Temmuz inci, 160 adresinde 855581 : 22: PM

kalıcı bağlantı

Yakın zamanda bir kumar kuruluşunun harika bir Süper Çifte Bonus ödeme tablosu olduğunu öğrendim (8/5 = .39% dönüş), bu yüzden Wizard’ın texas hold video klibini kullanan yöntemi araştırmaya başladım’ em yaklaşım üreteci.

Karmaşık olduğunu keşfettiğim bir nokta, tekniğin, basit kartlarla karşılaştırıldığında yüksek yolculuk kartlarıyla (yolculuk J-Ks + JA bükümü) bir büküm tutmayı gerektirmesidir. yolculuklar veya başka (seyahat 2-Ts). Ayrı olarak, yolculukları basitçe tutmak birçok DDB video oyunu için geleneksel gibi görünüyor.

Yaklaşımın neden yüksek yolculuklar yapmak istediğini anlayan var mı + bir bükülme, ancak yolculukları azaltmadı + bir bükülme? Her ikisi de aynı ödemeye sahiptir 86 madeni paralar. Aynı şekilde, karışımların çeşitliliğinin çakışması gerektiği gibi bir his var, ancak bazı faktörler için dörtlü 2-4s + A-4 bükümü 2’ye sahip.86 Dörtlü J-Ks + JA twist ile kontrast oluşturan M kombinasyonları 3. M kombinasyonları. Bu 2 takımla ilgili neyin farklı olduğunu anlayamıyorum ve belirgin bir şeyi kaçırdığımdan emin olamıyorum.

Diyet yapan


Yönetici

Katıldı: Tem
, 160

İş Parçacığı: Gönderiler: 3237

Bu yazı için teşekkürler:

Temmuz inci, 160 3’te: 39: 56 PM kalıcı bağlantı Alıntı: LandOfConfusion


Yöntemin neden yüksek yolculuklar + bir dönüş gerektirdiğini ancak azaltılmış yolculuklar + bir dönüş gerektirmediğini bilen var mı? Her ikisi de aynı ödemeye sahiptir 86 madeni paralar. Aynı şekilde, karışımların çeşitliliğinin çakışması gerektiği gibi bir his var, ancak bazı faktör dörtlü 2-4s + A-4 bükümü 2’ye sahip 86 Dörtlü J-Ks + JA twist ile kontrast oluşturan M kombinasyonları 3. M kombinasyonları.

ilk makalenin web bağlantısı

Bükümsüz 2,3,4 dörtlü için yapılan ödeme, j, q, k dörtlü için yapılan ödemeden önemli ölçüde daha fazla gibi görünüyor

Karışımların çeşitliliğinden emin değilim.

Tartışmaya hoş geldiniz forum.

Kartlar desteğinize düşsün.

855581
ThatDonGuy

855581

Katıldı: Haz
, 160

İş Parçacığı: 99 Gönderiler: 4329

Bu blog yazısı için teşekkürler:

Temmuz inci, 160 7’de: 39: PM

kalıcı bağlantı Alıntı: Diyet yapan

Alıntı:
LandOfConfusion


Nedenini anlayan var mı? teknik, yüksek yolculuklar + bir dönüş istiyor ancak azaltılmış yolculuklar değil + bir dönüş mü? Her ikisi de aynı ödemeye sahiptir 86 madeni paralar. Ayrıca, karışımların çeşitliliğinin çakışması gerekiyor gibi görünüyor, ancak bazı faktörler için dörtlü 2-4s + A-4 bükümü 2’ye sahip.86 Dörtlü J-Ks + JA twist ile kontrast oluşturan M kombinasyonları 3.

M kombinasyonları.
ilk makalenin web bağlantısı

Dönme olmadan 2,3,4 dörtlü için yapılan ödeme, j, q, k dörtlü için yapılan ödemeden gözle görülür şekilde daha fazladır. büküm olmadan.

Karışımların çeşitliliğinden emin değilim.

Online’a hoş geldiniz forum.
ilk mesaja web bağlantısı

Olması gereken bu.

Diyelim ki 3 Veziriniz, bir Şahınız ve bir de 3.
3’ü elden çıkarmanın yanı sıra, bu sayıları doğru bir şekilde toplarsam beklenen değer 6’dır.7234; her ikisini de korursanız, 6’dır.4329 Bükümü korumak aşağıdaki çok daha iyi oyun.

Diğer yandan, 3 ikili, bir 3 ve ayrıca bir Papazınız olsun.
3’ü korumak ve ayrıca şahı atmak için beklenen değer, iş 3 vezir elinde bir kart tutmak söz konusu olduğunda çakışır, çünkü bir dörtlü artı bir büküm, (As olmayan) bir yüksek dörtlü veya bir azaltılmış dörtlü olsun, tam olarak aynı şeyi öder. Diğer taraftan, 2 kart çekerseniz, 99 elde edebileceğiniz kart setleri, hariç) 3 Vezir eli söz konusu olduğunda her küçük şey çakışıyor. bir kartın dörtlü bitirdiği yerde çeker yanı sıra çeşitli diğer bir bükülme değildir (vezirlerle 4’er beşli ve ayrıca 3 kral); bu ödemeler çok daha fazlası, yani buna dahil) x 30/ 99 beklenen değere, 7.

ile ilgili yapıyor. , ki bu da bükümü sürdürmekten daha fazlasıdır.

855581.

Comments to: Süper Çift Bonus Büküm Endişesi

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri