Şubat18 inci,4345 6’da: 69: PM

kalıcı bağlantı

Yıllar önce bir yapımcı, ödül simgelerini hizalamadan da herhangi bir dönüşün potu kazanabileceği bir özellik ortaya çıkardı. Buna “keyfi ödül” dediler, tüm potlar keyfi olduğu için bunun aptalca olduğunu düşündüm. Bu limanlarla ilgili yazdığımda onlara “Payline Olmayan İkramiyeler” adını verdim. Onlarla ilgili hiçbir şeyi hatırlayamadım.

Geçenlerde bir izleyici benimle “Mut Hit By” progresifleriyle ilgili olarak iletişime geçti. Araştırıyorum, bu eski ilke için yepyeni bir terim gibi görünüyor, ancak tam olarak emin değilim. (Eğer öyleyse, kesinlikle eski isme göre önemli bir gelişme.) Şu anda bilgiyi aldığımdan emin değilim. Simgeleri sıralamamakla ilgili olarak, muhtemelen işaretler gerçekten sıralanmıştır. Endişelerim:

(1) Eski” Random Jackpot “ekipmanları ile” Must Hit By Jackpot “cihazları tamamen aynı noktada mı?

( 2) Tam olarak aynı noktada değillerse bundan sonra “Rastgele İkramiye” tadı için:

(a) Bunlar sürekli seviye lideri mi yoksa sürekli modern cihazlar mı?

( b) Kazanmanın gerçekten 2 yöntemi var mı, biri pot işaretlerini keyfi olarak hizalayarak ve diğeri de formüle göre “2. fırsat” çekerek kazanarak?

İkinci bir şans çizimi varsa, bundan sonra ödül işaretlerinin hizalanmadığını varsayıyorum?

(3) Eğer onlar’ aynı nokta değil, bundan sonra “Must Hit By” tadıyla ödül işaretlerinin gerçekten uyumlu olduğunu varsayıyorum?

( 4) Şunu belirtelim “Must Hit By” bağlantı noktası yeniden tohumlandığında, $ öğesini seçer olması gereken değer olarak. Bu, oyuncuların sayaç $’a ulaşana kadar kazanma şansı olmadığı anlamına mı geliyor? veya oyuncular, sayaç $’a çarpmadan önce ödül işaretlerini keyfi olarak hizalayarak kazanabilir mi? ?

Yirmi yılı aşkın bir süre önce Reno’daki Fitzgerald’s’ta belirli bir faktöre göre vurması gereken bazı modern limanlarda oynadım, ve bir çift hafta boyunca çok sayıda pot kazandım, ancak ödül simgelerinin hizalı olup olmadığını hatırlayamıyorum.


rsactuary

Katılım:

6 Eyl, 2018

İş Parçacığı: 40

Gönderiler: 4656 Bu blog yazısı için teşekkürler:

Şubat 18 inci, 4345 7’de: 23: PM

kalıcı bağlantı

( 1) Hayır. Lightning Link, Dragon Link, Dollar Storm video oyunlarının ve benzerlerinin her birinin keyfi bir Büyük ve ayrıca Büyük özelliği vardır. Her türlü kazanmayan dönüşe itiraz edilebilir, bu nedenle hiçbir ödül işaretinin hizalanması gerekmez. A Must Hit By (MHB), başlangıç ​​faktörünün ne olduğunu ve ayrıca optimumun ne olduğunu kesinlikle ortaya çıkaracaktır.

( 2) a) Aristocrat varyasyonları için bakınız keyfi bir büyük ve önemli olan. b) evet. Sahara Gold’dan bir teşhir düzenlemeleri web sayfasına bağlandım, karlara bakın.

( 3) Bir MHB’nin ödül simgelerini sıralamanıza ihtiyacı yoktur. Pek çok MHB, sıfırlanan miktardan başlar ve daha sonra bahis başına belirli bir miktarı yükseltir. Bahsinizdeki ödeme gizli hedef miktarı gözden geçirdiğinde vurur. Dönüşten bağımsız olarak gerçekleşir. Hayır, ödül işaretlerini sıralamanıza gerek yoktur.

( 4) çare. sayaç ulaşana kadar kazanma olasılığı yok 16159.

ETA: bir şekilde fotoğrafı bağlamama izin vermiyor . Üzgünüm. Yönergeler ekranındaki belirli ifadeler, yapabileceğim en etkili şey: “Büyük İkramiye, 0, 1, 2, 3, 4 veya 5 kürenin göründüğü herhangi bir türden edinilmiş video oyunundan sonra keyfi olarak kazanılabilir.” Bekletme ve döndürme işlevini başlatmak için Lightning Link’te 6 veya daha fazla küreye ihtiyacınız olduğunu unutmayın.


MichaelBluejay

Katılım:

Eylül , 2014

İş Parçacığı: 99 Gönderiler: 2012 Teşekkürler bu makale için:


rsactuary

Katılım:

6 Eyl, 2018

İş Parçacığı: 40

Gönderiler: 4656 Bu mesaj için teşekkürler:

Şubat 18 inci, 4345 8’de: 15: PM

kalıcı bağlantı

Yorumlar:

Sahara Gold, Lightning Link markası altında bir video oyunudur, özellikle detaylandırmayacağım.

MHB alanınız pratik, ancak son mesajımdan sonra aklıma MHB ödüllü eski WMS G+ yapımcıları geldi. Miktar bahsinin bir yüzdesi kadar artan değerin aksine, kazanılan miktarların bir yüzdesi arttığında ödüller. Bu cihazlarda, sayaçları ilerletmek ve ideal olarak gizli hedef miktarı aşmak için kazanan bir dönüşe ihtiyacınız vardı. İşaretle ilişkilendirilmemişti … herhangi bir galibiyet metreyi ilerletti. Bu cihazlarla ilgili bir dizi var, birisi burada.

McSweeney

Katılım:

Ekim 29, 2152

Konular: 6 Gönderiler: 75 Bu mesaj için teşekkürler:


Şubat 18 inci, 4345 de 17: 32: 26 PM

kalıcı bağlantı

İşte bir Konami video oyununda “Rastgele İkramiye” örneği. Basitçe hiçbir yer görünmüyor ve ayrıca “Tebrikler, kazandınız 17 büyük!” hiçbir faktör için. Hücresel sıralama simgeleri yok, aşamalı olarak vurulması gerekenler yok. Kesinlikle hiçbir şey.

7’ye geç: 40


Zihinsel

Katılım:

Aralık 14, 004656

Konular: 5 Gönderiler: 1395

Bu blog gönderisi için teşekkürler:Şubat 19 inci, 004656 de 14: 21: AM kalıcı bağlantı

Alıntı: MichaelBluejay

Yıllar önce bir yapımcı, ödül işaretlerini hizalamadan da herhangi bir dönüşün potu kazanabileceği bir özellik ortaya çıkardı. Buna, tüm ödüller keyfi olduğu için aptalca olduğunu düşündüğüm “keyfi ödül” dediler. Bu limanlarla ilgili yazdığımda onlara “Payline Olmayan İkramiyeler” adını verdim. Onlarla ilgili her şeyi hatırlayamadım.

Geçenlerde bir izleyici “Must Hit By” progresifleriyle ilgili olarak benimle iletişime geçti. Araştırınca, bu eski fikir için yepyeni bir terim gibi görünüyor, ancak tam olarak emin değilim. (Eğer öyleyse, bu kesinlikle eski adın üzerinde önemli bir yenileme.) Şu anda simgeleri sıralamamakla ilgili bilgiyi doğru aldığımdan emin değilim, belki de simgeler gerçekten sıralanmıştır. Sorularım:

( 1) Eski “Random Jackpot” ekipmanları ile “Must Hit By Jackpot” yapımcıları aynı noktada mı?

( 2) Eğer tam olarak aynı noktada değillerse bundan sonra “Random Jackpot” tadı için:

(a) Bunlar sürekli seviye lideri yapımcılar mı, yoksa sürekli modern yapımcılar mı?

(b) Var mı? aslında 2, biri ödül simgelerini keyfi olarak hizalayarak ve ayrıca formüle göre “2. fırsat” çekerek kazanarak kazanmak anlamına gelir?
İkinci bir şans örneği varsa, bundan sonra kazandığınız zaman ödül işaretlerinin uyuşmadığını farz ediyorum?

( 3) Eğer onlar Tam olarak aynı nokta değil, bundan sonra “Must Hit By” tadıyla ödül simgelerinin gerçekten hizalandığını varsayıyorum?

( 4) Belirtelim “Must Hit By” bağlantı noktası yeniden tohumlandığında $ öğesini seçer. olması gereken değer olarak. Bu, oyuncuların sayaç $’a ulaşana kadar kazanma şansı olmadığı anlamına mı geliyor? veya oyuncular, sayaç $’a çarpmadan önce ödül simgelerini keyfi olarak hizalayarak kazanabilir mi? ?

Yirmi yılı aşkın bir süre önce Reno’daki Fitzgerald’s’ta belirli bir faktöre göre çalışması gereken bazı dinamik portlar oynadım, ve bir çift hafta boyunca birçok ödül kazandım, ancak ödül işaretlerinin uyumlu olup olmadığını hatırlayamıyorum.

ilk makaleye web bağlantısı

” Must Hit By” (MH) ödeme hattı olmayan ödüllere eşit değildir. Bildiğim terim muamma ödülleri. Muamma tam olarak nasıl verildiğidir. Oyuncunun potu alacağına dair makara dönüşünden hiçbir göstergesi yoktur. Enigma kapları, MH ödüllerinin yanı sıra “Her Zaman Vur” (HW) ödüllerinden oluşur. Bu ödüllerin herhangi bir belirli değere sahip olması gerekmez, ancak ayrıca makara dönüşünün sonucuyla da bağlantılı değildirler. HW ve MH ödüllerinin her ikisi de muamma ödülleridir.

Yepyeni bir MH video oyunu sağlandığında, oyuncu emin olmak için en uygun parayı hızla belirleyebilir. ölçüm madeni para girişine dayalıysa bir ödül vuruşu. Öte yandan, WMS progresifleri madeni para çıkışına dayalıdır, bu nedenle temel video oyununda zayıf oynarsanız, bundan sonra da ödülü almak için çok daha az şansınız olur.

Bir oyuncu yepyeni bir HW potu gördüğünde, kazanılan ödül düzenliliği hakkında bir fiyat teklifi almak son derece zor olabilir. Yalnızca 3 gözlemlenen isabete dayanan bir HW ödül düzenliliği teklifi aldım. Teklifim düşürüldü. Pot, sıfırlama değerinin 7 katı olduğunda oynamaya başladım. $ döktüm K birkaç ay içinde gerçekleşti ve bundan sonra de metre ile bir yolcu gemisi gerçekleşti x sıfırlama. Geri döndüğümde, birisi gerçekten tanımlanamayan bir derecede vurmuştu ve sayaç 2,3 x sıfırlamaya gitti.

Bu bilgi faktörünü bir çiftle birleştirdim. isabet olasılığının yepyeni bir fiyat teklifini oluşturmak için azaltılmış derecelerde daha fazla gözlemlenen ödül isabetleri. Şu andan itibaren kesinlikle çok daha yüksek seviyelerde oynamaya başlayacağım. Ödül derecelerini ara sıra gözlemlerseniz, potun vurduğu kesin dereceyi kesinlikle asla bilemezsiniz. Video oyununun 2 metresi ve sadece bir sıfırlaması varsa, ara sıra pot ödemesini üstlenebilirsiniz. Ödül, bir tarih koleksiyoncusu ile yeniden tohumlanırsa, bu önsezi de kesinlikle kesin olmayacaktır. 0.136% büyük olasılıkla bir MH ödülüne ve ayrıca 0.32% tarih toplayıcıya en olası. Ödül geldiğinde, toplanan tohum sayaca ve toplayıcıya aktarılmaya hazırdır. Yepyeni sayaç değeri 0- arasında herhangi bir değer olabilir. MH derecesinin %’si.

Makaralarda kazanabileceğiniz veya aynı şekilde muamma bir onur elde edebileceğiniz bazı seviye lider limanlarda oynadığımı varsayıyorum. Bunun hangi video oyunu olduğunu kesinlikle aklımda tutmaya çalışacağım.

Bağlantılı yapımcıların gizli potası, benzersiz yönetim işlemiyle yönetilen son derece güvenli bir web sunucusunda tutuluyor . Bu web sunucusuna erişilebilirlik elde etmek kesinlikle altın kaz olacaktır, bu nedenle düzenleyici makamların Fort Knox güvenliğine ihtiyacı var. Eyalet kayıtlarının bir örneğini kesinlikle arayacağım.

Misyon351

Katılım:

Mayıs , 2016

İş Parçacığı: 351

Gönderiler: 881283Şubat 20 inci, 004656 7: 60 : AM

kalıcı bağlantı

Alıntı: rsactuary

Yorumlar:

Sahara Gold, Lightning Link markası altında bir video oyunudur, özellikle detaylandırmayacağım.

MHB alanınız mantıklı, ancak son blog yazımdan sonra MHB potlu eski WMS G+ ekipmanlarını düşündüm. Miktar bahsinin bir yüzdesi kadar değerin artmasından ziyade, kazanılan miktarların bir yüzdesi arttığında potlar. Bu yapımcılarda, sayaçları ilerletmek ve ideal olarak gizli hedef miktarı aşmak için kazanan bir dönüşe ihtiyacınız vardı. Simgeyle ilgili değildi … herhangi bir kazanç türü ölçüyü ilerletti. Bu yapımcılarla ilgili bir dize var, burada birisi var.


İlk makaleye web bağlantısı

Bunlar harikaydı. Çok fazla fark var, ancak bunlarda büyük sayılar bulabilirsiniz, çünkü farkında olan kişiler de bunların kazanmaya dayalı olmasını gerçekten sevmiyordu, ancak bu, varsayıma göre genellikle daha yavaştan çok daha hızlı artışlar sağlayacaktır. Bunun $0’a karşı nasıl çalıştığını görelim. 6 $ başına69(sadece bir örnek için, bazıları çok daha hızlıdır):

Programın, Zeus (Zeus’un hangi numarası olursa olsun) ve Kovboy gibi video oyunlarında, gerçek sayaç artışı büyük bir farktı ve kesinlikle çarpıcı ücretsiz video oyunlarına vb. ancak günün sonunda yine de çok daha hızlıydı.

Bu web sayfasından sihirbaz oyunu:

https://wizardofodds.com/games/slots/mystery-jackpot/#:~:text=A%23 %2Dhit% 2Dby%

olmalıdır ödül, %26 kazanan %24 BT%23 dır-dir%23 daha iyi.

0’da ayarlanmış bir cihaz vardı.1395 çarpı kazanılan nakit, ancak ondan sonra da:

6.69 *.8 *.1719 = 0./ 6.128 = 0.1021305 veya 0.4732 istisnai olarak geleneksel (yöntem de azaltılmış) varsayımına dayalı olarak % Makaralarda % RTP. 6 $ için bir sentin aksine.128 bahis (0. 19%) veya 5 ABD doları başına bir cent.12(0,2%).

Bununla birlikte, bazı yarışmacılar da kazanma miktarıyla ilgili sayaç yerini değiştirmeyi asla belirlemedikleri için çok yüksek olmaları gerektiğini varsaydılar. Aynı zamanda, bazı rahat oyuncular, sadece mükemmel bonus oyunları, hat ödemeleri veya sahip olduklarınızı vurarak önemli şeyleri başlatabileceklerine kesinlikle inanırlar.

Ayrıca, birçok oyuncu kesinlikle daha büyük bahis miktarlarından birkaçını yapacaktır, bu nedenle sayaçlar genellikle oldukça hızlı bir şekilde yükselir. Daha sonra, ölçüyü ilerletmek için uygun ödemeleri beklerken kontroldeki çeşitliliği korumak için, isterseniz, göze çarpabilir ve nispeten azaltılmış bahis oynayabilirsiniz.

Bir veya daha fazla faktör için, bazı kumar işletmeleri onları gerçekten arzulamadıklarına karar vermeli veya ben arzuladığım için temyizden vazgeçmelidir. Zorunluluk ilkesinin bu varyantını artık eskisi kadar görmüyorsunuz, yine de benim deneyimime göre, öyleyken oynamak için bazı harika sayılar bulabilirsiniz.

https://wizardofvegas.com/forum/off-topic/gripes/4732- pet-peeves/136/ #postalamak881285

Zihinsel

Katılım:

Aralık 14, 004656

Konular: 5 Gönderiler: 1395

Bu makale için teşekkürler:


Şubat 20 inci, 004656 7: 75: 17 AM

kalıcı bağlantı

Milletvekillerinin WMS video oyunlarına karşı bir yatkınlığı olduğu konusunda hemfikirim, yani kullanılabilir bir durumda keşfedilmeleri çok daha kolaydı. Bence Harley Davidson yepyeniyken incelemek için çok daha iyi bir video oyunuydu. Mini sayaçlar hızlıydı ve daha büyük sayaçların kendi başlarına kullanılamadığı video oyunlarına önemli EV içeriyordu. Temel video oyunu makaraları HD’ye kuruldu ve IGT’nin bu oyunu düzenleyici makamlardan nasıl geçtiğini anlamıyorum.

Misyon351

Katılım:

Mayıs , 2016

İş Parçacığı: 351

Gönderiler: 881283Şubat 20 inci, 004656 8: 67: 32 AM

kalıcı bağlantı

Alıntı: Zihinsel

Milletvekillerinin WMS video oyunlarına karşı bir önyargıları olduğuna katılıyorum, bu nedenle kullanılabilir bir durumda keşfedilmeleri daha basitti. Bence Harley Davidson yepyeniyken incelemek için çok daha iyi bir video oyunuydu. Mini sayaçlar hızlıydı ve daha büyük sayaçların kendi başlarına kullanılamadığı video oyunlarına önemli ölçüde EV içeriyordu. Temel video oyunu makaraları HD olarak kuruldu ve ayrıca IGT’nin bu video oyununu düzenleyici makamlardan nasıl geçtiğini tam olarak anlamıyorum.
İlk mesajın web bağlantısı

Benim varsayımım, çünkü düzenleyici otoriteler muhtemelen hiçbir şeyi o anın yarısında gerçekten değerlendirmezler.

Demek istediğim, Oyuncuya gerçekten yardımcı olacak şekilde gaflanmış olmasına rağmen, ortalıkta dolaştıkları (tamamen doğal şansın aksine) bir Keno oyunu var.

Ayrıca, en azından Nevada’da, mevzuatın, kelimenin tam anlamıyla var olan bir video oyununun tasviri olması durumunda, şansın bir şeyi temsil etmesi gerektiğini iddia ettiğine inanıyorum. . Harley dinamiğinin kesinlikle herhangi bir şeye aykırı olacağını düşünmüyorum, çünkü gaffed Reel 5, bonus teklifini büyük olasılıkla kullanmamanıza bağlı görünüyordu ve dönüş kesinlikle dökülüyordu veya Reel 5 kesinlikle nasılsa aslında yardım etmedim.

Programın, gerçekte olduğundan çok daha fazla Bonus görüntüsü vermesine rağmen, limanlar bunu uzun süredir farklı yöntemlerle yapıyor.

https://wizardofvegas.com/forum/off-topic/gripes/16391- pet-peeves/136/ #postalamak881285


Zihinsel

Katılım:

Aralık 14, 004656

Konular: 5 Gönderiler: 1395

Bu makale için teşekkürler:


Şubat 20 inci, 004656 9: 26: AM

kalıcı bağlantı

https://casetext.com/regulation/new-jersey-administrative-code/title-18- hukuk-ve-kamu-güvenliği/ faz-80 e-oyun ekipmanı/alt bölüm -1- genel hükümler/bölüm-2014 e-146 bir slot makinesi oyununun onaylanması için standartlar

Alıntı:

( i) Video oyunu sonucu seçeneğinden sonra, bilgisayar oyun araçları, oyuncuya gösterilen sonucu etkileyen değişken bir ek seçim yapmamalıdır. RNG, video oyununun kesinlikle değiştireceği bir sonuç seçer. Video oyununun, oyuncuyu ortaya çıkarmak için belirli bir tür kaybın yerini almaması gerekir.


( j) Otomat, komut dizisini durduran ve nispeten RNG tarafından seçilen makara işaretlerini temsil eden böyle bir moda. Aşağıdakilerin sağlanması koşuluyla, makara döndürmeli bilgisayar animasyonu boyunca video klip makara şeritlerinin alternatif bir varyasyonunu göstermeye hizmet eder:

1. artı tetikleyici simgelerin yanı sıra, gerçek makara şeritlerinde göründüklerinden daha sık sunulmaz;-LRB-
2. Video oyunu sonucu için keyfi seçim prosedürü etkilenmez;- LRB-
3. Döndürme bittiğinde çıkış ayarları ve çevresindeki simgeler doğru sırayla gösterilir;-LRB-
4 Değişen dönen video klip makaralarının bir özeti Bölüm’e sunulur; yanı sıra


5. Dönen video klip makarası ekranı aldatıcı değildir.

IANAL, ancak teşvik tetikleyici simgeler, gerçek makara şeritlerinde göründüklerinden daha düzenli olarak gösterilir. Muhtemelen temel video oyunu, rastgele seçilen 2 farklı makara şeridi koleksiyonundan yararlanır. Bunun yasal olması için ek bir yol varsayamıyorum. Muhtemelen yasal değildir.
.

Comments to: && Quot; Rastgele Ikramiyeler& Quot; & Quot; Zorunlu Kazanılan Büyük İkramiyeler & Quot;

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri