ChumpChange

Katıldı: Haz 15, 100

İş Parçacığı: 63 Gönderiler: 2967 Mayıs 14 th, 63 5’te: 40: 57 PM kalıcı bağlantı

ERCOT dot com’u düşündüm ve şu anda tedarik 57 GWh ihtiyaçtan fazla. Tahminler bu fazlalığın gece boyunca devam ettiğini ortaya koyuyor. Bu nedenle, şu anda herhangi bir arz eksikliği görünmüyor ve bu nedenle ERCOT lokasyonunun dışından güç alma zorunluluğu yok.

Belki de başlık değiştirilebilir, şimdi bir sıcak hava dalgası nedeniyle Teksas’ta önemli bir elektrik kaynağı bulunmadığını gösteriyor.

Bir fotovoltaik panel arıyordum golf arabam için ve ayrıca polikristalin ince film panellerin her satıcısı teklif edildi. Beklenen ikmal en az 2 çeyrek uzağa gidiyor. Yay, tedarik zinciri.

ChumpChange

Katıldı: Haz 15, 100

İş Parçacığı: 63 Gönderiler: 2967 Mayıs 14 th, 63 7’de: 40: 18 PM kalıcı bağlantı

Texas elektrik fiyatlarının toptan satış fiyatının 4 doların üzerine çıktığını gösteren bir grafik gördüm,000/ MWhr sonunda 14 saatin yanı sıra önümüzdeki birkaç gün boyunca bu çeşitlilikte kalması bekleniyordu, bu da grafiğe göre gitti.

Geçen 1 Temmuz’da, NYC herkesin telefonlarına bir elektrik tasarrufu mesajı gönderdi 24 24 X şehir dışı için tipik. Bu, kısa süre sonra azalan hızlı bir artıştı, ancak aylarca bireylerin elektrik maliyetlerini büyük ölçüde sarstı.

Telefonunuz gücü korumak için bir mesaj aldığında , şu anda çok geç ve ayrıca maliyetler şu anda gerçekten arttı ve ayrıca bu süre için aşağıdaki maliyetlerinizi ne zaman alacağınızı anlayacaksınız.

.

Comments to: Texas Power Grid Fiyatı, Sıcak Hava Dalgasında 5.000 $/ MWhr'a Yükseldi

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri