Mayıs 12 th, 2022 3: : PM kalıcı bağlantı

Merhaba,

Geçenlerde, Blackjack standart tekniğini bir S için kare birden yeniden oluşturduğu Sihirbazın Excel elektronik tablosuyla karşılaştım. sınırsız desteye sahip video oyunu, her türlü terk etme kart, DAS’a izin verildi, yeniden bölme yok, BJ için bayilik bilgileri. Yepyeni bir katılımcı olarak, web bağlantılarını yayınlayamıyorum, ancak Youtube’da hızlı bir arama, elektronik tablonun yanı sıra Sihirbaz tarafından yüklenen video kliplerle birlikte gelmek için kesinlikle rehberlik edecektir. Şu anda görmediyseniz, gerçekten ilgi çekici ve kesinlikle izlemeye değer.

Benim endişem, tedarikçinin BJ’yi gözetlememesini sağlamak için bu sayfayı düzenlerken kesinlikle nasıl davranılacağıdır? Aslında şu anda birkaç kez denedim, ancak görünmüyor. Yaklaşım iyi görünüyor, ancak ev tarafınız büyük olasılıkla 0.17%

Her türlü yardım çok değerlidir,Diyet yapan

Yönetici


Katıldı: Tem 17, 1228
İş Parçacığı: 11850011 Gönderiler: 3022

ksdjdj

Katıldı: Ekim , 26
İş Parçacığı: 88 Gönderiler: 1228
Mayıs 12 th, 2022 8’de: 22: 22 PM kalıcı bağlantı

Büyük olasılıkla şu anda bu, ancak OP’nin belirttiği video oyunu için standart yaklaşım değişiklikleri ^ ^ ^ basitçe şöyle olmalıdır:

1) Hit 11 vs Double yerine (ENHC).
2) A’ya karşı 8-8 vuruş veya (ENHC) Böl.

3) Böl yerine AA’ya karşı A (ENHC) vurun. ) ^ ^ ^: Gerekirse, lütfen düzeltin veya çeşitli diğer ayarlamaları dahil edin.

Not: Bu blog yazısı çoğunlukla, verimli başarılı (spreadsheet) ancak belki de blackjack temel yaklaşımını anlamıyor olabilir ya da herhangi bir şekilde.


Comments to: Sihirbazların Temel Teknik Tablosu

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri