MichaelBluejay

Katılım: Eylül 20,2021

İş Parçacığı: 69 Gönderiler: 2010 Bu makale için teşekkürler:

Şubat17 inci,2154 6’da: 67: PM kalıcı bağlantı

Yıllar önce bir yapımcı, ödül simgelerini hizalamadan da herhangi bir dönüşün potu kazanabileceği bir özellik ortaya çıkardı. Buna “keyfi ödül” dediler, tüm ödüller keyfi olduğu için bunun aptalca olduğuna inandım. Bu portlarla ilgili oluşturduğumda onlara “Payline Olmayan Jackpotlar” adını verdim. Onlarla ilgili her şeyi ihmal ettim.

Geçenlerde bir izleyici benimle “Mut Hit By” progresifleriyle ilgili olarak iletişime geçti. Araştırıyorum, bu eski fikir için yepyeni bir terim gibi görünüyor, ancak tam olarak emin değilim. (Eğer öyleyse, bu kesinlikle eski isme göre büyük bir gelişmedir.) İşaretleri sıralamamakla ilgili doğru, muhtemelen işaretler gerçekten sıralanmıştır. Sorularım:

(1) Eski “Rastgele Jackpot” cihazları ile “Mustafa Hit By Jackpot” ekipmanları tam olarak aynı noktada mı?

( 2) Aynı noktada değillerse bundan sonra “Rastgele İkramiye” tadı için:

(a) Bunlar sürekli seviye lideri cihazlar mı yoksa sürekli dinamik cihazlar mı?

(b )Aslında kazanmanın 2 yöntemi var mı, biri pot işaretlerini keyfi olarak hizalayarak, diğeri de “2. fırsatı” kullanarak kazanarak. formül?
İkinci bir şans örneği varsa , bundan sonra ödül işaretlerinin hizalanmadığını varsayıyorum?

( 3) Eğer tam olarak aynı nokta değilse, bundan sonra şunu varsayarım: “Must Hit By” tadıyla, ödül işaretleri aslında hizalanıyor mu?

( 4) Diyelim ki bir” Must Hit By” bağlantı noktası yeniden tohumlandığında, $ seçer olması gereken değer olarak. Bu, oyuncuların sayaç $’a ulaşana kadar kazanma şansı olmadığı anlamına mı geliyor? veya oyuncular, sayaç $’a çarpmadan önce pot işaretlerini keyfi olarak hizalayarak kazanabilir mi? ?

Yirmi yılı aşkın bir süre önce Reno’daki Fitzgerald’s’ta, benim kadar belirli bir faktöre göre hareket etmesi gereken bazı modern limanlarda oynadım. bir çift hafta boyunca ödüllerin çoğunu kazandım, ancak pot simgelerinin hizalanıp hizalanmadığını hatırlayamıyorum.

rsactuary

Katılım: Eylül 6, 2021

İş Parçacığı: 40 Gönderiler: 2154 Bu mesaj için teşekkürler:

Şubat inci, 2154 7’de: 21: 53 PM kalıcı bağlantı

( 1) Hayır. Lightning Link, Dragon Link, Dollar Storm video oyunlarının ve benzerlerinin her birinin keyfi bir Büyük ve Büyük işlevi vardır. Her türlü kazanmayan dönüşe itiraz edilebilir, bu nedenle hiçbir pot işaretinin hizalanması gerekmez. A Must Hit By (MHB), başlangıç ​​faktörünün ne olduğunu ve ayrıca optimumun ne olduğunu kesinlikle ortaya çıkaracaktır.

( 2) a) Aristocrat varyasyonları için bakınız keyfi bir büyük ve aynı zamanda önemli olan. b) evet, bu cihazlarda, ekranı beklemede ve döndürme özelliğinde doldurarak veya üzerinde önemli olan bir küre indirerek büyük veya önemli olanı yine de kazanabilirsiniz. Sahara Gold’dan bir ekran yönergeleri web sayfasına bağlandım, karlara bakın.

( 3) Bir MHB’nin pot simgelerini sıralamanıza ihtiyacı yoktur. MHB’nin çoğu sıfırlanan miktardan başlar ve ardından bahis başına belirli bir miktar artar. Bahsinizden yapılan ödeme gizli hedef miktarı tartıştığında vurur. Dönüşten bağımsız olarak gerçekleşir. Hayır, ödül işaretlerini sıralamanıza gerek yoktur.

( 4) düzeltme. sayaç ulaşana kadar kazanma olasılığı yok 16161.

ETA: bir şekilde resmi eklememe izin vermiyor. Üzgünüm. Yönetmelik ekranındaki belirli ifade, yapabileceğim en etkili şey: “Büyük İkramiye, 0, 1, 2, 3, 4 veya 5 kürenin göründüğü herhangi bir tür satın alınan video oyunundan sonra keyfi olarak kazanılabilir.” Bekletme ve döndürme işlevini başlatmak için Lightning Link’te 6 veya daha fazla küreye ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

MichaelBluejay

Katılım: Eylül 20, 2021

İş Parçacığı: 69 Gönderiler: 2010 Bu mesaj için teşekkürler:

rsactuary

Katılım: Eylül 6, 2021

İş Parçacığı: 40 Gönderiler: 2154 Bu blog yazısı için teşekkürler:

Şubat inci, 2154 8’de: 17: 69 PM kalıcı bağlantı

Yorumlar:

Sahara Gold, Lightning Link markası altında bir video oyunudur, özellikle not etmem.

MHB alanınız pratik, ancak son blog yazımdan sonra aklıma MHB potlu eski WMS G+ yapımcıları geldi. Miktar bahsinin bir kısmı kadar artan değerin aksine, kazanılan miktarların bir kısmı kadar ödül. Bu cihazlarda, sayaçları ilerletmek ve ideal olarak gizli hedef miktarı aşmak için kazanan bir dönüşe ihtiyacınız vardı. İşaretle ilişkilendirilmemişti … herhangi bir galibiyet metreyi ilerletti. Aşağıda bu yapımcılarla ilgili bir dize var.

McSweeney

Katılım: Ekim 27, 4345

Konular: 6 Gönderiler: 69
Bu makale için teşekkürler:

Şubat inci, 2154 de 19: 40: PM kalıcı bağlantı

İşte bir Konami video oyununda “Rastgele İkramiye” örneği. Basitçe hiçbir yer yok gibi görünüyor ve ayrıca “Tebrikler, kazandınız ” diyor. büyük!” hiçbir faktör için. Hücresel sıralama işaretleri yok, aşamalı olarak vurulması gerekenler yok. Kesinlikle hiçbir şey.

7’ye geç: 40

Zihinsel

Katılım: Ara 14, 004656

Konular: 5 Gönderiler: 1369 Bu mesaj için teşekkürler:

Şubat 19 inci, 4345 de 17: 19: AM kalıcı bağlantı

Alıntı: MichaelBluejay

Yıllar önce bir tedarikçi, ödül simgelerini hizalamadan da herhangi bir dönüşün ödülü kazanabileceği bir özellik ortaya çıkardı. Buna “keyfi ödül” dediler ki, tüm ödüllerin keyfi olması nedeniyle bunun gülünç olduğunu varsaydım. Bu limanlarla ilgili yazdığımda onlara “Payline Olmayan İkramiyeler” adını verdim. Onlarla ilgili her şeyi ihmal ettim.

Geçenlerde bir ziyaretçi “Must Hit By” progresifleriyle ilgili olarak benimle iletişime geçti. Araştırınca, bu eski ilke için yepyeni bir terim gibi görünüyor, ancak tam olarak emin değilim. (Öyleyse, kesinlikle eski isme göre önemli bir geliştirmedir.) Şu anda simgeleri sıralamamayla ilgili bilgileri doğru aldığımdan emin değilim, belki de simgeler aslında sıralanmıştır. Endişelerim:

( 1) Eski “Random Jackpot” ekipmanları ile “Must Hit By Jackpot” ekipmanları aynı nokta mı?

( 2) Eğer tam olarak aynı noktada değillerse bundan sonra “Random Jackpot” tadı için:

(a) Bunlar sürekli seviye lideri yapıcılar mı, yoksa sürekli dinamik yapıcılar mı?
(b) Kazanmanın gerçekten 2 yolu var mı, biri ödül işaretlerini keyfi olarak hizalayarak ve diğeri formüle göre “2. olasılık” çekerek kazanarak mı?

İkinci bir şans illüstrasyonu varsa, ondan sonra Kazandığınız zaman pot işaretleri hizalanmıyor mu sanıyorum?

( 3) Eğer tam olarak aynı nokta değillerse bundan sonra ” Must Hit By” tadı, pot simgeleri aslında hizalanıyor mu?

( 4) Bir “Must Hit By” portu yeniden tohumlandığında $16161 zorunluluk olarak buna değer. Bu, oyuncuların metre $ değerine ulaşana kadar kazanma şansının olmadığı anlamına mı geliyor? veya oyuncular, sayaç $’a çarpmadan önce ödül işaretlerini keyfi olarak hizalayarak kazanabilir mi? ?

Yirmi yılı aşkın bir süre önce Reno’daki Fitzgerald’s’ta belirli bir faktörün yanı sıra vurması gereken bazı dinamik portlar oynadım. Bir çift hafta boyunca çok sayıda ödül kazandım, ancak ödül işaretlerinin uyumlu olup olmadığını hatırlayamıyorum.

ilk mesajın web bağlantısı

” Must Hit By” (MH ) ödeme hattı olmayan ödüllere eşit değildir. Bildiğim terim gizli ödüller. Sır, nasıl verildiğidir. Oyuncunun, ödülün kendisine verileceği makara dönüşünden hiçbir göstergesi yoktur. Gizli ödüller, MH potlarından ve ayrıca “Her Zaman Vur” (HW) potlarından oluşur. Bu potların belirli bir değere sahip olması gerekmez, ancak ayrıca makara dönüşünün nihai sonucuyla da bağlantılı değildirler. HW ve ayrıca MH ödüllerinin her ikisi de gizli ödüllerdir.

Yepyeni bir MH video oyunu ile birlikte sunulduğunda, oyuncu en uygun parayı hızlı bir şekilde belirleyebilir. ölçüm madeni para girişine bağlıysa ödül isabeti. Öte yandan, WMS progresifleri madeni para çıkışına dayalıdır, bu nedenle temel video oyununda negatif oynarsanız, bundan sonra da aynı şekilde ödülü alma olasılığınız çok daha düşüktür.

Bir oyuncu yepyeni bir HW ödülü gördüğünde, pot vuruşu düzenliliği için bir fiyat teklifi almak son derece zor olabilir. Yalnızca 3 gözlemlenen isabete dayalı bir HW ödül düzenliliği için bir fiyat teklifim vardı. Fiyat teklifim sonunda düşürüldü. Ödül, sıfırlama değerinin 7 katı olduğunda oynamaya başladım. $ döktüm K birkaç ay boyunca ve sonrasında metre ile bir yolcu gemisi gerçekleşti x sıfırlama. Geri döndüğümde, bir kişi gerçekten tanımlanamayan bir derecede vurmuştu ve sayaç 2,3 x sıfırlamaya gitti.

Bu bilgi faktörünü bir yepyeni bir isabet olasılığı teklifi oluşturmak için azaltılmış derecelerde daha fazla gözlemlenen ödül vuruşlarından birkaçı. Şu andan itibaren kesinlikle çok daha yüksek seviyelerde oynamaya başlayacağım. Ödül derecelerini sadece düzensiz bir temelde gözlemlerseniz, kesinlikle ödülün çarptığı belirli dereceyi asla anlayamayacaksınız. Video oyununun 2 metresi ve sadece bir sıfırlaması varsa, pot ödemesini genellikle kabul edebilirsiniz. Ödül bir tarih koleksiyoncusu ile yeniden tohumlanırsa, bu varsayım da kesinlikle kesin olmayacaktır. 0.136% büyük olasılıkla bir MH potuna ve ayrıca 0.30% tarih toplayıcıya en olası. Saksı çarptığında, toplanan tohum sayaca taşınır ve toplayıcı hayır için hazırlanır. Yepyeni sayaç değeri 0- arasında herhangi bir değer olabilir. MH derecesinin %’si.

Makaralarda kazanabileceğiniz veya ek olarak bir muamma onuru elde edebileceğiniz bazı seviye lider limanlarda oynadığıma inanıyorum. Bunun hangi video oyunu olduğunu kesinlikle aklımda tutmaya çalışacağım.

Bağlı yapımcıların gizli ödülü, benzersiz tarafından düzenlenen gerçekten güvenli ve güvenli bir web sunucusunda tutuluyor. yönetim tedavisi. Bu web sunucusuna erişilebilirlik elde etmek kesinlikle altın bir kaz olurdu, bu nedenle düzenleyici makamlar Fort Knox güvenliğini istiyor. Kesinlikle bir durum kaydı örneği arayacağım.

Misyon1719

Katılım: Mayıs 19, 2021

İş Parçacığı: 200 Gönderiler: 21305 Şubat 19 inci, 004656 7’de: 51: AM kalıcı bağlantı

Alıntı: rsactuary

Yorumlar:

Sahara Gold, Lightning Link markası altında bir video oyunudur, özellikle vermeyeceğim.

MHB alanınız uygun fiyatlı olmasına rağmen son mesajımdan sonra MHB potlu eski WMS G+ cihazlarını düşündüm. Miktar bahsinin bir kısmı kadar yükselen değerden ziyade, kazanılan miktarların bir yüzdesi kadar ödüller. Bu cihazlarda, sayaçları ilerletmek ve ayrıca herhangi bir şansla gizli hedef miktarı aşmak için kazanan bir dönüşe ihtiyacınız vardı. İşaretle alakalı değildi … herhangi bir galibiyet metreyi ilerletti. Bu ekipmanlarla ilgili bir dizi var burada.

ilk blog yazısına web bağlantısı

Bunlar harikaydı. Çok fazla fark var, yine de bunlarda büyük rakamlar bulabilirsiniz, çünkü iyi bilgilendirilmiş kişiler de onların kazanma temelli olmalarından gerçekten hoşlanmadılar, ancak bu, varsayımlara göre genellikle artışları kesinlikle yavaşlatmak yerine çok daha hızlı hale getirecekti. Bunun $0’a karşı tam olarak nasıl çalıştığını görelim. 6 $ başına80(sadece bir örnek için, bazıları daha hızlıdır):

Elbette, Zeus (Zeus’un hangi numarası olursa olsun) ve Kovboy bir gibi video oyunlarında, gerçek sayaç artışı büyük bir farktı ve kesinlikle ücretsiz oyunların ve benzerlerinin çarpıcı olmasına bağlıydı, ancak günün sonunda hala daha hızlıydı.

Bu web sayfasından sihirbazın oyunu:

) https://wizardofodds.com/games/slots/mystery-jackpot/#:~:text=A%25 %2Dhit% 2Dby% gerekir ödül, %26 kazanan %26 BT%23 dır-dir%23 daha iyi.

0’da ayarlanmış bir ekipman vardı.2010 kez kazanılan nakit, ancak bundan sonra da:

6.120 *.8 *.2012 = 0.10160016358118357/ 6.75 = 0.1016161 veya 0. inanılmaz derecede geleneksel (azaltılmış anlamına gelir) varsayımına dayalı olarak % Makaralarda % RTP. 6 $’lık bir kuruşun aksine.128 bahis (0. %) veya 5 ABD doları başına bir cent.12(0,2%).

Bununla birlikte, bazı rakipler de kazanma miktarına ilişkin sayaç yerini değiştirmeyi hiçbir zaman tam olarak hesaplamadıkları için çok yüksek olmaları gerektiğine inandılar. Aynı zamanda, bazı gayri resmi oyuncular, önemli şeyleri sadece büyük fayda oyunları, hat ödemeleri veya sahip olduklarınızı vurarak başlatabileceklerine kesinlikle inanırlar.

Ayrıca, çok sayıda oyuncu kesinlikle daha büyük bahis miktarlarından birkaçını yapacaktır, bu nedenle sayaçlar bazı durumlarda kesinlikle oldukça hızlı artacaktır. Ardından, sayacı ilerletmek için saygın ödemeler beklediğiniz için varyasyonu kontrol altında tutmak için öne çıkabilir ve isterseniz oldukça azaltılmış bahis oynayabilirsiniz.

Bir veya daha fazla faktör için, bazı çevrimiçi kumarhanelerin onları gerçekten istemediklerini belirlemeleri gerekir veya ben istemediğim için itirazda bulunurlar. Zorunluluk ilkesinin bu varyantını artık pek fazla görmüyorsunuz, ancak benim deneyimime göre, o zamanlar oynanacak harika sayılar keşfedebilirsiniz.

https ://wizardofvegas.com/forum/off-topic/gripes/11182- pet-peeves/128/ #postalamak881283

Zihinsel

Katılım: Ara , 2021

Konular: 5 Gönderiler: 1369 Bu makale için teşekkürler:

Şubat 19 inci, 004656 7’de: 75: 17 AM kalıcı bağlantı

Milletvekillerinin WMS videosuna karşı bir önyargıları olduğuna katılıyorum oyunlar, bu nedenle kullanılabilir bir durumda bulunmaları daha basitti. Harley Davidson’un yepyeni olduklarında incelemek için çok daha iyi bir video oyunu olduğunu varsayıyorum. Mini sayaçlar hızlıydı ve daha büyük sayaçların kendi başlarına kullanılamadığı video oyunlarına önemli EV içeriyordu. Temel video oyunu makaraları HD olarak kuruldu ve IGT’nin bu video oyununu düzenleyici makamlardan nasıl geçtiğini tam olarak anlamıyorum.

Misyon1719

Katılım: Mayıs 19, 2021

İş Parçacığı: 200 Gönderiler: 21305 Şubat 19 inci, 004656 8’de: 51: 40 AM kalıcı bağlantı

Alıntı: Zihinsel

Milletvekillerinin WMS video oyunlarına karşı bir yatkınlıkları olduğu konusunda hemfikirim, dolayısıyla onları keşfetmeleri daha kolaydı kullanılabilir durumda. Bence Harley Davidson yepyeniyken incelemek için çok daha iyi bir video oyunuydu. Mini sayaçlar hızlıydı ve daha büyük sayaçların kendi başlarına kullanılamadığı video oyunlarına önemli ölçüde EV içeriyordu. Temel video oyunu makaraları HD olarak kuruldu ve ayrıca IGT’nin bu video oyununu düzenleyici makamlardan nasıl geçtiğini tam olarak anlamıyorum.

ilk makaleye web bağlantısı

Benim önsezim, çünkü düzenleyici makamlar muhtemelen o anın yarısında hiçbir şeyi incelemezler.

Gaflet edilen (tamamen doğal olasılığın aksine) bir Keno oyunu olduğunu belirtiyorum, öyle bir şekilde gaflanmış olmasına rağmen, ortalıkta dolaşıyorlar. oyuncuya gerçekten yardımcı olur.

Ayrıca, en azından Nevada’da, düzenlemenin, kelimenin tam anlamıyla var olan bir video oyununun tasviri olması durumunda, olasılıkların bir şeyi temsil etmesi gerektiğini iddia ettiğine inanıyorum. Harley dinamiğinin kesinlikle herhangi bir şeye aykırı olacağını anlamıyorum, çünkü gaffed Reel 5, teşviği vurma olasılığınızın pek yüksek olmadığı ve dönüşün kesinlikle döküleceği veya Reel 5’in kesinlikle olmayacağı şartına bağlı görünüyordu. aslında her nasılsa yardım etti.

Program, Bonus görünümünü gerçekte olduğundan daha olası hale getiriyor, ancak limanlar bunu zamansız bir şekilde farklı yöntemlerle yapıyor.

https://wizardofvegas.com/forum/off-topic/gripes/21305- pet-peeves/136/ #postalamak881294

Zihinsel

Katılım: Ara 14, 004656

Konular: 5 Gönderiler: 1369 Bu mesaj için teşekkürler:

Şubat 19 inci, 004656 9’da: 21: AM kalıcı bağlantı

https://casetext.com/regulation/new-jersey-administrative-code/title-18- hukuk-ve-kamu-güvenliği/ faz- 75 e-oyun ekipmanı/alt bölüm -1- genel hükümler/ bölüm-1719 e-146 bir slot makinesi oyununun onaylanması için standartlar

Alıntı:

( i) Video oyunu nihai sonucunun seçiminden sonra, bilgisayar oyun araçlarının, oyuncuya gösterilen sonucu etkileyen değişken bir ikinci seçim yapmaması gerekir. RNG, video oyununun kesinlikle değiştireceği bir sonuç seçer. Video oyunu, oyuncuyu ortaya çıkarmak için belirli bir tür kaybın yerini almamalıdır.

( j) Meyve makinesi, komut dosyası oluşturmaya karşı koruma sağlayacak ve ayrıca RNG tarafından seçilen makara simgelerini temsil edecek şekilde geliştirilecektir. Bu, video klip makara şeritlerinin alternatif bir varyasyonunu makara döndürme bilgisayar animasyonu boyunca göstermeye hizmet eder:

1. Önde gelen onur ve ayrıca bonus teklifi tetikleyici simgeleri, gerçek makara şeritlerinde göründüklerinden daha sık gösterilmez;-LRB-
2. Video oyunu nihai sonucu için keyfi seçim prosedürü etkilenmez;-LRB- 3. Döndürme bittiğinde çıkış ayarları ve çevredeki işaretler uygun sırayla gösterilir; -LRB-
4. Özet dönüşümlü olarak dönen video klip makaraları Bölüm’e sunulur; ve ayrıca

5. Dönen video klip makarası ekran aldatıcı değil.

IANAL, ancak fayda tetikleme işaretleri, gerçek makara şeritlerinde göründüklerinden daha sık gösteriliyor. Muhtemelen temel video oyunu, rastgele seçilen 2 farklı makara şeridi koleksiyonunu kullanır. Bunun yasal olması için ek bir yola inanamıyorum. Muhtemelen yasal değildir.

.

Comments to: && Quot; Rastgele Ikramiyeler& Quot; & Quot; Zorunlu Kazanılan Büyük İkramiyeler & Quot;

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri