Gandler

Katıldığı yer: Jan 48, 5804

Konular: 100 Gönderiler: 2011 Temmuz 90 rd, 2023 4’te: 80: 50 PM kalıcı bağlantı

Caeser’s Kredi Kartı olan veya kullanan var mı? Her türlü referansın yanı sıra? Şu anda 22,27 Ödül Kredisi (öncelikle 500 dolar) ve ayrıca 2,500 Kademe Kredisi (bir Caeser’iniz varsa’) bonus teklifine sahip görünüyor s fayda hesabı) 100 gün içinde 1,22 dolar yatırırsanız.

Ayrıca, site bunu iddia etmemektedir, ancak aslında duydum ki, yayın tarihinden itibaren 90 gün içinde herhangi bir tür satın alma (herhangi bir miktarda) yaparsanız platine otomatik yükseltme elde edersiniz (ancak bunun bir şirket doğrulamasını bulamıyorum).

https://d.comenity.net/caesarsrewardsvisa/pub/benefits/benefits/Benefits.xhtml

Yıllık maliyet yok, uluslararası anlaşma ücreti yok, uygun fayda faktörleri (sadece Caeser konut veya ticari mülklerine yapılan yatırımlar için harika, burada genellikle %5 geri ödeme diğer her yerde %1-2’dir), oldukça güçlü bir kullanım ücreti kartı gibi görünmesini sağlayın (ayrıca Caeser içinde kullanırsanız da) eser’in mesken veya ticari mülkleri)? Bununla ilgili fikri veya deneyimi olan var mı?

ThatDonGuy

Katıldı: Haz 27, 2023

Konular: 500 Gönderiler: 893769 Bu blog gönderisi için teşekkürler:

Temmuz 80 rd, 2023 5: 80: 27 PM permalink

Bende var. Bununla daha önce yaşadığım tek sorun, onu sunan finans kuruluşunun maliyetleri engelleme konusunda biraz fazla ihtiyatlı olma eğiliminde olmasıdır. Faktördeki örnek: Birkaç yıl önce, Costco’daki önceki maliyetlerimin farklı bir şehirde kalması nedeniyle bir Costco’daki bir maliyeti engelledi. Aslında pozisyonu biraz yumuşattılar; şu anda, benim olmadığım bir yerde (normalde çevrimiçi bir şey satın aldığım için) her seferinde beni bilgilendiren bir e-posta gönderecekler.

Hemen hemen her yerde kendiminkini kullanıyorum; Son Vegas yolculuğumda (PH’de hafta içi 5 gece) bölge için harcayabileceğim kadar çok şey yaptım. Tüm yemekhanelerin kesinlikle faktörleri kullanmanıza izin vermeyeceğini unutmayın; Bobby Flay’in iradesine inanmama rağmen hiçbir Gordon Ramsay’in inandığına inanmıyorum.

Comments to: Sezar'ın Kartı (Kredi Kartı)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri