Uzun Adam42

Katıldı: Ağu , 500 İş Parçacığı : 5 Gönderiler: 16 Eylül inci, 158 7’de: 16: PM kalıcı bağlantı Daha önce hiç kimse siklonları takip etmedi. Acaba herhangi bir çevrimiçi kumarhanenin bu sitelerde herhangi bir faaliyet sunup sunmadığını merak ediyorum …

Bu siteyle ilgili başka hiçbir şekilde kalmıyorum, sadece her zaman kullanıyorum. Ara sıra fırtına dünyasında neler olup bittiğine dair bir fikir edinmek için:

https://spagettimodels.com/

Önümüzdeki hafta doğu kıyısında bir tayfun olabilir veya belki de kesinlikle hiçbir şey olmayabilir. , bu XD talep etmektir.

ChumpChange

Katıldı: Haz , 879

İş Parçacığı: 35 ) Gönderiler: 3331
Eylül inci, 158 7’de: 22: PM kalıcı bağlantı

Çok çabuk ama Long Island’a ve ayrıca Cape Cod’a gitti.

AlanMendelson

Katıldı: Ekim 5, 154

İş Parçacığı: 75 Gönderiler: 2411

Bu yazı için teşekkürler:

DRich

Katıldı: Tem 6, 156

İş Parçacığı: 23 Gönderiler: 8873 Eylül inci, 419 5’te: 12: AM kalıcı bağlantı

Alıntı: Uzun adam

Daha önce hiç kimse fırtınaları takip etmez.

Florida’ya yerleştiğimi hiç düşünmedim) , kesinlikle onlara “gözüm” açık. Bu benim ilk tayfun dönemim ve aslında gözden geçirdiklerimden nadiren hafif çıktı. Talimatlarımızda kesinlikle her zaman bir kasırga kafaları çalıştırmak istiyoruz. Ben sadece tam tersiyim ve kambur durmayı ve onu sürmeyi tercih ediyorum. Kesinlikle kazanacak, sürekli kazanıyor.

Kargaşadan emir

Joeman

) Katıldı: Şub , 419

İş Parçacığı: 12 Gönderiler: 2011
Eylül inci, 419 8’de: 19: 12 AM kalıcı bağlantı

Alıntı: DRich

Florida’ya transfer olduğum için , kesinlikle bir “göz” dışarıda tutuyorum onlar için. Bu benim aşağıdaki ilk tayfun dönemim ve ayrıca gerçekten incelediklerime göre alışılmadık derecede ılımlı oldu.

Diğer yarım da endişeli türden. Talimatlarımızda kesinlikle bir kasırga başları her zaman çalıştırmak isteyecektir. Ben sadece tam tersiyim ve aynı zamanda kambur olmayı ve aynı zamanda dışarı çıkmayı tercih ediyorum. Kesinlikle kazanacak, sürekli kazanıyor.

ilk mesaja web bağlantısı

Evet, şimdiye kadar bu, geçmiş yıllardan ve geçmiş yıllardan farklı olarak ılımlı bir dönemdir. uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir. Eylül, normalde siklonlar için en korkunç aydır ve biz de yarı yoldayız. 1 Ekim’den sonra büyük hortumların meydana gelmediğini iddia etmemek (bkz. )), ancak kütle

İzleme, aslında 3 günlük koninin oldukça kesin olduğu şekilde elde edilmiştir (Tornado izi kesinlikle var olacaktır. koni içinde). 5 günlük koni biraz daha az kesindir, ancak yine de nispeten güvenilirdir. Bundan sonra, vur ya da özle.

SW FL etkili bir kasırganın etkisini hemen hemen hiç elde etmez, ancak ara sıra sel yaşar. Bir afet bölgesinde değil de zorlu bir evde kalırsanız, büyük olasılıkla hemen hemen her şeyi sürmek için mükemmeldir.

” Bayinin ‘rock’ı var … ‘Kağıt’ ödeyin!'”

DRich

Katıldı: Tem 6, 156

İş Parçacığı: 23 Gönderiler: 8873 Eylül inci, 419 8’de: 33: AM kalıcı bağlantı

Alıntı: Joeman

SW FL nadiren etkili bir kasırga yükünü alır, ancak bazı durumlarda sel yaşar. Güçlü bir konutta kalırsanız ve aynı zamanda bir afet bölgesinde değilseniz, muhtemelen hemen hemen her şeyi sürmek için mükemmelsinizdir.

ilk makaleye web bağlantısı

Şaşırtıcı bir şekilde yaşadığım şehir, binlerce kilometre uzunluğunda kanallara sahip olduğu için sel olarak algılanıyor. Evim afet bölgesinde değil ama neden olmadığından emin değilim. Ben bir kanalda yaşamıyorum, benden yol boyunca tüm ev bir kanal üzerinde. Bir sel alanı olarak sağlanmayarak $2412 yıllık sel sigortası poliçesi.

Kargaşadan emir

YUKARI43

Katıldığı: Mayıs , 879

Konular: 3 Gönderiler: 72 Eylül inci, 419 adresinde : : AM kalıcı bağlantı

Alıntı: DRich

Şaşırtıcı bir şekilde yaşadığım şehir, şehrin binlerce kilometre uzunluğundaki kanallara sahip olması nedeniyle su baskını olarak kabul ediliyor. BT. Evim bir afet bölgesinde değil ama neden olmadığından emin değilim. Ben bir kanalda yaşamıyorum, benden yol boyunca tüm ev bir kanal üzerinde. Bir sel alanı olarak detaylandırılmayarak $2412 yıllık sel sigortası kapsamındadır.

ilk makalenin web bağlantısı

Yani eviniz afet bölgesinde detaylandırılmamış ve ayrıca 3$ tasarruf etmiş olursunuz,84 yıllık sel sigortası poliçesi. Harika. Eviniz su basmışsa, bu kadar uzak bir fırsat gibi görünmeyen, sel bölgesi konut mülklerine yakın olması koşuluyla, sıçtınız. Bunun için olasılıkları ve ayrıca maliyet/faydayı denediniz mi?

862329

AxelWolf

Katıldı: Ekim , 156

İş Parçacığı: 55 Gönderiler: 8873 Eylül inci, 419 3’te: : 10 PM kalıcı bağlantı

Tayfunları takip eden her kimse, aslında EvenBob ile temasa geçmesi ve aynı zamanda onun örüntü tanıma formülünü alması gerekiyor.

♪ ♪ Şimdi siz Yemin et ve ayrıca tekmele ve ayrıca bize yalvar: Kumarbaz olmadığın için Sonra Vegas’a geri döndüğünü anlarsın Elinde bir anlaşmayla ♪ ♪ Siyah kartların sana para kazandırabilir mümkün Kumar işletmelerinin yanı sıra nakit para da onları masaya koymalısın ♪ ♪ Jack’e dön bir kez daha yap canlı rulet çarkları’ ‘yuvarlak ve ayrıca ‘yuvarlak’ ♪ ♪ Geri veriyorsun Jack bir kez daha yap ♪ ♪

862238

DRich

Katıldı: Tem 6, 156

İş Parçacığı: 23 Gönderiler: 8873 Eylül inci, 419 3’te: 03: PM kalıcı bağlantı

Alıntı: YUKARI43

Alıntı: DRich

Şaşırtıcı bir şekilde yaşadığım şehir, aslında şehrin binlerce mil uzunluğunda kanala sahip olması. Evim afet bölgesinde değil ama neden olmadığından emin değilim. Ben bir kanalda yaşamıyorum, benden yol boyunca tüm konutlar bir kanal üzerinde. Bir sel alanı olarak not edilmeyerek $2412 yıllık sel sigortası kapsamındadır.

ilk blog gönderisine web bağlantısı

Yani ikametiniz bir afet bölgesinde not edilmedi ve ayrıca $ 3 tasarruf ettiniz,84 sel sigortası kapsamında bir yıl. Harika. Eğer konutunuz su basmışsa, ki bu çok uzak bir fırsat gibi görünmüyorsa, sel bölgesi binalarına olan yakın mesafesini sunuyorsa, sıçtınız demektir. Bunun için olasılıkları ve ayrıca maliyet/faydayı kullandınız mı? ilk blog gönderisine web bağlantısı Bir afet bölgesinde olmadığım için ev sahiplerinin planı kesinlikle $ dışındaki her şeyi kapsayacaktır. , sigortadan düşülebilir.

Düzensizlikten

862249 YUKARI43

Katıldığı: Mayıs , 879

Konular: 3 Gönderiler: 72 Eylül inci, 419 5’te: 10: PM kalıcı bağlantı

Alıntı: DRich

Alıntı: YUKARI43

Alıntı: DRich

Şaşırtıcı bir şekilde yaşadığım şehir, içinden binlerce mil kanal geçtiği için sel olarak anlaşılıyor. Yaşadığım yer bir afet bölgesinde değil ama neden olmadığından tam olarak emin değilim. Ben bir kanalda yaşamıyorum, benden yol boyunca tüm ev bir kanal üzerinde. Bir sel alanı olarak sağlanmayarak $2022 yıllık sel sigortası poliçesi.

ilk makalenin web bağlantısı

Yani eviniz bir afet bölgesinde not edilmedi ve ayrıca $ 3 tasarruf ettiniz,75 bir yıllık sel sigortası poliçesi. Harika. Eviniz su basmışsa, bu kadar uzak bir fırsat gibi görünmeyen, sel alan evlerine yakın mesafesini sunduğunda, sıçtınız. Bunun için olasılıkları ve ayrıca maliyet/faydayı kullandınız mı? ilk makalenin web bağlantısı Bir afet bölgesinde olmadığım için ev sahipleri planım kesinlikle $ dışındaki her şeyi kapsayacaktır. , sigorta muafiyeti.

ilk mesajın web bağlantısı

Lütfen planınızdaki dili inceleyiniz. Çok sayıda aksi halde çoğu ev sahibi planı “sel” hasarlarını kapsamaz. Bir konuta DOĞRUDAN (örneğin bir fırtınadan) zarar veren, devletten, hasarlı bir boru hattından veya yağıştan kaynaklanan “su” hasarlarını kapsayabilir, ancak aşağıdakilerden oluşan artan nehirlerden veya denizden gelen suların sonucu olarak meydana gelen hasarları kapsamaz. iç kanallar. Eviniz bir su kaynağına çok yakın olduğu için, bir fırtına nedeniyle ağır hasar görmüş veya tamamen harap olmuşsa, kaybın rüzgardan ve ayrıca yağmurdan kaynaklanıp kaynaklanmadığı endişesi konusunda sigorta poliçe sağlayıcınızla bir anlaşmazlık içinde kendi başınıza bulabilirsiniz. kasırga (kapalı bir durum) veya artan sular (korunmayan bir durum).


.

Comments to: Siklon İzleme

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri