Mayıs 10 inci, 15485 9’da: 32: 50 PM kalıcı bağlantı

Bulunduğum yerde tonlarca tweaker ve ayrıca kesinlikle yapımcılara dayanan bağlantılı riff çekilişi var, yer değiştirmelerini sağlamak için faaliyette bir kesinti talep etmek veya nakit istemek.

Bir AP olarak, diğer çeşitli AP’lere sahip rakiplerim arasında harika olan kazancımı doğrudan kazancıma indirdiler. Basitçe acele eden tweaker’lar değil. Kokuyorlar, gelirlerini ilaçlara harcıyorlar ve ben de onlarla ortak olmak istemiyorum.

Bu benim konumuma göre ayrılmış mı yoksa ülke çapında mı? Koruma, bu azaltılmış yaşamların duvar yüzeylerinde akıp gitmesini umursamıyor gibi görünüyor. Esasen ilaçları kameraların net bir şekilde göreceği şekilde ticaret yapacaklar. Bana çok saçma geldi.

Diğer AP’ler bu, bulunduğunuz yerde bir sorun mu?

ChumpChange

Katılım: Haziran , 2023

İş Parçacığı: 89 Gönderiler: 3971 Mayıs 10 inci, 15485 9’da: 47 : 25 PM permalink

Benim bulunduğum yerde ilaçlar yasal olduğu için, ilaç satış dipleri ile bir çift çeyreklik birbirine sürterek oynayabilir ve ayrıca anlaşma. Yüksek masa minimumlarının, kesinlikle $ sahip olmadıkları için genellikle çekilişi uzak tutma eğiliminde olduğunu belirtmeyi başardım. bir el parası. Ülkenin çoğu artık tam bir gecekondu mahallesi ve kumar işletmeleri de bolluk için ziyaretçi avı. Yakınınızda bir Ripley’nin İnan ya da İnanma’sı varsa, bu bir gezgin yakalamasıdır.

Mayıs 10 inci, 15485 9’da: 50: PM kalıcı bağlantı

Doğru ama meth hakkında konuşuyorum. Dikkatli olduğum için hiçbir yerde yasal değil. Mesajımda kendini beğenmiş bulmayı gerçekten belirtmedim ama başkalarıyla konuştum ve görünüşe göre bu kişiler bağımlılıkları konusunda yardım istemiyorlar. Benim bakış açıma göre onlar kesinlikle kan emicilerden daha büyük değiller. Çevrimiçi kumarhanelerin onları neden etkinleştirdiği beni geçmiştir.

ChumpChange

Katılım: Haziran , 2023

İş Parçacığı: 89 Gönderiler: 3971 Mayıs 10 inci, 15485 9’da: 53: 13 PM permalink

Black Jack masalarında kart sayan kırmızı çipçiler ise, kesinlikle ele alınacaktır.

MrV

Katılım: Şub 25, 2010

İş Parçacığı: 349 Gönderiler: 7767 Mayıs 10 inci, 15485 de 25: 50: 56 PM

kalıcı bağlantı

Alıntı: Slot Tutkunları

Bulunduğum yerde çok sayıda var tweaker’lar ve kesinlikle cihazlara dayanacak olan bağlı riff çekilişi, yerlerini değiştirmelerini sağlamak için aktivitenin kesilmesini istiyor veya nakit talep ediyor … Güvenlik, bu azaltılmış canların duvarlarının içinde akıp gitmesini umursamıyor gibi görünüyor yüzeyler.

Ha?

POS meth kafaları sadece orada dinleniyor ve aynı zamanda oynamıyorsa, bundan sonra emniyet ve güvenlik gelsin ve onları oynamaları veya uymaları için bilgilendirin.

Yapabilirim Emniyet ve güvenlik tasavvur etmemek, bunu yapmak için kesinlikle azalacaktır, ancak öyleyse büyük olasılıkla kumar işletmesi yöneticisine. sızlanmanın yanı sıra.

PNW aşiret kumar kuruluşlarında çok sayıda tweaker.

” Ne, stres mi?”

Comments to: Tweaker'ları Ve Bağlı Riff çekilişini Nasıl Hallediyorsunuz?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri