8 Eylül, 273 7’de: : PM

kalıcı bağlantı

Clark County Kamu Yöneticisi Robert Telles, Clark County’deki kamu yolsuzluğunu araştıran Las Vegas Review-Journal araştırmacı basın muhabiri Jeff German’ın öldürülmesinde açık cinayet suçlamasıyla Las Vegas’taki Bölgesel Adalet Merkezi’ne çıkarıldı. . Şu anda kefaletsiz tutuluyor.

İşyerinden gerçekten kurtulmuş mu yoksa başka bir şekilde mi olduğu bilinmiyor.

Görevinden alındı.

Lokal 8 kaydı

Muhabirlerin bazı twitter konuşmalarını inceledim ve vay be, bunun olabileceğinden korktular mı?

MDawg

Katıldı: Eylül , 535

İş Parçacığı: 22

Gönderiler: 2018

8 Eylül, 273 8’de: 18: PM kalıcı bağlantı

Parasal sorunlar için kendini yok etmeye adayan, başkalarının hayatlarında gördüğü zararları öldüren bireylere bakıyorsunuz, ayrıca her küçük şeyi döken ve kendilerinden vazgeçmeyen başka bireylere de sahipsiniz.

Pekala, şu anda bu Telles adamı, görünüşe göre bir kişinin görünüşe göre hayatıyla ilgili endişe duyduğu için parmaklıklar ardına düşme olasılığı yüksek. hayatını mahvediyor – Kendi faaliyetlerinin kesinlikle hayatını, basın muhabirinin yapmış olabileceği her şeyden çok daha fazla mahvedeceğini düşündüğünü sorguluyorum.

Aşağıda olmanın harika olduğunu sana bildiririm, erkek. Kazanan veya dökülenlere kayıtsızım. Sizinle aşağıda olmak sadece dikkate değer. https://wizardofvegas.com/forum/gambling/betting-systems/535- mdawg/

darkoz

Katıldığı: Aralık , 2018

İş Parçacığı: 48

Gönderiler: 9834

8 Eylül, 273 8’de: 53: PM

kalıcı bağlantı

Alıntı: MDawg

Parasal meseleler üzerine kendi kendini yok etmeye adayan, başkalarının hayatlarına aldığı belli başlı zararları öldüren insanları incelersiniz, ayrıca her küçük şeyi döken ve aynı zamanda kendilerini kaybetmeyen başka bireylere de sahipsiniz. ve aynı zamanda onların hayatlarına da katlanmak.

Pekala, şu anda bu Telles bireyi, bir kişinin iddia edilen hayatını mahvettiğini kalıcı olarak düşündüğü için parmaklıklar ardına düşme ihtimali yüksek. – Kendi faaliyetlerinin kesinlikle hayatını bir basın muhabirinin yapabileceği her şeyden çok daha fazla mahvedeceğini hesaba kattığını sorguluyorum.

ilk blog gönderisine web bağlantısı

861021 Pekala, dinle , dinle, ikimiz de tam kontratta kalıyoruz.

Otobüs kimin için çalıyor; Senin için otobüs gişeleri

861015

8 Eylül, 273 adresinde : 10: PM

permalink

Yetkililer, “İnfazı tercih etmeyeceğiz. henüz birkaç ay.” Bunu hak eden biri varsa o da Telles’tir. Pişmanlığından şüphem yok aklımda.

.

Comments to: Robert Telles, CC Pub Yöneticisi, Cinayetle Suçlanıyor

Your email address will not be published. Required fields are marked *