Uzun Adam42

Katıldı: Ağu , 335

İş Parçacığı: 5 Gönderiler: 15 Eylül inci, 335 7’de: 16: PM kalıcı bağlantı

Daha önce hiç kimse siklonları takip etmedi. Acaba herhangi bir çevrimiçi kumarhane türü bu sitelerde herhangi bir faaliyet sağlıyor mu? …

Bu internet sitesiyle ilgili başka hiçbir şekilde kalmıyorum, sadece onu kullanıyorum kasırga dünyasında neler olup bittiğine dair bir fikir edinmek için periyodik olarak:

https://spagettimodels.com/

Görünüşe göre önümüzdeki hafta doğu kıyısında bir tayfun olabilir, ya da muhtemelen kesinlikle hiçbir şey yok. XD’yi belirtmek için.

ChumpChange

Katıldı: Haz , 419

İş Parçacığı: 35 Gönderiler: 2414 Eylül inci, 335 7’de: 22: PM kalıcı bağlantı

Çok çabuk ama Long Island’a ve Cape Cod’a gitti.

AlanMendelson

Katıldı: Ekim 5, 154

İş Parçacığı: 51 Gönderiler: 2411 Bu mesaj için teşekkürler:

DRich

Katıldı: Tem 6, 154 İş Parçacığı: 35 Gönderiler: 8862

Eylül inci, 419 5’te: 19: AM kalıcı bağlantı

) Alıntı: Uzun adam

Tayfunları daha önce takip eden herkes.

Florida’ya taşındığım için 862307 , kesinlikle onlara “gözüm” açık. Bu benim aşağıdaki ilk fırtına dönemim ve ayrıca gerçekten incelediklerime göre alışılmadık derecede ılımlı oldu.

En iyi yanım endişeli tür ve ayrıca olacak Talimatlarımızda kesinlikle bir kasırga başları her zaman koşmak niyetindeyiz. Ben sadece tam tersiyim ve aynı zamanda kambur durmayı ve dışarı çıkmayı tercih ediyorum. Kesinlikle kazanacak, sürekli kazanıyor.

Kargaşadan emir

Joeman

) Katıldı: Şub , 500

İş Parçacığı: 12 Gönderiler: 879
Eylül inci, 419 8’de: 19: 16 AM kalıcı bağlantı

Alıntı: DRich

Florida’ya transfer olduğum için , kesinlikle “gözümü” dışarıda tutuyorum. onlara. Bu benim buradaki ilk tayfun dönemim ve ayrıca gerçekten kontrol ettiğime göre anormal derecede ılımlı oldu.

Eşim de endişeli türden. kesinlikle bizim talimatlarımızda bir kasırga kafaları çalıştırmak isteyeceksiniz. Ben tam tersiyim ve aynı zamanda kambur durmayı ve onu sürmeyi tercih ediyorum. Kesinlikle kazanacak, sürekli kazanıyor.

ilk blog gönderisine web bağlantısı

Evet, şu ana kadar geçen birkaç yılın aksine ılımlı bir dönem. uzmanlar tarafından tahmin edilene kıyasla. Eylül, genellikle siklonlar için en korkunç aydır ve biz de yarı yoldayız. 1 Ekim’den sonra büyük hortumların meydana gelmediğini söylemeyelim (bkz. )), henüz kitle mevcuttu

İzleme, 3 günlük koni oldukça kesin olacak şekilde elde edilmiştir (Tornado izi kesinlikle koninin içinde olacaktır. ). 5 günlük koni biraz daha az kesindir, ancak yine de nispeten güvenilirdir. Bundan sonra, vur ya da özle.

SW FL neredeyse hiçbir zaman etkili bir hortumun gücünü elde edemez, ancak sık sık sel yaşar. Afet bölgesinde değil de dayanıklı bir konutta kalırsanız, hemen hemen her şeyi sürmek için mükemmel olabilirsiniz.

” Satıcının ‘rock’ı var. .. ‘Kağıt’ ödeyin!”

DRich

Katıldı: Tem 6, 154 İş Parçacığı: 35 Gönderiler: 8862

Eylül inci, 419 8’de: 33: AM kalıcı bağlantı

Alıntı: Joeman

SW FL etkili bir hortumun yükünü hemen hemen hiç almaz, ancak sık sık sel yaşar. Bir afet bölgesinde değil de güçlü bir konutta kalırsanız, muhtemelen hemen hemen her şeyi sürmek için mükemmelsiniz.

ilk makalenin web bağlantısı

Şaşırtıcı bir şekilde yaşadığım şehir, kilometrelerce kanala sahip olması nedeniyle su baskını olarak kabul ediliyor. Evim bir afet bölgesinde değil ama neden olmadığından tam olarak emin değilim. Ben bir kanalda yaşamıyorum, benden yol boyunca tüm ev bir kanal üzerinde. Bir sel alanı olarak not edilmeyerek $2412 yıllık sel sigortası poliçesi.

Düzen bozukluğu

YUKARI43

862307

Katıldığı: Mayıs , 335

Konular: 3 Gönderiler: 72 Eylül inci, 335 adresinde : : AM kalıcı bağlantı

Alıntı: DRich

Şaşırtıcı bir şekilde yaşadığım şehir, binlerce kilometre uzunluğunda kanallara sahip olduğu için sel olarak algılanıyor. Evim afet bölgesinde değil ama neden olmadığından emin değilim. Ben bir kanalda yaşamıyorum, benden yol boyunca tüm konutlar bir kanal üzerinde. Bir sel alanı olarak sağlanmayarak $2412 yıllık sel sigortası poliçesi.

ilk makalenin web bağlantısı

Yani eviniz afet bölgesinde detaylandırılmamış ve ayrıca 3$ tasarruf etmiş olursunuz,75 sel sigortası kapsamında bir yıl. Harika. Eviniz su basmışsa, bu kadar uzak bir fırsat gibi görünmeyen, sel alanına yakınlığı konut mülklerine yakınlığı teklif ettiyse, sıçtınız. Bunun için olasılıkları ve ayrıca maliyet/faydayı denediniz mi?

862329

AxelWolf

Katıldı: Ekim , 335

İş Parçacığı: 72 Gönderiler: 20408 Eylül inci, 419 3’te: : 15 PM kalıcı bağlantı

Fırtınaları takip eden her kimse, gerçekten EvenBob ile temasa geçmeli ve aynı zamanda onun örüntü tanıma formülünü de almalıdır.

♪ ♪ Şimdi yemin ediyorsun Ayrıca tekmelemenin yanı sıra bize de sorun Kumarbaz olmadığınızı Sonra Vegas’a döndüğünüzü keşfedersiniz Elinizde bir anlaşmayla ♪ ♪ Siyah kartlarınız size para kazandırabilir mümkün Kumarhane siteleri ve ayrıca nakit paralar diyarında Onları masanın üzerine koymalısın ♪ ♪ Jack’e geri dön, bir kez daha yap, canlı rulet çarkları” ‘yuvarlak’ turinin’ ‘yuvarlak ♪ ♪ Geri veriyorsun Jack bir kez daha yap ♪ ♪

862238

DRich

Katıldı: Tem 6, 154 İş Parçacığı: 35 Gönderiler: 8862

Eylül inci, 419 3’te: 10: PM kalıcı bağlantı

Alıntı: YUKARI43

Alıntı : DRich

Şaşırtıcı bir şekilde yaşadığım şehir, şehir sel olduğu için sel olarak anlaşılıyor. onun üzerinden sayısız mil kanal. Evim afet bölgesinde değil ama neden olmadığından emin değilim. Ben bir kanalda yaşamıyorum, benden yol boyunca tüm konutlar bir kanal üzerinde. Bir sel alanı olarak not edilmeyerek $2412 yıllık sel sigortası kapsamındadır.

ilk makalenin web bağlantısı

Yani afet bölgesinde ikametiniz sağlanmıyor ve 3$ tasarruf ediyorsunuz,75 sel sigortası kapsamında bir yıl. Harika. Eviniz su basmışsa, bu kadar uzak bir fırsat gibi görünmeyen, sel alanına yakınlığı konut mülklerine yakınlığı teklif ettiyse, sıçtınız. Bunun için olasılıkları ve ayrıca maliyet/faydayı denediniz mi? ilk mesajın web bağlantısı Afet bölgesinde olmadığım için ev sahiplerinin planı kesinlikle $ dışındaki her şeyi kapsayacaktır. , sigortadan düşülebilir.

Kargaşadan sipariş

862238 YUKARI43

862307

Katıldığı: Mayıs , 335

Konular: 3 Gönderiler: 72 Eylül inci, 419 5’te: 16: PM kalıcı bağlantı

Alıntı: DRich

Alıntı: YUKARI36

Alıntı: DRich

Şaşırtıcı bir şekilde yaşadığım şehir, şehrin içinden geçen kilometrelerce kanala sahip olması nedeniyle sel olarak kabul ediliyor. Yaşadığım yer bir afet bölgesinde değil ama neden olmadığından tam olarak emin değilim. Ben bir kanalda yaşamıyorum, benden yol boyunca tüm ev bir kanal üzerinde. Bir sel alanı olarak detaylandırılmayarak $2412 yıllık sel sigortası kapsamındadır.

ilk makalenin web bağlantısı

Yani eviniz bir afet bölgesinde ayrıntılı değil ve ayrıca $ 3 tasarruf ediyorsunuz,75 bir yıllık sel sigortası poliçesi. Harika. Eviniz su basmışsa, bu kadar uzak bir fırsat gibi görünmeyen, sel bölgesine yakın mesafedeki konut mülklerini teklif ettiyse, sıçtınız. Bunun için olasılıkları ve ayrıca maliyet/faydayı kullandınız mı?

ilk mesajın web bağlantısı Bir afet bölgesinde olmadığım için mülk sahipleri planım kesinlikle $ dışındaki her şeyi kapsayacaktır. , sigorta muafiyeti.
ilk mesaja web bağlantısı

Lütfen planınızdaki dili inceleyiniz. Çok sayıda mülk sahibi planı, “sel” hasarlarını kapsamaz. Bir eve DOĞRUDAN zarar veren (bir fırtınadan örnek olarak) bir boru hattından, hasardan veya yağmurdan kaynaklanan “su” hasarlarını kapsayabilir, ancak artan nehirlerden veya denizden gelen suların sonucu olarak meydana gelen hasarları kapsamaz. iç kanallardan. Konutunuzun bir su kaynağına çok yakın olması nedeniyle, bir kasırgadan büyük ölçüde zarar görmüş veya tamamen hasar görmüşse, sigorta poliçe hizmet sağlayıcınızla, kaybın rüzgardan kaynaklanıp kaynaklanmadığı endişesi konusunda kendi başınıza bir anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. ve ayrıca kasırga (kapalı bir durum) veya tırmanan sular (korunmayan bir durum) yağmuru..

Comments to: Tayfun Takibi

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri