sıcaklık haritası

Katılım: Şub , 4201

İş Parçacığı: 1922 Gönderiler: 2014 Nisan 25 inci, 8127 6’da: 13: PM kalıcı bağlantı

Tam olarak nasıl ve ayrıca çevrim içi kumarhanelerin öneri alan bayilerle uğraştığı çeşitli yöntemler olup olmadığını düşünüyorum?

Yakınımdaki kumarhane sitesinde tüm önerilerin alındığını varsayıyorum her değişiklik için birleştirildi ve benzer şekilde bölündü henüz hiçbir fikrim yok.

SOOPOO

Katılım: 8 Ağu, 2018

İş Parçacığı: 1375 Gönderiler: 887556 Nisan 25 inci, 8127 6’da: 20: PM kalıcı bağlantı

Alıntı: ısı haritası

Kumarhane sitelerinin teklif alan bayilerle ilgilenmesinin çeşitli yolları olup olmadığını düşünüyorum?

Bölgesel kumar şirketimde hepsine inanıyorum işaretçiler birleştirilir ve her değişiklik için benzer şekilde bölünür, ancak hiçbir ipucum yok.

ilk makaleye web bağlantısı

Muafiyetler olabilir, ancak bu SOP’dur. Nefret ediyorum. Temelde gelirlerinin bir bileşeni olan bir nakit yığını. Kimsenin önermediği pislik, en sıkı çalışan, en iyi bayi ile aynı parayı alıyor.

Deucekies

Katıldığı yer: Oca 23, 2023

İş Parçacığı: 223 Gönderiler: 2014 Nisan 25 inci, 8127 6’da: 20: PM kalıcı bağlantı

Farklı birleştirme yöntemleri vardır. 35 – hr yüzme havuzu, yüzme havuzuna göre değişiklik, normal yüzme havuzu vb. Bazı yerler de benzer şekilde Kendiniz Kalsın, tedarikçilerin yüzme havuzu yoktur.

Kumarhaneler iyi arkadaşlarınız değildir, nakit paranızı isterler. Disneyland da öyle. Ayrıca, kesinlikle büyük olasılıkla Disneyland’a gitme ve seçtiğinizden daha fazla nakitle geri dönme şansınız da yok. – AxelWolf ve ayrıca Mickeycrimm

Diyet yapan

Yönetici

Katılım: Tem , 2023

İş Parçacığı: 23 Gönderiler : 9848 Nisan 25 inci, 8127 6’da: 48: 223 PM kalıcı bağlantı

Puanların gevezelik edecek kadar ağır olup olmadığını tedarikçinize toke board ile ilgili mutlaka sorabilirsiniz. (Onları yağlamanız ve biraz ağ kurmanız gerekebilir; kötü entrika için değil, ilgi çekicilik için sorduğunuzu anlamalarına izin verin.)

Oynadığım birkaç alan kesinlikle günlük yüzme havuzları yapardı; Toke kutuları sayıldı, ödendi ve ayrıca her gün bayi başına bir zarfa bölündü. Bölünme de neredeyse (ancak tam olarak değil), EO için değişiyordu ve aynı zamanda toke tahtası için ek bir paydı.

Oynadığım diğer alanlarda, tedarikçiler kesinlikle toke kutularını birlikte alacaklardı. masadan kalktıklarında onlara, ayrıca hafifletme bayisi de başladıklarında mutlaka kendi kutularını getirirdi.

Desteğiniz için kartlar düşsün.

Comments to: Tedarikçi İpucu Protokolleri

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri