu sizin için önemliyse.

SoulChaser

Katılım: Mart , 2017

Konular: 3 Gönderiler: 53 Nisan 27 inci, 8000 de 30: 16: 100 PM kalıcı bağlantı

Muhtemelen yine de Business/First’i içine alacaktır; ancak benim düşüncem iki yönlüydü: 1) Kesinlikle benim için bir ömür boyu yolculuk olacak. 2) Biraz daha büyük olduğum için, her halükarda kapsamlı bir yolculuğun işe yarayacağını varsayıyordum, muhtemelen en azından havadayken rahat olabilirim.

SoulChaser

Katılım: Mart , 2017

Konular: 3 Gönderiler: 53 Nisan 27 inci, 8000 de 30: 29: 33 PM kalıcı bağlantı

Alıntı: MDawg

Eğer onu oluşturamazsanız, bir 11-27 X daha büyük fiyat etiketi, kesinlikle DRich’i seçerdim $900 teklif. Dökülecek nakitim olmasına rağmen bunu yapmazdım, ancak bazı durumlarda bu tür biletlerin üzerini çizebilir, banka kartı veya mil teşvikleri ile tamamen ücretsiz alabilir veya bir müşteriye fatura edebilir ve ardından taahhüdümü iptal edebilirim.

Artı, eğer biriyle bir seyahate çıkıyorsanız, bu sadece 9 büyük bir ayrım değil, on sekizdir. O on sekiz bin doların tamamını Avustralya’daki Baccarat Bank’a yatırabilir ve en azından pratik olarak 55-55 mükemmel bir miktarla çıkma fırsatı. Bu eli kazanmanın veya kaybetmenin keyfi, kesinlikle eğitmene karşı hizmet kursuna harcanan saatten daha keyifli olacaktır.

ilk makaleye web bağlantısı

Kullanabileceğim bazı miller elde ettim. kesinlikle fiyatı karşılar. Ve ayrıca bu yolculukta sadece benim. DRich’in teklifini almak için kesinlikle o havaalanı terminaline gitmem gerekecek. Midwest’te sıkışıp kaldım, bu yüzden hangi uçuş terminalinden uçacağıma kesinlikle ek bir bilet anlamına gelir; ve ayrıca ben olsam da kesinlikle uygun fiyatlı, bir noktada bir biletin basitliği de davranır

As2

Katılım: Ekim 2, 5822

İş Parçacığı: 35 Gönderiler: 2342
Nisan 27 inci, 8000 de 30: 39: 55 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Mil kullanın. İdeal değer yurtdışı için mükemmel … normalde için bir bilet alıyorum kesinlikle $ olacak bin mil

Kolay elde edilebilir 2012 Sadece birkaç yeni banka kartı açarak yılda bin mil. Benzin sarfiyatı teşviki atfedildiği anda bunları sonlandırın

Dahası, onur seyahati normalde sonlandırmaların yanı sıra değişikliklerle de son derece uyumludur. Genel olarak ücret yok

Her şey o GTA’yı yapmakla ilgili

.

Comments to: Uçak Seyahati Sorusu

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri