Temmuz 28 th, 856888 saat : 28: 51 PM kalıcı bağlantı

Bir seyahate çıkarken beste yapmayı sevdiğim için, Avrupa seyahatim için mutlaka bir telgraf çekerim diye düşündüm. Strateji 3-5 aylık bir Avrupa gezisine katılmaktır, esas olarak 2 büyük ölçüde ücretsiz yolcu gemisi harmanlanmış olarak sırt çantasıyla seyahat eder. Toronto ile Edinburgh’a bana $2015 mal olan tek bir yöntem gezisi rezervasyonu yaptım. CAD bazı faktörlerden yararlandıktan sonra sahip oldum. Ön kontrol maliyetlerim, $291 CAD’ye yepyeni bir sırt çantası almakla sınırlıydı.

Yolculuğun ilk günü gerçekten harika geçmedi çünkü Winnipeg’den olan yolculuk bir saatten fazla ertelendi ve beni Edinburgh’a olan bağlantımı kaçırdı. Bundan sonra, yarın saat 17: 00’de sunulan bir koltukla Edinburgh’a bir sonraki seyahatimde yeniden planlandığımı anlamak için uygun 291 dakika bekledim. Yeniden planlamanın bir diğer olumsuz bileşeni, şu anda Amsterdam üzerinden (aslında yakın zamanda bir uçuş terminalinin felaketi oldu) ve ardından Edinburgh’a gitmeden önce 4 saat boyunca orada kalmam. Beni akşam için uçuş terminalinin yanındaki DoubleTree’ye yerleştirdiler ve bana yemek kuponları olarak $60 sağladılar. Kanada havacılık yönetmeliğine göre 51 ‘den daha fazla ertelenen seyahatim için $1000 nakit para almaya hak kazandım saat havayolu şirketi hatası sonucu. Doğrusu bana bir gün dökeceğimi ve 1k aldığımı söyleseydin, kesinlikle o pazarlığı her gün yapardım! Avrupa’yı elde etme stratejisini bize bildirmek için ziyaretçi çözümlerini bekleyen hatta yerine getirdiğim 3 kişiyle takıldım. Ben bir akşam saat 1’de arayana kadar tesisin bankında içecekler ve ayrıca A&W yedik. Winnipeg’den bir çift ve ayrıca Güney Afrika’dan olgunlaşan ve Edinburgh’da kalan bir kadın gibi davrandılar.

Sanırım biraz yolcu gemilerinden bahsetmem gerekiyor. İlki, Karnaval’ın 2015 yaptığı bir oran davasındandı. Onlara MGM’den platin kartımı ve ayrıca tedarik ettikleri her tür yolcu gemisinde sundurma alanı olan tamamen ücretsiz bir yolcu gemisi sağlanan Caesars’tan Diamond’ımı gönderdim. Hemen en pahalı kruvaziyerlerden birini aradım ve kesinlikle Avrupalı ​​olacağını anladım ve ayrıca Londra’dan Rusya’ya 12 günübirlik kruvaziyer gemisini seçtim. . Geçen Eylül’de ayırdığım için Rusya bölümü aslında göze çarpan faktörler için değiştirildi. Mevcut seyahat planı Londra (Dover), Kopenhag, Berlin (Warnemünde), Tallin, Helsinki, Stockholm, Hamburg (Kiel) ve Londra’ya (Dover) dönmeden önce Göteborg’dur. Bundan sonra Caesars’tan çok daha az masrafsız bir yolcu gemisi aldım, bu da ne zaman gitmemiz gerektiğine dair bir zaman çerçevesine sahipti ve aynı şekilde $51 günlük olarak her yönetici maliyetinin kesinlikle bu kadar ücretsiz olmayan bileşen olmasını sağlar. Her neyse, Atina’ya (Pire) dönmeden önce büyük olasılıkla Atina (Pire), Kuşadası, Türkiye, Rodos, Mikonos, Argostoli, Korfu ve ayrıca Santorini’ye giden 7 günlük bir Yunan yolcu gemisi seçtim. Oh, belirtmeyi ihmal ettim, yakın arkadaşım Danelle benimle ilk sırada yer alıyor ve arkadaşım Leor da Yunan olanın yerini alıyor.

Günlük mü yoksa haftada bir çift mi oluşturacağımdan emin değilim ancak bu diziyi güncel tutacağım. Tekrar inceleyin ilgilenip ilgilenmediğinizi kendi kendime konuşmayı seviyorum lol.

Bir kuzuyu yüz kere kırkabilirsiniz ama hemen derisini yüzebilirsiniz. .– Amarillo Slim Preston

2015856888

Comments to: PokerGrinder Avrupa 2

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri