Hunterhill

Katıldı: Ağu 1, 79

İş Parçacığı: 37 Gönderiler: 115 1 Nisan, 2022 9’da: 24: AM kalıcı bağlantı

Büyük ihtimalle Habit hamburger adında yepyeni bir hamburgerciye gittim.

Benim için şu anda tercih ettiğim hamburger mekanı. 5 kişiden faydalandım. Kaliforniya’da başlayan bu alan şimdi Atlantik’in ortasında çok sayıda var.

Tepe yüksek ancak çim tepeye ek olarak genişliyor.

DRich

Katıldı: Tem 6, 108

İş Parçacığı: 46 Gönderiler: 4574
1 Nisan, 2022 9’da: 38: 00 AM kalıcı bağlantı

Alıntı yapmak: Hunterhill

Büyük ihtimalle Habit hamburger adında yepyeni bir hamburgerciye gittim.

Benim için şu anda en sevdiğim hamburger alanı. 5 erkek gibi kullandım. Bugün Kaliforniya’da başlayan bu bölge, Atlantik’in ortasında çok sayıda konuma sahiptir.
ilk makalenin web bağlantısı

Las Vegas’ta çok sayıda Habit Burger vardı. Daha önce hiç yemedim ama ayrıca çok fazla burger takipçisi değilim.

Düzen bozukluğu

ThatDonGuy

Katıldı: Haz ,

İş Parçacığı: 56 Gönderiler: 5291

1 Nisan, 2011 adresinde : : 25 AM kalıcı bağlantı

Habit’e gittim. Aslında takipçi değil. Bir Giriş ve Çıkış/ Smashburger kopyası gibi keşfediyor – bunların 3’ü de benim bakış açıma göre pahalı (pekala, onları Strip’teki hamburger fiyatlarıyla karşılaştırmıyorsanız – cidden, Fieri? $ oldukça temel bir hamburger için mi?).

billryan

Katıldı: Kasım 2, 79

İş Parçacığı: 79 Gönderiler: 8426 1 Nisan, 2011 adresinde : 10: AM kalıcı bağlantı

Kaptan Crunch milkshake veya smoothie’leri için hamburgerleri kadar uzun olmasına rağmen, Harrahs’ta kaldığında aslında KGB’yi sevdim.

Bir fast-food hamburger lokantasında tüketecek olsam, onları bulmama rağmen kesinlikle Carl Jrs’ı seçerdim. zincirlerin en düzensizlerinden biri olmak.
NY tercihlerinde Big Mac gibi bir Big Mac Vegas’ta Mac, oysa Carl’ın hamburgerleri aynı bölgede değişiklikten değişikliğe farklılık gösterebilir.

Bir fast-food çölünde oturuyorum. En yakın McDonalds’a yirmi milden fazla ve bir Ordu blog yazısının giriş yolunun hemen dışında bir blokta bulunan bir Wendys, Taco Bell, KFC’ye çarpana kadar otuz.
Bisbee’de Burger King var, muhtemelen şimdiye kadar yaşadığım en kötü şey , ve aynı zamanda hiçbir yerin kıçına gitmeden, son 2 yıldır tedarik zincirinin yanı sıra işçilik sorunları da yaşıyor.
Aşağıya taşındığım için fazladan elli kilodan fazla vermem bir tesadüf mü? Sanmıyorum.

Gerçek ile kurgu arasındaki fark, kurgunun mantıklı olması amaçlanıyor.

KÜÇÜK

Katıldı: Ağu 8, 80

İş Parçacığı: 75 Gönderiler: 8644
1 Nisan, 2011 adresinde : 22: AM kalıcı bağlantı

Alıntı yapmak: billryan

Buraya taşınmam nedeniyle fazladan elli kilodan fazla mı verdim?

Süper büyük tebrikler! Yakınınızda bir Culvers olsaydı, onları uzak tutma yeteneğiniz olmazdı. Köylerde geçirdiğim ay boyunca oraya 5-6 kez gittim.

billryan

Katıldı: Kasım 2, 79

İş Parçacığı: 79 Gönderiler: 8426 1 Nisan, 2011 adresinde : 24: AM kalıcı bağlantı

FF konumlarının geri kalanıyla aynı blokta bir Menfez var. Neyse ki, sux. Culvers generali harika olsa da, bu set değil. Mükemmel Culvers elde etmek için pratik olarak Tuscon’a gitmeniz gerekiyor. Sierra Vista’daki buzlu muhallebi için harika ama tereyağlı hamburgerleri zayıf.
Fast food diyetinden kaburgalar tarafından kontrol edilen biri zordu ama bunu yaptığım için minnettarım.

Gerçek ile kurgu arasındaki fark, kurgunun iyi olması gerektiğidir algı.

ThatDonGuy

Katıldı: Haz ,

İş Parçacığı: 56 Gönderiler: 5291

1 Nisan, 2011 adresinde : 24: AM kalıcı bağlantı

Alıntı yapmak: billryan

Kaptan Crunch milkshake veya hamburgerleri kadar yüksek smoothie’ler için olmasına rağmen, Harrahs’ta kaldığında aslında KGB’yi sevdim.
Bir fast-food hamburger lokantasında tüketecek olsam kesinlikle Carl Jrs’ı seçerdim, ancak en çok onlardan biri olarak görüyorum. zincirlerin düzensizliği.
NY tercihlerinde Big Mac gibi bir Big Mac Vegas’ta Mac, oysa Carl’ın hamburgerleri aynı bölgede değişiklikten değişikliğe farklılık gösterebilir.

Bir fast-food çölünde oturuyorum. En yakın McDonalds’a yirmi milden fazla ve ayrıca bir Ordu mesajının girişinin hemen dışında bir blokta bulunan bir Wendys, Taco Bell, KFC’ye çarpana kadar otuz. Bisbee’de Burger King var, muhtemelen şimdiye kadar yaşadığım en kötü şey, son 2 yıldır uçsuz bucaksız olmanın yanı sıra tedarik zinciri ve işçilik sorunları da yaşıyor.
Tam buraya taşındığım için fazladan elli kilodan fazla vermem bir tesadüf mü? Sanmıyorum.
web bağlantısı ilk blog yazısı

Aslında, ben etrafta dolaşmak 23 birkaç yıl önce bir yıldan kısa sürede ekstra kilo, ayrıca BK normal bir bileşendi diyet rejiminin nt. İşin püf noktası, (a) hamburger dışında bir şey almayın, (b) “basit” (peynirli) satın alın ve (c) eve aldığınızda çöreği marul/ıspanak ile değiştirin. düşmüş yapraklar. (Aslında dörde bölünmüş “azaltılmış karbonhidrat” ekmeği kullanmayı denedim, ancak bunlar aynı zamanda çalışmıyor gibi görünüyor.) Topuzsuz bir hamburgerde ne kadar karbonhidratın olduğu konusunda kesinlikle şaşıracaksınız, özellikle de kebap, barbekü ise. sos ve mayonez bırakılır.

845596

As2

845596

) Katıldı: Ekim 2, 80

İş Parçacığı: 10 Gönderiler: 50 Bu mesaj için teşekkürler:

1 Nisan, 2011 adresinde : : 22 AM kalıcı bağlantı

Burgerlerin sizin için sürekli olarak fakir olduğu düşünülüyor, ancak bu tam olarak gerçek değil. Ayrıca ucuz bir abur cubur alanında, burger köftesi yemeğin en sağlıklı bileşenidir. Büyük beyaz topuz, tatlı ketçap/sos, fabrikasyon peynir, patates kızartması ve alkolsüz içecek onu çok olumsuz yapıyor.

Bir yarda ızgara 31/06 gerçek peynir, marul, domates, soğan ile başlanan evinizde hamburger… ve ayrıca kızarmış kara ekmek üzerine ikram etmek güzel… sağlıklı ve dengeli bir besleyici yemek Organik [küçük miktarlarda patates harika ama derin kızartma değil

Her şey o GTA’yı yapmakla ilgili

845568

billryan

Katıldı: Kasım 2, 79

İş Parçacığı: 79 Gönderiler: 8426 1 Nisan, 2011 adresinde : 10: AM kalıcı bağlantı

Periyodik sığır filetosu mutlaka olacak olsa da ben öncelikli olarak bizon hamburgeri tüketiyorum. Şu anda belirtildiği gibi – en korkunç bileşen olan topuz. Hamburgerimi biraz doğranmış soğan ve bir parça peynirle hazırlıyorum, hem bıçak hem de çatalla tüketiyorum. Aslında ekmeği günlük beslenme programımdan çıkardım. En son BK yediğimde, onların çeyrek kiloluk hamburgerlerinden 2 tane aldım ve çörekleri de fırlattım. Oldukça dikkatsiz geldi, bu yüzden onu yeniden değerlendirmem gerekiyor.
Kenarları ve aynı zamanda meşrubat

Mikrodalgada pişirip sonrasında kapak olarak kullanabileceğiniz bu peynir parçalarını keşfettim. Gerçekten lezzetliler, ancak onları gördüğüm tek alan 6 $ alıyor.50 4 parça için, böylece kapak sizi içindeki hamburgerden daha büyük bir yere yerleştirir .

Gerçek ile kurgu arasındaki fark, kurgunun iyi bir anlam ifade etmesidir.


845568

DRich

Katıldı: Tem 6, 108

İş Parçacığı: 46 Gönderiler: 4574
1 Nisan, 2022 3’te: 15: PM kalıcı bağlantı

Alıntı yapmak: ÇOCU

Alıntı yapmak: billryan

Ben Aşağıya taşınmak göz önüne alındığında elliden fazla kilo verdiniz mi?

Süper büyük tebrikler! Yakınınızda bir Culvers olsaydı, onları uzak tutma yeteneğiniz olmazdı. Köylerde geçirdiğim ay boyunca oraya 5-6 kez gittim.

ilk mesajın web bağlantısı

Evimden 3 blok ötede bir Menfezim var.

Kargaşadan sipariş


845567.

Comments to: Tercih Edilen Hamburger Yeri

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri