8 Temmuz, 2011 7: 21: PM kalıcı bağlantı

Bu bilgiyi en kısa zamanda bir yerde gözden geçirdiğimi biliyorum. Büyük olasılıkla Seven Stars Insider’daydı, ancak doğal olarak bu web sitesi arka planda ve Wayback Machine’e göz atmak da boş görünüyor.

Peki, Caesars Entertainment için, ne zaman yaparlar TC Bonusunu hesaplamak için yapılan Günlük Aşama Kredilerini toplama işlevi için Oyun Günü sona erdirilsin mi? Yanıtlanması basit bir soruşturma gibi geliyor, ancak Federallerin Roswell’deki uzaylıları itiraf etmesini sağlamak, CE’nin bireylerinden herhangi bir tür yanıt almaktan daha az karmaşık.

Tanıyan var mı? Özellikle her iki Cherokee online kumarhanesini arıyorum. Çok teşekkürler!

ETA: “Yapılandırma”, “şirin” ya da bu kara para aklama saçmalıklarından herhangi birini merak etmiyorum. Gerçekten bilmek istediğim tek şey, CE’nin sağlanan herhangi bir gün için yapılan TC’leri ne zaman saymaya başladığıdır.

En son değiştiren: BillHasRetired, 8 Tem AlanMendelson Katıldı: 5 Ekim, 2011 İş Parçacığı: 151 ) Gönderiler: 5044 Bunun için teşekkürler blog yazısı:

8 Temmuz, 2011 9: 34: 58 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Birkaç yıl oldu, çünkü bir Caesars kumar girişimine daldım ama yıllar önce “kumarhane sitesi günü” konut veya ticari mülke göre farklılık gösteriyordu.

Gerçekten her kumar kuruluşuna sormak için kafesi aramam gerekiyor.

Aynı şekilde, “anlaşma günlerinin” bazen “kumarhane sitesi günleri” veya “faktör günlerinden” farklı olduğunu buldum.

Size bir örnek vereceğim.

Bir Caesars online kumarhanesinde faktör gelirleri için kazanç/kayıp günü saat 2’de sona erdi, ancak fırsatlar sabah 6’da başladı. DRich Katıldı: 6 Tem, 2012 İş Parçacığı: 80 ) Gönderiler: 8619 9 Temmuz, 2022 6: : AM kalıcı bağlantı

Alan’ın konut veya ticari mülke göre farklılık gösterdiği konusunda haklı olduğuna inanıyorum. En çok oynadığım bina sabah 3’tü. 855066 darkoz855042 Katıldı: Aralık , 2009 İş Parçacığı: 270 ) Gönderiler: 9561
9 Temmuz, 2022 7: 11 : AM kalıcı bağlantı

Diğer çeşitli afişlerin gerçekten iddia ettiği gibi, kumarhane sitesinden kumarhaneye ve binadan konut veya ticari mülke farklılık gösterir. saat kullanımları örneğin, günlük Freeplay sabah 6’dan 5’e kadar sunulmaktadır: 27 sabahın erken saatlerine uyuyorum, o zaman bu onların “günü”nün mükemmel bir işaretidir. Ancak bazı konut mülkleri gece saat on iki veya benzeri ve ayrıca çevrimiçi kumarhanenin “günü” o kadar belirgin değil.

Otobüsün geçiş ücreti kimin için; Otobüs gişeleri senin için

Comments to: TC Birikimi Için Oyun Günü Ne Zaman Sona Erer?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri