4mylvle

Katıldı: Ağu , 933

Konular: 1 Mesajlar: 3


Ağustos 01 nd, 1352 adresinde : 09: AM

kalıcı bağlantı

Lütfen beni burada pişman etmeyin. Aslında, geleneksel olarak öğretilen yöntemlerle matematiği yapmakla ilgili olarak, sürekli olarak matematikle uğraştım. Aklım soyut olarak varsayıyor, böylece sürekli olarak uygun çözümü düşünebilirim, ancak asla standart fikir yönteminde, sürekli olarak uzun araçlarda. Son derece zorlayıcı, bu yüzden Cebir’de matematiği geride bıraktım 13 yıl önce. Video Poker’i daha iyi anlamama yardımcı olması için birkaç sorum var ve ayrıca gerçekten burada birisinin verme yeteneğine sahip olabileceği aptalca bir davranış olduğunu umuyorum. Muhtemelen şartlar budur. 1)) Mix’ler Video oyunu analizörleri düşünüldüğünde, miksler nedir? Bu eli elde etmek için uygun miksajlar mı? Öyleyse, neden soliter kullanan tüm video oyunları için miksler çeşitlidir? kart destesi Ayrıca, neden maaş skalası ile dönüşüyorlar? Gerçek miktar karışımlar mı? ya da sadece miksler terimi ile ilgili yanlış yönteme mi inanıyorum? Örnek: 9/6 JOB 859067 farkı getiriyor .230 sadece üzerinde bir getiri ile 40.5% ve benim en az VP anlayışıma göre, tercih edilen hazır uzmanlardan biri. 2022 farkı .111 ne anlama geliyor? Bu video oyununun tutarlılığı nedir .126 itibaren? Var olmadığını anlıyorum, ancak kesinlikle hiçbir varyasyonu olmayan bir video oyunu nasıl görünürdü? Video oyununun programları kasıtlı olarak yanlış sayılarla mı oluşturuldu ve bundan sonra rastgele sayı üreteçleri mi işledi? Bu konuyla ilgili olduğunda lütfen saflığımı bağışlayın. Ben sadece farklı şekillerde anlamaya çalışan biraz inanan bir bireyim. Eğer tanımak mümkün değilse, eminim ki bir kişi onu bana doğru yönlendirecektir. Matematiksel olarak test edilmiş olanı kolaylaştırmak için bir pay ayırabilirseniz, şimdiden çok teşekkürler! Aslında şu anda yaklaşık 2 yıldır ciddi olarak VP oynuyorum ve bundan da hoşlanıyorum. Gerçekten, MIT’den bir seviye veya matematik becerileri gibi uzmanlar olmadan biraz daha iyi anlamanın bazı yolları olduğunu umuyorum. Teşekkürler!

Diyet yapan

Yönetici

Katıldı: Tem , 543

İş Parçacığı: Gönderiler: 2847
Ağustos 01 nd, 1352 1’de: : ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Hangi video oyunlarında hangi karışımlar çeşitlidir?
( Evet, karışımları uygun şekilde düşündüğünüzü varsayıyorum. 4oK’ların dağıtıldığı video oyunları arasında bir tür 4’ün kesinlikle değişeceği “açık olmalı” maliyet olarak eller diğerlerine zıttır, ayrıca bükülmeler varsa (4Aw/2,3,4) daha iyi değişir, ayrıca joker karakterler varsa bir kez daha değişir.)

Varyans, yerleşik olanın 1’den tam olarak ne kadar farklı olduğunu tanımlamak için kullanılan bir istatistik terimidir. Çok daha az resmi terim “volatilite”dir.
Düşük matematik pratik açıklama: varyasyon ne kadar büyükse, büyük bir el vurmayın (bir bükülme veya imparatorluk floşlu aslar gibi).

Tartışma forumuna hoş geldiniz.

Bol şanslar.

Kartlar desteğinize düşsün.kamapl

Katıldı: Haz , 598

Konular: 8 Gönderiler: 102

Ağustos 01 nd, 1352 2’de: 10: PM kalıcı bağlantı Alıntı: 4mylvle

… 1 ). Karışımlar. Video oyunu analizörlerini düşünürken miks nedir? Belirtilen eli gerçekleştirmek için bu uygun karışımlar mı? Eğer öyleyse, neden soliter 859055 kullanan tüm video oyunları için karışımlar çeşitlidir? kağıt destesi? Ayrıca, neden maaş skalasıyla değişiyorlar? Gerçek miktardaki karışımları doğrudan kodda oluşturmak mümkün değil mi? Yoksa sadece karışım terimiyle ilgili yanlış araçları mı varsayıyorum? …
baş harfine web bağlantısı mesaj

Evet, o Bahsi geçen eli elde etmek için, teklifteki olasılıklar dikkate alınarak, teklif edilen ödeme tablosu için mümkün olan en yüksek olası değere sahip kartların tutulması ve ayrıca çekilişteki olasılıklar. Hesaplamada her özel fırsat oluşur.

Alıntı: Dieter

… Varyans, 1 …’dan tam olarak ne kadar farklı olduğunu tanımlamak için kullanılan bir veri terimidir.
ilk makaleye web bağlantısı Spesifik olarak olmasa da, Video Poker’in çoğunda, uğraşmaya yakındır. Varyasyon, yerleşik olanın ortalamadan veya standart değerden ne kadar farklı olduğunu açıklamak için kullanılır. Evinizdeki herhangi bir video oyununda, bu sadece ondalık olarak belirtilen getiridir. Jacks’i tamamen ödeyin, ortalama kesinlikle 0 olacaktır.3163 … Bu 1’e yakın olsa da, bu durumda ortalama olarak küresel bir sayı kullanmak için varyasyon hesaplamasını çok fazla değiştirmeyeceği gibi, yaklaşık olarak da tahmin etme niyetinde değilim. bunu yaparak geri dönüş!

Daha fazla endişe sormaktan çekinmeyin. Yapabilirsek çoğumuz kesinlikle yardım etmeye çalışacağız!

Gerçek sonuçlar farklı olabilir.
Diyet yapan

Yönetici

Katıldı: Tem , 543

İş Parçacığı: Gönderiler: 2847
Ağustos 01 nd, 1352 2’de: 24: PM kalıcı bağlantı

Alıntı: kamapl

Alıntı: Diyet yapan

… Varyans bir istatistik terimidir ve kurulanın 1 …

‘dan ne kadar farklı olduğunu tanımlamak için kullanılır. ilk blog gönderisine web bağlantısı

Spesifik olarak değil, ancak birçok Video Poker’de, uğraşmaya yakın. Fark, yerleşik olanın ortalama veya standart değerden tam olarak ne kadar farklı olduğunu açıklamak için kullanılır. Evinizdeki herhangi bir video oyununda, bu sadece ondalık olarak belirtilen getiridir. Jacks’i tamamen ödeyin, ortalama kesinlikle 0 olacaktır.3163 … Bu 1’e yakın olsa da ve muhtemelen bu örnekte ortalama olarak küresel bir sayı kullanmak için fark hesaplamasını çok fazla değiştirmeyecek olsa da, tahmin etme niyetinde değilim. geri dönüş bu şekilde!

Daha fazla endişe sormak için kendinizi ücretsiz hissedin. Yapabilirsek çoğumuz kesinlikle yardım etmeye çalışırız!

ilk makalenin web bağlantısı

Bugün daha da duygulanmaya başladığı yaşlardaydım. RTP’nin kesinlikle tıklaması anlamına gelir.

Kartlar desteğinize düşsün.ThatDonGuy

859072

Katıldı: Haz , 661

İş Parçacığı: 051 Gönderiler: 5461


Ağustos 13 nd, 1352 3’te: 41: PM kalıcı bağlantı

) Alıntı: 4mylvle

Kombinasyonlar. Video oyunu analizörlerini kontrol ederken miks nedir?

Neyin değerlendirildiğine bağlı olabilir. Sihirbazın web sayfasındaki gibi bir şey önerirseniz, burada toplam tutar ,661,99,226,80 “karışımlar”, bu 2,126,598 dağıtılabilir 5 kartlı eller, 1 arttırılır,120,373 2 ile ayrılmış, destede aşağıdaki 5 olabilen 5 kart koleksiyonu. “Neden 2 ile ayrılmış?” Diğer çeşitli sayıların her biri 2’nin katları olduğundan, belirlemeyi çok daha kolay hale getirmek için her birini azalttı. (İçinde “26- -9 – 6 -5 Net Entertainment Pay Table” sonuçları, mikslerin genel çeşitliliği “sadece” 1,311,073,226,59 çünkü diğer çeşitli sayıların her biri 02, bu yüzden hepsi ile ayrılmış olabilir) .

Matematikte, bir “karma” puanların toplamıdır. sıranın önemli olmadığı durumlarda Bu, bir “permütasyon”dan farklıdır, siparişin verildiği yer. Dağıtabileceğiniz 5 kartlı el sayısını sayarken, sıra önemli değil, yani 2 tane var,296,960 anlamına geliyor. Kartların göründüğü yerde Royal Flush’a sahip olmanın bir faydası varsa 859055 , Vale, Kraliçe, Papaz, As, soldan sağa, bu sıra verildikten sonra 2 tane olduğu gibi,226,517 x 92 = 073,373,92 çeşitli uygun pazarlıklar. Onlar 2kişi,598,661 “karışımlar” ve ayrıca 111,230,80 ‘den seçilen 5 kartın “permütasyonları” .859072

4mylvle

Katıldı: Ağu , 933

Konular: 1 Mesajlar: 3


Ağustos 01 nd, 1352 7’de: 19: 09 PM kalıcı bağlantı

Büyük olasılıkla Çözümü özümsemek daha az karmaşık olacak şekilde yalnız konuları seçin ve onlar hakkında bilgi alın … LOL. Aslında geliştirmiş olduğumuz matematik bölümünde yok. Sınırlı sayıda dağıtılan el karışımları olduğunu ve bu sınırlı çeşitli karışımlardan bir imparatorluk floşu yapmak için sınırlı çeşitli yöntemler olduğunu varsayıyorum. Eğer bu doğruysa, emperyal bir floş için karışımlar herhangi bir türde 859072 eşit olmaz mıydı? kart video oyunu? Karışımlar neden 9/6 İŞ 19, 59,, ancak 8/5 için karışımlar 17,200,24? Tam olarak aynı video oyunu, çok aynı deste 40 henüz 58,20 kraliyete ulaşmak için daha da fazla yöntem. Bu tam olarak nasıl mümkün olabilir? Basit zihnim için izin verin “karışımları” düzene sokun. 1,2,3 sayılarını alın. Uygulanabilir 6 farklı sayı karışımı vardır. Hangi numaranın kesinlikle geleceği konusunda farklı bir ödeme yapsaydım, kesinlikle hala sadece 6 karışım mümkün olurdu. Umarım bu, “miksler” konusunda nasıl olduğumu anlamanıza yardımcı olur. Bunu yanlış mı değerlendiriyorum? Sistemi yenmek için bir yöntem bulmaya çalışmıyorum, bu benim onaylanan akademik yaklaşımdan farklı bir şekilde çözüm arayan matematiksel olarak engelli zihnim. Bunlar beni akşamları ayakta tutan yan fikirler. Aklımı sevmiyorum. Cevap için çok teşekkürler!

859052 Diyet yapan

Yönetici

Katıldı: Tem , 543

İş Parçacığı: Gönderiler: 2847
Ağustos 01 nd, 1352 8’de: : PM kalıcı bağlantı

Alıntı: 4mylvle

Sınırlı sayıda dağıtılan el karışımları olduğunu ve bu sınırlı çeşitli karışımlardan bir imparatorluk floşu yapmak için sınırlı çeşitli yöntemler olduğunu varsayıyorum. Eğer bu doğruysa, emperyal bir floş için karışımlar herhangi bir türde 859072 eşit olmaz mıydı? kart video oyunu? Karışımlar neden 9/6 İŞ 19, 59,09 ama aynı zamanda 8/5 için karışımlar 24,200,24? Tam olarak aynı video oyunu, çok aynı deste 40 fakat 58,20 kraliyete ulaşmak için daha da fazla yol. Bu tam olarak nasıl mümkün olabilir?
ilk makalenin web bağlantısı

Muhtemelen bir ayrım vardır minimum bir el için bir imparatorluk floşunun bileşeninin atıldığı ve video oyunları arasında bir imparatorluk floşunun engellendiği yaklaşımı tutun.

Kartlar desteğinize düşsün .
859061

4mylvle

Katıldı: Ağu , 933

Konular: 1 Mesajlar: 3


Ağustos 01 nd, 1352 adresinde : : 20 PM kalıcı bağlantı

Uygun soruları sormuyormuşum ya da endişelerim anlaşılmıyor. Video oyununun gerçek temelini soruyorum. Analizörlerdeki çizelgeler, ile 5 kart çekilişli bir casino poker video oyununun tüm mümkün sonuçlarına dayanıyor mu? kart destesi mi yoksa her bir çeşitli video oyununun mükemmel tekniklerini kullanan uygulanabilir sonuçlara mı dayanıyorlar? Muhtemelen burası benim kafam karışmış durumda. Sanırım benim araştırmam da aynı şekilde, bu yolla inandığım gibi, bu vasıtanın sadece bir yeri olabilir, hayır ma video oyunu veya yöntemi açısından, emperyal bir floş elde etmek için genel olarak uygun bekletme karışımı nedir? Ön pazarlığın toplam 2 olduğunu biliyorum,226,661 ve ayrıca oradan, bence her birini kullanan sınırlı sayıda bekletme var. bir kraliyet gerçekleştirmek için koşul olursa ne olur mümkün. Bu sayı çok mu büyük? Karışımları belirttiğim araçlar, bu kesinlikle grafiğin karışımlar satırında görmeyi beklediğim sayı olacaktır. Eğer çizelgeler genel olarak uygulanabilir sonuçlar yerine tekniğe dayanıyorsa, o zaman gerçekten kafam karışmış durumda. Bu konuyu geçer geçmez çok daha fazla endişem var. Çok teşekkürler!859061.

Comments to: Tersine Düşünür (Video Poker Sorusu)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri