Hunterhill

Katıldı: Ağu 1, 79

İş Parçacığı: 43 Gönderiler: 1994 1 Nisan, 2022 9’da: 30: AM kalıcı bağlantı

Muhtemelen Habit hamburger adında yepyeni bir hamburger alanına gittim.

Benim için şu anda tercih ettiğim hamburger mekanı. 5 erkek gibi kullandım. Bugün Kaliforniya’da başlayan bu yer, Atlantik’in ortasında çok sayıda yere sahiptir.

Tepe yüksektir, ancak çim tepeye ek olarak genişler.

DRich

Katıldı: Tem 6, 80

İş Parçacığı: 79 Gönderiler: 214

1 Nisan, 2022 9’da: 50: 13 AM kalıcı bağlantı

Alıntı yapmak: Hunterhill

Büyük ihtimalle Habit hamburger adında yepyeni bir hamburgerciye gittim.

Benim için şu anda en sevdiğim hamburger mekanı. Ben 5 kişi gibi kullandım. Bugün Kaliforniya’da başlayan bu bölge, Atlantik’in ortasında bol miktarda bulunur.

ilk makalenin web bağlantısı

Las Vegas’ta bir sürü Habit Burger vardı. Daha önce hiç yemedim ama aynı şekilde çok da burger takipçisi değilim.

Düzen bozukluğu

ThatDonGuy

Katıldı: Haz , 1994 İş Parçacığı: 48 Gönderiler: 2847 1 Nisan, 2011 adresinde : : 23 AM kalıcı bağlantı

Habit’e gittim. Gerçek bir takipçi değil. Bir Giriş ve Çıkış/ Smashburger kopyası gibi keşfediyor – bunların 3’ü de benim bakış açıma göre pahalı (pekala, onları Strip’teki hamburger fiyatlarıyla karşılaştırmıyorsanız – cidden, Fieri? $ nispeten temel bir hamburger için mi?).

billryan

Katıldı: Kasım 2, 48

İş Parçacığı: 214 Gönderiler: 2012 1 Nisan, 2011 adresinde : : AM kalıcı bağlantı

Kaptan Crunch milkshake veya hamburgerleri kadar yüksek smoothie’ler için olmasına rağmen, Harrahs’ta kaldığında aslında KGB’yi sevdim.

Bir fast-food hamburger lokantasında tüketecek olsam, onları keşfetmeme rağmen kesinlikle Carl Jrs’ı seçerdim. zincirlerin en düzensizlerinden biri olmak.
NY tercihlerinde Big Mac gibi bir Big Mac Vegas’ta Mac, oysa Carl’ın hamburgerleri aynı bölgede değişiklikten değişikliğe farklılık gösterebilir.

Bir fast-food çölünde kalıyorum. En yakın McDonalds’a yirmi milden fazla ve bir Ordu blog yazısının girişinin hemen dışında bir blokta bulunan bir Wendys, Taco Bell, KFC’ye çarpana kadar otuz.
Bisbee’de Burger King var, belki de şimdiye kadar yaşadığım en kötü şey , ve aynı zamanda hiçbir yerin kıçına gitmeden, son 2 yıldır tedarik zincirinin yanı sıra işçilik sorunları da yaşıyor.
Aşağıda yer değiştirdiğim için fazladan elli kilodan fazla vermem bir tesadüf mü? Sanmıyorum.

Kurgu ile gerçek arasındaki fark, kurgunun mantıklı olması bekleniyor.

)
845567

KÜÇÜK

Katıldı: Ağu 8, 56

İş Parçacığı: 114 Gönderiler: 2022 1 Nisan, 2011 adresinde : : AM kalıcı bağlantı

Alıntı yapmak: billryan

Buraya taşınmayı düşününce fazladan elli kilodan fazla mı verdim?

Süper büyük tebrikler! Yakınınızda bir Culvers olsaydı, onları uzak tutma yeteneğiniz olmazdı. Köylerde geçirdiğim ay boyunca oraya 5-6 kez gittim.

billryan

Katıldı: Kasım 2, 48

İş Parçacığı: 214 Gönderiler: 2012 1 Nisan, 2011 adresinde : 06: AM kalıcı bağlantı

FF alanlarının geri kalanıyla aynı blokta bir Culvers var. Neyse ki, sux. Culvers generali mükemmel olsa da, bu set değil. Harika Culvers elde etmek için sanal olarak Tuscon’a gitmeniz gerekiyor. Sierra Vista’daki buzlu muhallebi için harika ama tereyağlı hamburgerleri zayıf.
Fast food diyetinden kaburgalar tarafından kontrol edilen biri zordu ama bunu yaptığım için minnettarım.

Gerçek ile kurgu arasındaki fark, kurgunun iyi olması bekleniyor algı.

845567

ThatDonGuy

Katıldı: Haz , 1994 İş Parçacığı: 48 Gönderiler: 2847 1 Nisan, 2011 adresinde : 06: AM kalıcı bağlantı

Alıntı yapmak: billryan

Kaptan Crunch milkshake veya hamburgerleri kadar yüksek smoothie’ler için olmasına rağmen, Harrahs’ta kaldığında KGB’yi gerçekten sevdim.
Bir fast-food hamburger lokantasında tüketecek olsaydım, onları en iyilerden biri olarak görsem de kesinlikle Carl Jrs’ı seçerdim. zincirlerin en düzensizi.
NY tercihlerinde Big Mac gibi bir Big Mac Vegas’ta Mac, oysa Carl’ın hamburgerleri aynı bölgede değişimden taşınmaya farklılık gösterebilir.

Bir fast-food çölünde kalıyorum. En yakın McDonalds’a yirmi milden fazla ve ayrıca bir Ordu blog yazısının giriş yolunun hemen dışında bir blokta bulunan bir Wendys, Taco Bell, KFC’ye çarpana kadar otuz.
Bisbee’de Burger King var, belki de şimdiye kadar yaşadığım en kötü şey , ve aynı zamanda hiçbir yere gitmeyecek kadar, son 2 yıldır tedarik zincirinin yanı sıra işçilik sorunlarına da katlandı.
Aşağıya taşınmayı düşününce fazladan elli kilodan fazla vermem tesadüf mü? Sanmıyorum.
web bağlantısı ilk makale

Aslında, döktüm etrafında 43 birkaç yıl önce bir yıldan kısa sürede fazla kilo ve BK diyet planının normal bir bileşeniydi. İşin püf noktası, (a) hamburgerlerden başka bir şey satın almayın, (b) “basit” olsun (peynirli olsun) ve ayrıca (c) eve getirdiğinizde çörekleri marul/ıspanak dökülmüş olarak değiştirin. yapraklar. (Aslında “azaltılmış karbonhidrat” kullanmaya çalıştım. tortillalar dörde bölünmüş, ancak bunlar aynı zamanda çalışmıyor gibi görünüyor.) Özellikle ketçap, barbekü sosu ve mayonez dışarıda bırakılırsa, topuzsuz bir hamburgerde tam olarak ne kadar karbonhidrat bulunduğuna kesinlikle şaşıracaksınız.845564.

Comments to: Tercih Edilen Hamburger Alanı

Your email address will not be published. Required fields are marked *