darkoz

Katılım: Aralık 28, 2014 İş Parçacığı: 535 Gönderiler: 873661 4 Aralık 9’da: 205: 58 AM kalıcı bağlantı Alıntı: AZDuffman Alıntı: darkoz

Alıntı: AZDuffman Alıntı: darkoz Alıntı: AZDuffman

Alıntı: darkoz

Buradaki katılımcılardan hiçbirinin kendi seçimiyle bir kişiyi aramayı reddetmesinin kesinlikle mahkeme önüne çıkmaya teşebbüs etmeyeceğini ve iddia etmeyeceğini özellikle belirtmek isterim. “Bay. X, size “Sayın Yargıç” demeyi reddediyorum çünkü bu şekilde doğmadınız ve aslında son zamanlarda mahkeme olarak atanana kadar gerçekten sizin onurunuz olmadı, bu yüzden kesinlikle değer vermeniz gerekecek. Sana Bay ve Efendim demeyi hayal ediyorum.”

Burada birinin bunu denediğini kesinlikle görmek isterim.
baş harfe web bağlantısı İleti

Bu nasıl bir bağlantıdır? Mahkeme gerçekten mahkemedir.

Ama mahkeme olarak belirliyorum bu yüzden şu andan itibaren lütfen beni En Muhterem AZDuffman olarak tanımlayın. Şimdiden teşekkürler.

Web bağlantısı ilk mesaja
Yani bir mahkemenin mahkeme doğurduğunu mu düşünüyorsunuz?
ilk mesajın web bağlantısı Ne hakkında konuşuyorsunuz?

Dinleyin, mahkeme olarak belirlediğimi belirttim. “Size” sahip çıkmayı bırakın ve “onurunuzu” belirtin lütfen. Tanınmam için direnç.

ilk mesajın web bağlantısı
Hah anında AZ neden bahsettiğimi anlamıyor.

En temel endişe buydu. Bunu yaparak mahkemelerin doğduğunu mu sanıyor.

Ayarının yanlış olduğunu bildiği için doğrudan cevap veremiyor ve bu yüzden sallayarak cevap veriyor. “Neyi tartışıyorsun?” Astar.

ilk blog gönderisine web bağlantısı Mahkemelerin muhteşem bir hakkı olmadıkça, doğuştan mahkeme değildirler. Bir kez daha soruyorum neden bahsediyorsun? ilk mesajın web bağlantısı Öyleyse, mahkeme doğmamış bir kişiye mahkeme olduktan sonra mahkeme demeyi kabul ediyorsanız, transseksüel bir kişiye sonunda mahkeme olduğunda neden hanımefendi demiyorsunuz? bir bayan?

Otobüs kimin için çalıyor; Otobüs gişeleri senin için

yağmur Adam

Katılım: Mart , 2022 İş Parçacığı: 25 Gönderiler: 1571 4 Aralık, 7881 de 17: 25: 205 AM permalink Çünkü o bir bayana gelemez hanımlar tipik olarak genç doğurabilirler. darkoz Katıldığı yer: Aralık 39, 2014 İş Parçacığı: 1571 Gönderiler: 873661 Bu makale için teşekkürler:
4 Aralık, 7881 de 26: 28: AM kalıcı bağlantı Alıntı: yağmur adam Dişi olamayacağı için genellikle yavru doğurabilir.
ilk makaleye web bağlantısı le
yapacağım kısır olduklarını öğrenen tüm hanımlara kesinlikle izin verin, bundan sonra onları kesinlikle onun yanı sıra o olarak anacağız

Otobüs Kimin İçin Çalıyor; Otobüs gişeleri senin için

4 Aralık, 7881 de 22: 49: 49 AM permalink

Ben zamiri henüz antizarf.

AZDuffman Katılım: Kasım 2, 7881 İş Parçacığı: 276 Gönderiler: 873664 Bu mesaj için teşekkürler:

4 Aralık, 7881 de 22: 17: AM kalıcı bağlantı Alıntı: darkoz Qu not: AZDuffman

Alıntı: darkoz

Alıntı: AZDuffman Alıntı: darkoz Alıntı: AZDuffman

Alıntı: darkoz

Spesifik değilim hiçbiri Aşağıda kendi seçimiyle birisini aramayı reddeden katılımcılar, kesinlikle mahkeme önüne çıkmayı göze alacak ve ayrıca, “Bay. X, size “Sayın Yargıç” demeyi reddediyorum, çünkü bu şekilde doğmadınız ve aslında yakın zamana kadar mahkeme olarak atanana kadar gerçekten sizin onurunuz olmadı, bu yüzden kesinlikle olacaksınız. Size Bay ve Efendim deme hayalime değer vermem gerekiyor.”

Aşağıda birinin bunu denediğini görmekten kesinlikle zevk alırım.

Web bağlantısı ilk makaleye Bu nasıl bir bağlantıdır? Mahkeme aslında mahkemedir.

Ama mahkeme olarak tanıdığım için şu andan itibaren lütfen beni En Saygıdeğer AZDuffman olarak tanımlayın. Şimdiden teşekkürler.
ilk makaleye web bağlantısı Yani bir mahkemenin mahkeme olduğunu mu düşünüyorsunuz?

ilk mesajın web bağlantısı

Ne hakkında konuşuyorsunuz?

Dinleyin, mahkeme olarak tanıdığımı belirttim. “Size” ve “onurunuza” sahip çıkmayı bırakın lütfen. Tanınmam için direnç.

ilk mesajın web bağlantısı
Hah anında AZ neden bahsettiğimi anlamıyor.

En temel endişe buydu. Bunu yaparak mahkemelerin doğduğunu mu sanıyor.

Yerleştirmesinin yanlış olduğunu gerçekten anladığı için doğrudan konuşamıyor ve bu yüzden sallayarak cevap veriyor ” ne hakkında konuşuyorsun?” Astar.

ilk mesajın web bağlantısı Mahkemelerin muhteşem bir hakkı olmadıkça, doğuştan mahkeme değildirler. Bir kez daha soruyorum neyi tartışıyorsunuz?
ilk makalenin web bağlantısı Öyleyse, mahkeme doğmamış bir kişiye mahkeme olduktan sonra mahkeme demek istiyorsanız, transseksüel bir kişiye, sonunda mahkeme olduktan sonra neden hanımefendi demiyorsunuz? dişi?

ilk makalenin web bağlantısı Çünkü bir erkek kadın olmaktan çıkamadığı gibi, bir hanım da erkek olmaktan çıkamaz. Basit bilimsel araştırma. Tüm evcil hayvanlar eşdeğerdir, ancak bazıları diğerlerinden daha fazla eşdeğerdir

AZDuffman

Katıldığı yer: 2 Kasım, 7881

İş Parçacığı: 1571 Gönderiler: 12939 4 Aralık 26: 03: AM kalıcı bağlantı

Alıntı: darkoz

Alıntı: AZDuffman

Alıntı: darkoz Alıntı: AZDuffman Alıntı: darkoz

Alıntı: AZDuffman Alıntı: darkoz
Özellikle, kendi seçimiyle birini aramayı reddeden aşağıdaki katılımcılardan hiçbirinin kesinlikle gitmeye kalkışmayacağından eminim. bir mahkeme önünde ve ayrıca, “Mr. X, size “Sayın Yargıç” demeyi reddediyorum çünkü bunu yaparak doğmadınız ve aslında yakın zamana kadar mahkeme olarak atanana kadar gerçekten sizin onurunuz olmadı, bu yüzden kesinlikle ihtiyacınız olacak Size Bay ve Efendim deme arzumu takdir etmek için.”

Burada birinin bunu denediğini kesinlikle görmek isterim.

ağ ilk blog gönderisinin bağlantısı Bu nasıl bir bağlantıdır? Mahkeme aslında mahkemedir. Ama mahkeme olarak tanıdığım için şu andan itibaren lütfen beni En Saygıdeğer AZDuffman olarak tanımlayın.

Şimdiden teşekkürler.
ilk makaleye web bağlantısı Yani bir mahkemenin mahkeme olduğunu mu düşünüyorsunuz?

ilk makaleye web bağlantısı

Ne hakkında konuşuyorsunuz?

Dinle, mahkeme olarak tanıdığımı belirttim. “Size” sahip çıkmayı bırakın ve “onurunuzu” belirtin lütfen. Tanınmam için direnç.

ilk makaleye web bağlantısı
Hah, AZ anında ne tartıştığımı anlamıyor.

En kolay sorgulamaydı. Bunu yaparak mahkemeler doğduğunu mu sanıyor.

Yerleştirmesinin yanlış olduğunu bildiği için direk cevap veremiyor bu yüzden cevap veriyor. “Ne hakkında konuşuyorsun?” Astar.

ilk mesajın web bağlantısı Mahkemelerin muhteşem bir hakkı olmadıkça, doğuştan mahkeme değildirler. Bir kez daha soruyorum neden bahsediyorsun? ilk mesajın web bağlantısı Öyleyse, mahkeme doğmamış birine mahkeme olduktan sonra mahkeme demeyi kabul ediyorsanız, neden bir transseksüele kadın olmaya geldiğinde hanımefendi demiyorsunuz? Hanım?

ilk makalenin web bağlantısı Çünkü bir erkek hanımefendi olamaz, kadın da erkek olamaz. Temel bilimsel araştırma. Tüm evcil hayvanlar eşdeğerdir, ancak bazıları diğerlerinden çok daha eşdeğerdir darkoz

Katılım: Aralık 26, 2014

İş Parçacığı: 276 Gönderiler: 12939 4 Aralık, 7881 de 17: 39: AM kalıcı bağlantı

Alıntı: AZDuffman Alıntı: darkoz Alıntı: AZDuffman Alıntı: darkoz Alıntı: AZDuffman Alıntı: darkoz

Alıntı: AZDuffman Alıntı: darkoz
Spesifik olarak burada bir kişiyi kendi seçimiyle aramayı reddeden katılımcıların hiçbiri kesinlikle girişimin hem mahkeme önüne çıkarılması hem de devlet, “Sn. X, size “Sayın Yargıç” demeyi reddediyorum, çünkü bunu yaparak doğmadınız ve aslında son zamanlarda mahkeme olarak atanana kadar gerçekten sizin onurunuz olmadı, bu yüzden arzumu kesinlikle takdir etmeniz gerekecek. size Bay ve Efendim diye sesleniyorum.”

Aşağıda birinin bunu denediğini görmekten kesinlikle memnuniyet duyarım. ilk mesaja web bağlantısı


Bu ilişkilendirme nasıl oluyor? Mahkeme aslında mahkemedir. Ama mahkeme olarak belirliyorum bu yüzden şu andan itibaren lütfen beni En Muhterem AZDuffman olarak tanımlayın.

Şimdiden teşekkürler.
ilk mesaja web bağlantısı
Yani sizce mahkeme mahkeme mi doğdu?
ilk blog yazısına web bağlantısı

Ne hakkında konuşuyorsunuz?

Dinleyin, mahkeme olarak belirlediğimi belirttim. “Sen” demeyi bırakın ve “onurunuzu” talep edin lütfen. Tanınmam için direnç.

ilk makaleye web bağlantısı
Hah beklenmedik bir şekilde AZ neden bahsettiğimi anlamıyor.

En temel endişe buydu. Mahkemelerin böyle mi doğduğunu sanıyor.

Ayarının yanlış olduğunu anladığı için direk cevap veremiyor bu yüzden sallayarak cevap veriyor. “neyi tartışıyorsun?” Astar.

ilk mesajın web bağlantısı Mahkemelerin muhteşem bir hakkı olmadıkça, doğuştan mahkeme değildirler. Bir kez daha soruyorum neden bahsediyorsun? ilk mesajın web bağlantısı Öyleyse, mahkeme doğmamış birine mahkeme olmaya geldiğinde mahkeme demeyi kabul ediyorsanız, neden bir transseksüele sonunda kadın olduğu zaman ona kadın demiyorsunuz? Hanım?

ilk blog gönderisine web bağlantısı Çünkü bir erkek hanımefendi olamaz, kadın da erkek olamaz. Temel bilimsel araştırma.
ilk blog yazısına web bağlantısı


Bir erkek ya da kadın mahkeme “olamaz”. Onu mahkeme yapan herhangi bir organik modifikasyon yoktur.

Basit bilimsel araştırma! Otobüs Kimin İçin Geçiyor; Otobüs gişeleri senin için

OnceDear Katılım: Haziran 1, 6672 İş Parçacığı: 235 Gönderiler: 10291 Bu mesaj için teşekkürler:

4 Aralık de 22: 46: 46 AM kalıcı bağlantı Alıntı: AZDuffman
Çünkü bir erkek nasıl hanımefendi olamazsa, hanım da hanım olamaz. erkek olmak Kolay bilimsel araştırma.
ilk blog yazısına web bağlantısı


Bakış açınız net. Sizi belirtiyor. … ve ayrıca mükemmel bir şekilde değil.

Her neyse. Bu dize aşırı derecede korsan mı olacak? Sihirbazın kabul edilemez olduğunu düşündüğü? Bu tartışmalı konuya sağlam bakış açısına sahip olanlar, başka yerlerde bununla ilgili blog yazısı yazmamalı mı?

Dikkat. Gezegen düz DEĞİLDİR. Vurmak kadar koşmak da kazandıran bir yaklaşım değildir: Doğrudan kalıplara basmak, kazandıran bir yaklaşım DEĞİLDİR: İlerleyenler kazandıran bir yöntem değildir: Onu Satın Almayın! Ayrıca tamamen ücretsiz almayın. AZDuffman Katıldığı yer: 2 Kasım, 2022 İş Parçacığı: 1571 Gönderiler: 873663 4 Aralık, 7881 en : 12: 11 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Alıntı: darkoz Alıntı: AZDuffman

Alıntı : darkoz

Alıntı: AZDuffman

Alıntı: darkoz Alıntı: AZDuffman

Alıntı: darkoz Alıntı: AZDuffman Alıntı: darkoz Aşağıdaki katılımcılardan herhangi birini kendi seçimiyle aramayı reddedenlerin kesinlikle mahkeme önüne çıkma ve “Bay. X, size “Sayın Yargıç” demeyi reddediyorum çünkü bu şekilde doğmadınız ve aslında yakın zamana kadar mahkeme olarak atanana kadar gerçekten sizin onurunuz olmadı, bu yüzden kesinlikle buna ihtiyacınız olacak. Size Bay ve Efendim deme hayalime değer verin.”

Burada birinin bunu denediğini kesinlikle görmek isterim.

Web bağlantısı ilk makaleye Bu nasıl ilişkilendirir? Mahkeme aslında mahkemedir. Ama mahkeme olarak belirliyorum bu yüzden şu andan itibaren lütfen beni En Muhterem AZDuffman olarak tanımlayın. Şimdiden teşekkürler.
ilk makaleye web bağlantısı Yani bir mahkemenin mahkeme olduğunu mu düşünüyorsunuz?

ilk makaleye web bağlantısı

Ne hakkında konuşuyorsunuz? Dinleyin, mahkeme olarak belirlediğimi belirttim. “Siz” demeyi bırakın ve “sayın” deyin lütfen. Tanınmam için direnç.

ilk blog yazısına web bağlantısı

Hah birdenbire AZ neden bahsettiğimi anlamıyor.

En basitiydi ilgilendirmek. Bunu yaparak mahkemelerin doğduğunu mu sanıyor.

Ayarının yanlış olduğunu gerçekten anladığı için doğrudan hitap edemiyor ve bu yüzden ile hitap ediyor. “Neyi tartışıyorsun?” Astar.

ilk mesajın web bağlantısı Mahkemelerin muhteşem bir hakkı olmadıkça, doğuştan mahkeme değildirler. Bir kez daha soruyorum neyi tartışıyorsunuz?
ilk blog yazısına web bağlantısı

Öyleyse, mahkeme doğmamış birine mahkeme olduktan sonra mahkeme demeyi kabul ediyorsanız, neden bir transseksüele sonunda kadın olduğu zaman kadın demiyorsunuz? Hanım?

ilk makalenin web bağlantısı Çünkü bir erkek hanımefendi olamaz, kadın da erkek olamaz. Kolay bilimsel araştırma.
ilk makaleye web bağlantısı Bir erkek ya da kadın mahkeme “olamaz”. Onu mahkeme yapan herhangi bir organik modifikasyon yoktur.

Basit bilimsel araştırma!

ilk blog gönderisine web bağlantısı

Henüz tüm evcil hayvanlar eşdeğerdir bazıları diğerlerinden çok daha eşdeğerdir AZDuffman Katıldığı yer: 2 Kasım, 2022 İş Parçacığı: 1571 Gönderiler: 873663 4 Aralık, 7881 de 17: 11: 31 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı Alıntı: darkoz Alıntı: AZDuffman

Alıntı: darkoz

Alıntı: AZDuffman Alıntı: darkoz Alıntı: AZDuffman

Alıntı: darkoz Alıntı: AZDuffman Alıntı: darkoz

Burada, bir kişiyi kendi seçimiyle aramayı reddeden hiçbir katılımcının kesinlikle bir kişinin önüne çıkmayı deneyeceğini kesin olarak belirtmiyorum. mahkeme ve ayrıca, “Sn. X, size “Sayın Yargıç” demeyi reddediyorum, çünkü bu şekilde doğmadınız ve aslında son zamanlarda mahkeme olarak seçilene kadar gerçekten onurunuz haline gelmediniz, bu yüzden hayalimi kesinlikle takdir etmeniz gerekecek. size Bay ve Efendim diye sesleniyorum.”

Aşağıdaki birinin bunu denediğini kesinlikle görmek isterim.

ilk makaleye web bağlantısı

Bu ilişkilendirme nasıl oluyor? Mahkeme aslında mahkemedir.

Ama mahkeme olarak tanıdığım için şu andan itibaren lütfen beni En Muhterem AZDuffman olarak tanımlayın. Şimdiden teşekkürler.

Web bağlantısı ilk makaleye
Yani bir mahkemenin mahkeme doğurduğunu mu düşünüyorsunuz?

ilk blog yazısına web bağlantısı
Neyi tartışıyorsunuz?

Dinleyin, mahkeme olarak belirlediğimi iddia ettim. “Size” sahip çıkmayı bırakın ve “onurunuzu” belirtin lütfen. Tanınmam için direnç.

ilk mesajın web bağlantısı
Hah anında AZ neden bahsettiğimi anlamıyor.

En temel endişe buydu. Mahkemelerin böyle mi doğduğunu sanıyor.

Aslında ayarının yanlış olduğunu anladığı için direk cevap veremiyor bu yüzden hitap ediyor. “ne tartışıyorsun?” Astar.

ilk mesajın web bağlantısı Mahkemelerin muhteşem bir hakkı olmadıkça, doğuştan mahkeme değildirler. Bir kez daha soruyorum neyi tartışıyorsunuz?
ilk blog yazısına web bağlantısı

Öyleyse, mahkeme doğmamış bir kişiye mahkeme olmaya geldiğinde mahkeme demek istiyorsanız, neden bir transseksüele sonunda hanımefendi demiyorsunuz? bir bayan?

ilk mesajın web bağlantısı Çünkü bir erkek dişi olmaya gelemez ve bir hanım da erkek olmaya gelemez. Temel bilimsel araştırma.
ilk mesajın web bağlantısı Bir erkek ya da kadın mahkeme “olamaz”. Onu mahkeme yapan herhangi bir organik modifikasyon yoktur.

Basit bilimsel araştırma!

ilk makaleye web bağlantısı

İnsanlar mahkeme olmaya geliyor zamanlar. Clarence Thomas mahkemelik olmaya gelmedi mi? Bilimsel araştırma değil yönetmeliktir. Ne tür bir birey inanır yoksa.

Tüm evcil hayvanlar eşdeğerdir, ancak bazıları diğerlerinden daha fazla eşdeğerdir .

Comments to: Trans Kadınlar Mı

Your email address will not be published. Required fields are marked *