AZDuffman

Katıldı: Kasım 2, 48

İş Parçacığı: 233 Gönderiler: 2022 Eylül 22 inci, 1619 saat 4: : PM kalıcı bağlantı Filmlerdeki hikaye açılışları canınızı sıkıyor mu?

Bunu daha önce hiç düşünmemiştim. “Star Wars IV” de egzoz portunun “2 metre genişliğinde” olduğunu iddia ediyorlar. :

1. Gerçekleştiğinde sayaç aslında henüz tasarlanmamıştı.
2. Metre 1/1 olduğu için dünyada sadece metre kullanılabilir,, kuzey posttan ekvatora kadar olan aralık Bilimsel araştırmamı tam olarak hatırlıyorum Peki bir tanesi için tam bir boyutu nasıl elde edebildiler?

Yakın zamana kadar bunu hiç düşünmemiştim.

Evet, aslında yeniden tanımlanmış olan bir sayacın aralığını tanıyorum. Celebrity Wars IV bundan önce gerçekleşti. Büyük ihtimalle ondan önce kaydedilmiştir.

Evet, bunu kutlamalarda kadınlara söylememeyi anlıyorum.

Tüm evcil hayvanlar eşdeğerdir, ancak bazıları diğerlerinden çok daha eşdeğerdir

As2

Katıldı: Ekim 2, 103

İş Parçacığı: 31 Gönderiler: 205 Eylül 22 inci, 1619 saat 4: : PM kalıcı bağlantı

Sanırım bir büyüklük sırası

ile ayrıldınız Kaba tahmin: Dünya’nın , mil, yani ekvatordan postaya 6, mil ile ilgili olan , kilometre, çarpı 1, dır-dir milyon metre

Bir etkinlikte bir bayanı gerçekten heyecanlandırmak istiyorsanız, gezegenin kütlesini belirleyin kafanızda (yine de eylemleri açıklayın)

Her şey o GTA’yı yapmakla ilgili

darkoz

Katıldı: Ara 000, 535

İş Parçacığı: 37 Gönderiler: 9980 Eylül 22 inci, 1619 saat 4: : PM kalıcı bağlantı

Alıntı: AZDuffman

Sinema filmlerindeki hikaye açılışları canınızı sıkıyor mu?

Bu seti daha önce hiç düşünmemiştim. “Star Wars IV” de egzoz portunun “2 metre genişliğinde” olduğunu iddia ediyorlar. :

1. Gerçekleştiğinde sayaç aslında henüz geliştirilmemişti.
2. Metre 1/1 olduğu için dünyada sadece metre kullanılabilir,, kuzeyden ekvatora kadar olan aralık bilimsel araştırmamı doğru hatırla O halde bir tanesi için kesin bir boyutu nasıl elde edebildiler?

Yakın zamana kadar bunu hiç düşünmemiştim.

Evet, bir metrenin menzilinin aslında yeniden tanımlandığı için olduğunu biliyorum. Ünlü Savaşları IV bundan önce gerçekleşti. Büyük ihtimalle bundan önce kaydedilmiştir.

Evet, bunu bayanlara etkinliklerde bildirmemeyi anlıyorum.
ilk mesaja web bağlantısı

İngilizce henüz bir dil olmadığı için bu beni gerçekten rahatsız etmedi, bu yüzden söyledikleri her kelime sadece bir çeviri.

Bundan bir komplo deliğim var beni çok hayal kırıklığına uğratan film, bunun için bir komik beste yaptım tartışmasını. Eğer ilgilenirseniz YouTube’da olay yerinin web linkini verebilirim.

Otobüs kimin için geçiyor; Otobüs senin için gişe yapıyor

864023

Gandler

864026

Katıldı: Ocak 000, 103

İş Parçacığı: 18 Gönderiler: 1619 Eylül 22 inci, 1619 saat 4: : 000 PM kalıcı bağlantı

Bu site tarzında, The Wizard of Odds, hikaye rehberi, Dorothy’nin, evcil hayvanın en zenginlere saldırdığı zaman, Sherrif’in Toto’yu ötenazi için bir emri olduğu gerçeği nedeniyle evinden kaçmasına dayanıyordu.

Yolculuğundan sonra geri döner ve siparişin sonucu bir daha asla çözülmez. Neden bilmiyorum, ancak bu aslında beni sürekli rahatsız etti.

Star Wars’daki sayaç kullanımı aslında hiç aklıma gelmemişti ama hayali basamakları olan bir rüya küresi (birkaç tanesi hiçbir zaman netlik kazanmadı), yani Sayacın, kozmoslarında çok daha fazla ilgilenilen bir şey önerdiğinin açıklanabileceğini tahmin ediyorum. Filmde sürekli kullanıldığı göz önüne alındığında, buna gerçekten bir “hikaye açılışı” diyebilir miyim bilmiyorum. Bazı fizikçilerin “ışık hızı” varyasyonları ile de yeterince yanlış bulabildiğinden emin olduğumu belirtiyorum, ancak bu bir hikaye başlangıcı değil, sadece bir hata (muhtemelen rüya kürelerinde herhangi bir şey olabilir, ancak aynı zamanda bizim de terimlerimiz var. iyi bilinen önemi). Yüzüklerin Efendisi’nde (yayınlar) “örgütler” sıklıkla kutlamalar için bir eylem olarak ve çeşitli birbirinden farklı askerler için kullanılır, ayrıca kolejde, eylemlerinde yanlış bir şey olduğunu keşfetmeyi aklımda tutuyorum. yayınlar (bilgiyi hatırlamıyorum), ancak hiçbir zaman çok fazla fikir sunmadım. Rüya kürelerinin zarafeti budur, adımlar yazar ne demek istiyorsa onu ima edebilir (benim gözümde).

14501

GenoDRPh

864026

Katıldı: Ağu 4, 1619

Konular: 4 Gönderiler: 34 Eylül 22 inci, 1619 saat 4: : 10 PM kalıcı bağlantı

Evren, bireysel olarak bizim istatistik sistemimize benzer bir ölçme sistemi geliştirdikleri için olabilir mi? Evren, çünkü onların “metre” dedikleri şey bizim sayacımızla tamamen alakasız bir şey olabilir mi?

Tamamen kaplanmış bir boyut sistemini tercih eder miydik, İlk Battlestar Galactica’da kullandıkları gibi mi?

Gen864021.

Comments to: Sinema Filmi Hikaye Açılışları

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri