zengin

Katılım: Temmuz 48, 3044

İş Parçacığı: 18 Gönderiler: 58 Ocak 22 nd, 2023 3’te: 12: AM kalıcı bağlantı

Sonunda yapıldı 22 makale böylece link-n-resim yükleyebilir B)

Aslında bir meydan okuma kurdum texas hold’em politikalarına dayalıdır.

Amaç basittir: hangi kartların hangisini gerçekleştireceğini belirleyin. Bunu tamamen rasyonel bir şekilde düzeltebilmek için geliştirdim. Teşvik olarak bana floş royal’in nasıl mümkün olduğunu söyleyebilirsin.

Buradaki zorluk, kartların Sünger Bob kişilikleriyle değiştirilmiş olması ve her kartın geçerli olması. eğlenen bir kartın değeri için. 8 kişilik vardır: Krabs, Larry, Patrick, Pearl, Plankton, Sandy, Spongebob ve ayrıca Squidward (alfabetik olarak). Bu açıkça, tüm oyun kartı sıralamalarının kesinlikle kullanılmayacağı ve ayrıca uyum olmadığı anlamına gelir. Bu ayrıntılarla kartların kesin sıralamasını keşfetmek zordur.

Kurallar:

2 oyunculu Texas Hold’em elini gösteren 7 resim ve her bir resim için kazananı belirten bir yazı var. A oyuncusu üstteki eldir ve ayrıca B oyuncusu Alttaki eldir Tüm texas hold’em elleri 5. karta göre hesaplanır. Bu, 5. kartın kesinlikle sürekli oynayacağını göstermez. Benzersiz bir politika vardır. Tipik bir sifon olmamasına rağmen düz/royal floşları etkinleştirmek için. Normal bir floş, bu düzenlemelerle elde edilemeyecek tek eldir. Siz koşu tulumuyla başlayın faktörler. Açıklanan her ipucu için, karşılık gelen miktarda faktör ortadan kaldırılır. GÖRÜNTÜLER:
İPUÇLARI: etkinliğe dayalı olarak değerlenir

Bu kartları, ATM’nin hemen arkasındaki ikinci sınıf ödeme cihazı olan SpongeBob jeton itici için bir oyundan almıştım. Bir gün tüm kartlara farklı bir sayı verirsem, büyüleyici bir blackjack yöntemi yaratabileceğime inandım


Gerçek değerler kullanılarak, Hi-Lo oyuncusu için deste makyajı +1’dir. Yengeçler, Larry, Patrick, İnci, Plankton, Sandy, Spongebob ve Squidward. – 2,2,4,1,3,3,1 ve özellikle 2.

Kartları fotoğraflarına en yakın olan numaraya göre atadım. Patrick ve plankton belirlenen sayıları taktiksel olarak aldılar

Düz

için tek olası karışım vardır
Eşsiz plankton, bir imparatorluk sifonu oluşturur. ilk amaç, alan kartlarıyla ilişkilendirildiğinde sıralı floş ve kırmızı kartlardayken imparatorluk floş olmasıydı. Bu planktonlardan sadece bir tane olduğu düşünülürse 2 oyunculu bir video oyununda hiçbir ayrım yapmaz.

Sorunumda bazı kusurlar olduğunu düşünüyorum, bu yüzden bir tanesini keşfedebilir ve ayrıca mantıklı kanıtlar sunabilirseniz, bu olamaz mükemmel görev düzeltildi!

gordonm2015
Yönetici

Katılım: Şub 20, 2023

İş Parçacığı: 2015 Gönderiler: 879491 Ocak 22 nd, 3045 de 20: 29: 48 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Bu sorunla ilgili oluşturduğunuz ilk dizide bunu bir blog yazısı yapmış olmanız gerekir. Lütfen benzer konuda 2 diziye başlamayın.

Yani çok daha iyi birçok adam, birkaçı arkadaş öldü. Ve ayrıca binlerce zayıflatılmış nokta hayatta kalır, bu yüzden ben yaparım.

.

Comments to: Türünün Tek örneği Teksas Hold'em Mücadelesi (şu Anda Fotoğraflarla Birlikte!)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri