Mayıs 12 th, 2022 3: : PM kalıcı bağlantı

Merhaba,

Geçenlerde bir S için blackjack temel yaklaşımını sıfırdan yeniden oluşturduğu Sihirbazın Excel elektronik tablosuyla karşılaştım. sınırsız desteli video oyunu, her türlü terk kartın sayısı, DAS’a izin verilir, yeniden bölme yok, BJ için tedarikçi bakışları. Yepyeni bir katılımcı olarak, web bağlantılarını yayınlayamıyorum, ancak Youtube’da hızlı bir arama, elektronik tabloya ve ayrıca Sihirbaz tarafından yayınlanan video kliplerle birlikte gelmeye kesinlikle rehberlik edecektir. Şu anda görmediyseniz, gerçekten ilgi çekici ve kesinlikle izlemeye değer.

Benim endişem, tedarikçinin BJ’ye göz atmamasını sağlamak için bu sayfanın ayarlanmasında kesinlikle nasıl davranılacağıdır? Aslında şu anda birkaç kez denedim, ancak görünmüyor. Yaklaşım iyi görünüyor, ancak evinizin tarafı büyük olasılıkla 0.17%

Her türlü yardım çok değerlidir,Diyet yapan

Yönetici


Katıldı: Tem 17, 1224
İş Parçacığı: 11850011 Gönderiler: 3014

ksdjdj

Katıldı: Ekim , 26
İş Parçacığı: 88 Gönderiler: 1224
Mayıs 12 th, 2022 8’de: 22: 22 PM kalıcı bağlantı

Muhtemelen şu anda bu, ancak OP’nin belirttiği video oyunu için standart yöntem ayarlamaları ^ ^ ^ basitçe şöyle olmalıdır:

1) Hit 11 vs 10 (ENHC) Double. 2) A’ya karşı 8-8 vuruş veya (ENHC) ve Böl. ^ ^ ^: Gerekliyse lütfen uygun yapın veya diğer çeşitli değişiklikleri ekleyin.

Not: Bu blog yazısı genellikle bireylere yardımcı olmak içindir. göze çarpan (spreadsheet) konusunda yetkin, ancak belki de blackjack temel tekniğini de anlamıyor veya herhangi bir şekilde.
Comments to: Sihirbazlar Temel Yöntem Elektronik Tablosu

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri