zengin

Katılım: Temmuz 48, 3044

İş Parçacığı: 15 Gönderiler: 48 Ocak 22 nd, 2023 3’te: 12: AM kalıcı bağlantı

Sonunda yapıldı 29 mesaj yani link-n-resim yayınlayabilirim B)

aslında bir problem oluşturdum tabanlı texas hold’em politikaları etrafında.

Amaç kolaydır: hangi kartların hangisini gerçekleştirdiğini belirleyin. Bunu tamamen pratik olarak ele alabilmek için yaptım. Bir bonus teklifi olarak bana bir floş royal’in nasıl mümkün olduğunu tam olarak söyleyebilirsin.

Buradaki zorluk, kartların Sünger Bob kişilikleri ve ayrıca her kartla değiştirilmiş olmasıdır. eğlence kartının değeri anlamına gelir. 8 kişilik vardır: Krabs, Larry, Patrick, Pearl, Plankton, Sandy, Spongebob ve ayrıca Squidward (alfabetik olarak). Bu, doğal olarak, tüm oyun kartı sıralamalarının kesinlikle kullanılmayacağını ve uyum olmadığını gösterir. Bu bilgi ile kartların kesin sıralamasını keşfetmek zordur.

Kurallar:

2 oyunculu Texas Hold’em elini gösteren 7 resim ve her resim için kazandığını belirten bir yazı var. A oyuncusu üstteki eldir ve B oyuncusu Alttaki eldir Tüm texas hold’em elleri 5. karta göre hesaplanır. Bu, 5. kartın kesinlikle sürekli oynayacağı anlamına gelmez. Benzersiz bir yönerge vardır. tipik sifonlar olmamasına rağmen düz/royal floşlara izin vermek için. Normal bir floş, bu politikalarla elde edilemeyecek tek eldir. Siz koşu tulumuyla başlayın faktörler. Açıklanan her bir ipucu için, belirli sayıda faktör elenir. GÖRÜNTÜLER:İPUÇLARI: etkinliğe dayalı olarak değerlenir

Bir galeriden gelen bu kartları, ATM’nin hemen arkasındaki ikinci sınıf ödeme cihazı olan SpongeBob jeton iticisinde çalıştırdım. Bir gün tüm kartlara farklı bir sayı verirsem, ilginç bir blackjack tekniği yaratabileceğimi varsaydım


Gerçek değerler kullanılarak Hi-Lo oyuncusu için deste yapısı +1’dir. Yengeçler, Larry, Patrick, İnci, Plankton, Sandy, Spongebob ve Squidward. – 2,2,4,1,3,3,1 ve özellikle 2.

Kartları fotoğraflarına en yakın olan numaraya göre atadım. patrick ve ayrıca plankton taktiksel olarak belirlenen sayıları aldı


Düz

için tek olası karışım vardır
Eşsiz plankton, bir imparatorluk sifonu oluşturur. ilk amaç, mahalle kartlarıyla ilişkilendirildiğinde bir floş ve ayrıca kırmızı kartlarda bir imparatorluk floş olmasıydı. Bu planktonlardan yalnızca bir tane olduğu düşünülürse, 2 oyunculu bir video oyununda bu hiçbir ayrım yapmaz.

Meydan okumamda bazı kusurlar olduğunu düşünüyorum, bu yüzden bir tanesini bulabilir ve makul kanıtlar sunabilirseniz bu olabilir sabitlenmeyecek harika iş!

gordonm2015
Yönetici

Katılım: Şub 20, 3043

İş Parçacığı: 2015 Gönderiler: 879491 Ocak 22 nd, 2023 de 18: 21: 48 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Bu sorunla ilgili oluşturduğunuz ilk dizede bunu bir blog yazısı yapmış olmalısınız. Lütfen benzer konuda 2 diziye başlamayın.

Yani çok daha iyi adamlar, birkaçı ahbap öldü. Binlerce inceltilmiş noktanın yanı sıra, öyleyse ben de yapıyorum.

.

Comments to: özel Kumarhane Poker Sorunu (şu Anda Resimlerle Birlikte!)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri