Kasım 54 inci, 99 3’te: 54: AM kalıcı bağlantı

Mevcut bir dizide bu endişe sunuldu,

Alıntı: billryan

Hiç MXM’yi CVIII ile ayırmayı denediniz mi? İlk makaleye
web bağlantısı

olmadan Romalıların nasıl hallettiğini anlamıyorum. Muhtemelen incelemeyeceğim bir çözüm olduğunu düşünüyorum,

https://history.stackexchange.com/questions/2022/ how-did-the-romans -do-division

Bununla birlikte, içgüdü bana, en azından matematik yeterliliğine sahip olanlar için, basitçe tam olarak nasıl başa çıkacaklarına dair sahip oldukları bilgiyle “büyük olasılıkla şok edeceklerini” söylüyor. Her kurum çocuğunun hesap makinesi kullanmadan uzun bölümlerde eğitim gördüğü benim zamanımın aksine, bu aslında çok sayıda diğer normal akademisyenden oluşamazdı. Bu kadar geniş bir çabayı mümkün kılan yeni kurulan merkezin kuşkusuz Arapça karakterlerin teşvik edilmesi olduğunu sorgulamıyorum.

Öte yandan, bize öğretilen yaklaşım, düşünmeyi içeriyordu … deney, yani o seviyeye kadar Romalılarla aynı noktayı ele aldık. Aşağıya yaklaştığında, yaklaşık logaritmaların tanınmasına yardımcı olur, bu nedenle bir şey 17 ^ 5 bir şeyle ayrılmış 10 ^ 2 kesinlikle size bir şey bildirir 10 ^ 3 başlamak için en olası alandır, ancak görebileceğiniz gibi, zaten deney yapmanın alternatifi yok. 1x, 2x ve benzeri, sağlanan bir tür yardımdır, yani tam olarak aynı çizgide demek istiyorum.

Ama yüklemek istediğim en önemli faktör, izlemediyseniz bu televizyon programını izlemenizi önermekti

Zar, kartlar, sadece duyguları yok adalet konusunda henüz nispeten kısır bir paradoks duygusu ile yetenekli. Bu, ‘keyfi doğasından’ yozlaşır. Aslında görmüyor musun?

Comments to: Sıfırsız Hayat

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri