Dagobert

Katıldığı yer: Haziran 35, 891212

İş Parçacığı: 1 Gönderiler: 1 Haziran 22 ikinci, 23016 2’de: 48: AM kalıcı bağlantı

Blackjack’te size dağıtılan ilk kartın bir As olduğunu bildiğinizi varsayalım. Tarafınız, kılavuza bağlı olarak yaklaşık olarak +88% olacaktır.

ilk kart bir ise ilgili 35%

turdan önce bayilerin açık kartının As veya 793721161 olduğunu fark edersem ne olur? ? bu ne kadar -EV yani.

bir bayii dinledim as -50% henüz yap hakkında anlamamak ? genel olarak iyi bilinen kartım başarısız olursa ne olacağını bilmek isterim.

Yanıt hakkında herhangi bir fikriniz var mı? Yanıtı bulmak için yayın veya internet kaynakları ek olarak memnuniyetle karşılanır.

yardım için teşekkürler Dagobert

Zihinsel

Katılım: Aralık 13, 2018

Konular: 7 Gönderiler: 2018 Haziran 22 nd, 23016 6’da: 35: 524 AM kalıcı bağlantı

Alıntı: Dagobert

Blackjack’te size dağıtılan ilk kartın As olduğunu anladığınızı varsayalım. Tarafınız, politikaya bağlı olarak yaklaşık olarak +88% olacaktır.

ilk kart bir ise ilgili 35%

ancak farz edelim ki bayilerin turdan önceki açık kartı As veya 10? bu ne kadar -EV yani.

bir bayii dinledim as -50% ancak öyle hakkında bilgi sahibi olmamak ? esasen tanınan kartım başarısız olursa ne olacağını bilmek istiyorum.

Çözümle ilgili herhangi bir ipucu var mı? Yanıtı bulmak için yayın veya internet kaynakları da son derece memnuniyetle karşılanır.

Dagobert yardımı için teşekkürler
ilk mesajın web bağlantısı

https://wizardofodds.com/games/blackjack/expected-values/

Web bağlantısındaki Sihirbazlar ekleri, ihtiyacınız olan her şeyi size sunar. bu endişeyi ve diğerlerini ele almayı kabul etmek. Bir tabloyu hızlı bir şekilde çoğaltabilir ve elektronik tabloya yapıştırabilirsiniz. Bayi As sıraları için sunulan teknik seçeneklerden mümkün olan en yüksek EV’yi seçmek için aşağıdaki sütuna bir formül eklemeniz yeterlidir. Eli etkili bir şekilde ağırlıklandırmak için bu EV’yi şans sütunuyla artırın. Olasılıkların miktarına göre bu ağır EV bölünmesinin miktarı, senaryonun EV’sidir ve burada tek bildiğiniz, Krupiyenin kesinlikle bir As alacağıdır.

Yapabilirseniz bu tahmini kendi başınıza yapın, kesinlikle bir kişiden bir sayı istemekten daha fazlasını öğreneceksiniz.

Düzenleme: bayiliğin BJ’ye sahip olduğu durumlarda el olasılığını ayırmanız gerekir. 2 ile. Pazarlığın BJ’ye sahip olduğu ellerin yarısında Ası vardır.

Son düzenleme yapan: Mental on Haz 27, 16391

Comments to: Tanınan On Başarısız Blackjack

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri