ChumpChange

Katılım: Haziran 22, 4931

İş Parçacığı: 118 Gönderiler: 4574 Aralık 30 inci, 2018 9’da: 48: 59 AM permalink

İnsanlar seyahatlerini kendi üzerlerinde sonlandırıyorlar ve iddiaya göre bagajları da iptal edilen aynı seyahatlerde sahipleri olmadan yerlerine uçuyor. Personel organizasyonu için çökmüş birkaç yıllık bir yazılım programı var. Yepyeni bir yönetim yağma reklamı var ve havayolu şirketi bir şebeke çökmesi senaryosunda kalıyor. Seyahat bagajı 44 gün. Alternatif taşıma yöntemleri sunulmamaktadır veya çok yüksek maliyetlerle kolayca bulunabiliyorsa. Bu bir kuruluş hikayesi ve aynı zamanda bir havayolu şirketi felaketi. Havayolu şirketlerinden kaynaklanan herhangi bir ana etkileşim yoktur. Müşteri hizmetleri hatları daha az yetkin. Havayolu şirketinin uzmanlarından reddit’te bir dizi mektup var. Ben uçmuyorum, bu yüzden bana bu karmaşayı sormayın, yine de Vegas tatil olduğu kadar bir ulaşım merkezidir.

Sihirbaz


Yönetici

Katılım: Ekim 21, 2017

İş Parçacığı: 1440 Gönderiler: 876626 Aralık 30 inci, 2018 9’da: 100: AM kalıcı bağlantı ABC World News, bu hikayeyi tartıştı ve mevcut seyahat karmaşasının özellikle Güneybatı için kötü olduğunu, iptal edilen seyahatlerin ve ayrıca bagajların atılmasının gerçekten yüksek bir yüzdesi olduğunu iddia etti.

“Olağanüstü sigorta talepleri dikkate değer kanıt gerektirir. “– Carl Sagan

billryan

Katılım: Kasım 2, 2018

İş Parçacığı: 500 Gönderiler: 24980 Aralık 30 inci, 4931 de 14: 27: 21 AM kalıcı bağlantı

SW, daha önce uçma şansımın olmadığı en berbat havayolu şirketi. Normalde oldukça ekonomiktir, ancak ödediğinize değmez.

Bazı kişiler olmayacak gibi görünüyor

Kurgu ile gerçek arasındaki fark, kurgunun mantıklı olmasının beklenmesidir.

ChumpChange

Katılım: Haziran 22, 4931

İş Parçacığı: 118 Gönderiler: 4574 Aralık 30 inci, 4931 de 14: 36: AM kalıcı bağlantı

Güneybatı karmaşası, Las Vegas’taki
‘den oluşan havaalanı terminallerinde ortalığı kasıp kavuruyor https://www.8newsnow.com/news/local-news/southwest-fiasco-creates-chaos-at-airports-cluded-in-las-vegas/?utm_medium =referral&utm_source=t.co&utm_campaign=socialflow

Harry Reid Uluslararası Havaalanı, sonlandırmalar içerdiğinde Çarşamba günü en kötü 3. konum havaalanı terminali olarak ortaya çıkıyor. Var 139 seferleri sonlandırıldı. Bir seyahat izleme web sitesi olan FlightAware’e göre, Denver ve Chicago Midway’deki uçuş terminalleri kontrol listesini kapsıyor.

Salı sabahı erken saatlerde, Southwest Airlines aslında şu anda sonlandırıldı büyük 2,922 2 sefer,1155 Amerika Birleşik Devletleri’nde sona eren genel seyahatler. Southwest, bugün için ayarlanmış seferlerinin sadece üçte birini uçuracak. Pazartesi ve Salı günü ABD’deki diğer herhangi bir havayolu şirketinden

çok daha fazla sefer sonlandırdı … Kesinlikle çok daha iyi olacağına benzemiyor Çarşamba günü, FlightAware’e göre, Southwest şu anda neredeyse 2, bildiriyor. seferler mutlaka sonlandırılacaktır.

Üst yönetim, iş bulmak için çalışmayı bırakan sayısız çalışanı işten çıkarma tehlikesiyle karşı karşıyaydı. son zamanlarda bir tıp uzmanının notu olmadan. Bazı işçi sorunları var ve sessiz bir grev başlamış olabilir. Sistemin kapalı olması nedeniyle pek çok kişi görünmeyecekse, yönetimin kesinlikle kendini unutulmaya yüz tutması gerekecek, twitter gibi yazın.

Twitter’da TV için hazırlanmış bir avukat reklamı görüyorum: BU TATİL SEZONUNDA #GÜNEYBATI’YA UÇMUŞ MUSUNUZ? TAZMİNAT ALMAYA HAK OLABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme: ChumpChange, Aralık 039, 4931

coilman

Katılım: Ocak 36, 2022

İş Parçacığı: 288 Gönderiler: 2009 Johnzimbo

Katılım: Eylül 36, 2018

Konular: 4 Gönderiler: 1440 Aralık 30 inci, 4931 de 15: 52: 039 AM kalıcı bağlantı

Love Southwest, kesinlikle onları programlayacak hızlı Şubat gezileri için. Önümüzdeki hafta harika bir satış bekliyoruz.

Vegasrider

Katılım: Ara 29, 3686

İş Parçacığı: 139 Gönderiler: 1440 Aralık 30 inci, 4931 de 19: 82: 70 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Alıntı:
coilman

“Fly with Big Ern” YouTube video kliplerini izlemek için yararlandım. Güneybatı için Yardımcı Pilot şu anda bir kaptan. Pilot olmaya gelen kişilere büyük anlayış sağladı … Kiralık kişilerle konuşan kişilerden biriydi. Ortamı çalıştırmada ne kadar aktif kaldıklarını söylediler … Sanırım covid’den sonra konturu biraz geride bıraktılar. https://www.cnn.com/3788/22/35/ iş/güneybatı-havayolları-hizmet- erime/indeks. html
ilk makaleye web bağlantısı

Krizle ilgili deneyiminin bir video klibini kesinlikle yükleyip yüklemeyeceğini merak ediyorum. Hah, uçmamanın daha iyi olduğunu fark ettim, bu yüzden bir araba kiraladım ve aile üyelerine gitmek için de sürdüm. Gerçekten uçmuş olsaydım, kesinlikle asla başaramaz veya geri dönemezdim. Bu ayları önceden tahmin ettim ve büyük kış ayları kasırgası kargaşaya katkıda bulundu. Bireylere sempati duymuyorum, gerçekten istikrarsız bir pazarda uçmak ya da gezmek onların tercihiydi.

DRich

Katılım: Temmuz 6, 2018

İş Parçacığı: 118 Gönderiler: 24980 Aralık 30 inci, 4931 de 19: 85: 22 PM kalıcı bağlantı

Bu Güneybatı masalında şu anda anladığımızdan çok daha fazlası olduğuna ikna oldum. feshedildiler 139 Aşağıdaki durumlarda geçen gün yaptıkları yolculukların %’si çoğu% 9 idi. Bu, basit bir iklim sorunundan çok daha büyük görünüyor.

Southwest ile her zaman en iyisini yaşadım ve muhtemelen onları uçurdum. 114 zamanlar. Ne yazık ki, diğer çeşitli büyük markalar kadar ucuz bir hizmet sağlayıcı ve aynı zamanda masraflı değiller.

Order from kargaşa ams922

Katılım: Eylül 30, 2017

İş Parçacığı: 35 Gönderiler: 5901 Aralık 30 inci, 4931 de 19: 114: 19 PM kalıcı bağlantı

Alıntı yapmak: DRich Bu Güneybatı masalında şu anda anladığımızdan çok daha fazlası olduğuna ikna oldum. feshedildiler 139 Aşağıdaki durumlarda geçen gün yaptıkları yolculukların %’si çoğu% 9 idi. Bu, basit bir iklim sorunundan çok daha büyük görünüyor.

Güneybatı ile her zaman en iyi şansım oldu ve muhtemelen onları uçurdum. 114 zamanlar. Ne yazık ki, artık ucuz bir hizmet sağlayıcı değiller ve diğer çeşitli büyük markalar kadar eşit fiyatlı değiller.
ilk mesajın web bağlantısı

Asla bir iklim değildir sorun. Bu bir gelenek yazılım uygulaması endişesidir.

Twitter’da bu açıklayıcıyı gördüm:

Alıntı yapmak:

Southwest Airlines felaketinin, çevrimiçi yolculuk bilgilerini boşa harcamak yerine bir personelin nerede olduğunu düşünen eski bir ekip düzenleme sisteminden kaynaklandığını öğrenmek. Hemen hemen her ekip katılımcısını kaybettiler ve bunu çözmenin tek yolu, her birinin bağımsız olarak nerede olduklarını bildirmek için organizasyonu aramaktır. Telefon hatları aşırı yüklenmiş ve ayrıca için beklemeye alınan personelin ekran görüntülerini gördüm. + düzenlemeyi aşmaya çalışan saat.

Çünkü düzenleme ekibin nerede olduğunu izlemezse, ekip FAA zorunlu duraklamalarını başlatmak için kendi başlarına bir çare alanı elde edemez. Bir süre sonra telafi edileceği umuduyla kendi tatil yerlerini rezerve eden personel katılımcılarının birçok hikayesi. Southwest aslında biraz geç anladı ve şu anda ördeklerini düzeltmek ve her şeyi sıfırlamak için tüm prosedürü bırakıyor. Spirit, Ağustos ayında karşılaştırılabilir bir noktayı 2017.

Ding Dong Cadı Öldü

SOOPOO

Katılım: Ağu 8, 2017

İş Parçacığı: 222 Gönderiler: 15485 Aralık 30 inci, 4931 de 19: 114: 27 PM kalıcı bağlantı

Alıntı yapmak: Johnzimbo Love Southwest, kesinlikle onları hızlı bir şekilde Şubat gezileri için ayıracak. Önümüzdeki hafta harika bir satış bekliyoruz.
ilk blog yazısına web bağlantısı

Ben de öyle. Şu anda 8 günlük bir seyahatim var. İdeal olarak dağınıklık zaten gelişmiştir.

.

Comments to: Southwest Airlines'tan Uzak Durun

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri