VladPutin

Katıldığı: Nisan , 72

Konular: 6 Gönderiler: Bu yazı için teşekkürler:
Eylül inci, 100 3’te: 49: 50 PM kalıcı bağlantı

Birkaç ay önce büyük bir düşüş yaşadım ve o zamandan beri bu kumarhane sitesi bana çok büyük tazminatlar sağlıyor. Maliyetsiz fiş türünde (yapışkan olmayan her tür masa video oyununda kullanılabilir), ücretsiz tatil köyü akşamları ve ücretsiz yemek.

I tatil köyü akşamlarını gerektirecek kadar fazla yaşamıyorum ve ayrıca orada tamamen ücretsiz yemek yemeyi doğrulamak için yeterince yakın yaşamıyorum.

İlgilendiğim tek nokta maliyet. -ücretsiz çipler veya bana sağladıkları, temelde değerli bir şeyle, ideal olarak parayla takas edilebilecek diğer herhangi bir tazminat tekniği.

İsteğe bağlı tazminatların çeşitli olduğu konusunda bilgilendirildim. düzenli “fayda faktörleri”. Beni bilgilendiren değişim sorumlusu, bunun öncelikle kayıplara dayandığını özellikle belirtti. Ve ayrıca bilgi verebildiğime gelince, bu öncelikle oyuncunun tarafından “tespit edilemez”.

Benim endişem de aynı şekilde şu şekilde ifade edilebilir: “Mail ücreti olmayan akşamlar elle yapılandan farklı mı? tamamen bedava akşamlar”

Kesin olarak, elle yapılan yemek (pit yöneticisinden yemek telafisi talep ettiğinizde) kesinlikle isteğe bağlı telafi dengesinden kaynaklanmaktadır. Bunu açıkça belirttiler. Ayrıca elle derlenmiş boşlukların kesinlikle aynı şekilde disk dengeleme dengesinden dengeyi çıkaracağını düşünmek de makul.

Peki ya posta tazminatları? Postalardan kaynaklanan alanlar, yiyecekler, ücretsiz oyun/ücretsiz fişler? İsteğe bağlı tazminat dengesinden mi yoksa tamamen farklı bir şeyden mi?

Aralarında almak “isteğe bağlı tazminat dengenizi” azaltır mı, bu nedenle diğer 2 türdeki tazminatlarınızı düşürür mü?

İstediğim son nokta, tamamen ücretsiz akşamları almak ve bunun farkında olmadan, isteğe bağlı telafi dengemde tüketmesini sağlamak, dolaylı olarak elde ettiğim ücretsiz fiş miktarını en aza indirmek.

1627406944 Eylül th, 2022 3’te: 49: 52 PM kalıcı bağlantı

Belki.

Ücret planları farklıdır. ChumpChange

Katıldığı: Haz , 2018 İş Parçacığı: 51 Gönderiler: 3306 Eylül 10 th, 72 saat 4: : 51 PM kalıcı bağlantı Kesinlikle başka yerlerde veya buzlu yiyecek reyonunda bulamayacağım bir şey olup olmadığını keşfetmek için yiyecek kompozisyonlarını birkaç kez denerdim. Otel tazminatları, bir oyuncunun kartındaki önemli bir faktör boşaltma borusudur; bu yüzden eğer isteğe bağlı tazminatsa, bir akşam pansiyonlara bakmayı deneyebilirim. Kumarhanede bir nedenden dolayı mahsur kalırsam asla fark etmem ve ayrıca acil bir durum için ayrılmadan önce başlangıçta tesiste kalmam hakkında bilgi sahibi olmam gerekecek. Endişelerim var, bu nedenle bir tatil yerinin önceden temizlenmesi gerekebilir. Bu benim orada asla kalmama seçimime yol açabilir, ancak bundan sonra önümüzdeki hafta bir twister bulunabilir ve ayrıca kalacak bir yere ihtiyacım olacak. Kesinlikle, emlak balonu öne çıkana kadar tazminatlarımın ücretsiz tatil yerlerini güvence altına almak için büyük olmasını dilerdim. MDawg’ın devasa tazminatlarından faydalanmazsam, muhtemelen kumar şirketi onları isteğe bağlı tazminat potuna katkıda bulunacaktır ve büyük olasılıkla başka birine de katkıda bulunacaktır.

Comments to: Tamamen ücretsiz Tatil Köyü Akşamları, Isteğe Bağlı Tazminatlarıma Doğrudan Yansır Mı?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri