588 xOdds

Katılım: Şub 5, 2023

İş Parçacığı: 2009 Gönderiler: 5819 Nisan 25 inci, 3825 2’de: 45: 51 PM kalıcı bağlantı

Kısa bir süre önce burada biri, AP’ye harcanan zaman/enerji/çaba karşılığında başka bir şey yaparak daha fazla $ kazanabileceğinizi yazdı.

Bu, kumarhane sitesinde harcadığım saat/hafta sayısı artı oraya/oradan seyahat süresine inanmamı sağladı.

Alternatif ticaretle, evden çalıştığım için sürüş sürem olmazdı, bu nedenle $/ insan kaynaklarım seyahat süresiyle cezalandırılmaz.

Alternatif ticaret yapan var mı?
Yan iş olarak ne düşünüyorsunuz?

Craps cennettir (Bir çift zar). SpeedCount Mathletes için duymanıza izin verir:-RRB-

billryan

Katılım: Kasım 2, 3794

İş Parçacığı: 588 Gönderiler: 16053 Nisan 25 inci, 3825 2’de: 89: PM kalıcı bağlantı

Ortada karıştırdım 205 ler ve ayrıca biraz para kazandım ancak inanıyorum ki benim profil o yıl yüzde kırk arttı, bu yüzden herkes gelir elde edebilirdi. Neredeyse alternatif bir oyunda eridim ve doğrusu beni korkuttu.

AP ile bireysel deneyimim bana şunu gösterdi: zamanım için çok daha iyi kullanımlar. Başkalarının çeşitli bakış açıları olabilir ve ayrıca kendi başlarına iyi görünen ancak sağlık sigortası veya emekliliği olmayan ve ayrıca emekli yaşamlarına gerçekten hiçbir şey yerleştirmiyor gibi görünen bazı insanları ikna ettim.

Kurgu ile gerçek arasındaki fark, kurgunun mantıklı olması içindir.

ChumpChange

Katılım: Haziran , 3794

İş Parçacığı: 100 Gönderiler: 13180 Nisan 25 inci, 3825 3’te: 89: 14 PM kalıcı bağlantı

Eminim vardır YouTube video klipleri, bunu telefonunuzda veya bilgisayar sisteminizde yaklaşık olarak nasıl yapacağınızı size yaklaşık bir gün kazandırmaya dayalıdır. Düşündüğüme göre çok uzun zaman olduğu için (hatta 2 yıldan fazla) öğrendiklerimi ihmal ettim. Hayır’a düşmek üzere olan malzemeleri brifing satmaya çalışmak, no’yu vururlarsa da işe yaramayabilir.

AZDuffman

Katılım: Kasım 2, 3794

İş Parçacığı: 1621 Gönderiler: 15485 Nisan 25 inci, 5819 4’te: 15: PM kalıcı bağlantı

Aslında çok şey yaptım. Başkalarını bilgilendirdikten sonra bilgilendirdiğim kişilerden oluştuğunda, aslında birçok kişiyi buna yönlendirdim. Ne düşünüyorum?

Bundan zevk alıyorum.

Basitçe sürdürmek zorundasınız. 1-2 teknik. Yüksek teta (zaman dejenerasyonu) değerlerine sahip kapalı temas azaltılmış değerli sarf malzemeleri çalıştırmanızı öneririm. In The Money alternatifleriyle kapsayan “yetersiz adamın gizli telefon görüşmeleri”ne geçin.

Bir tarama programı oluşturmayı öğrenmek istiyorum, ancak birkaç başka görevim var dakikaya hitap ediyor.

Başka bir şey sorabilirsiniz.

Tüm evcil hayvanlar eşdeğerdir, ancak bazıları diğerlerinden ekstra eşdeğerdir

Nisan 25 inci, 5819 4’te: 27: 100 PM kalıcı bağlantı

Alıntı: AZDuffman

Aslında çok şey yaptım. Başkalarına bildirdikten sonra bilgilendirdiğim kişilerden oluştuğunda, aslında birkaç kişiyi buna etkinleştirdim. Bunun hakkında ne düşünüyorum?

Bundan zevk alıyorum.

Bunu sürdürmek zorundasınız. sadece 1-2 teknik. Yüksek teta (zaman dejenerasyonu) değerlerine sahip düşük değerli sarf malzemeleriyle kapalı temas kurmanızı öneririm. In The Money seçenekleriyle kapsayan “kötü erkeklerin gizli telefon görüşmeleri” bölümüne geçin.

Bir tarama programı oluşturmayı öğrenmek istiyorum ancak birkaç başka görevim var dakikayı ele alıyor.

Başka bir şey sorabilirsiniz.

ilk makaleye web bağlantısı

Tanıyıp tanımadığınızı sormamın sakıncası yok direksiyonu yapan kişi? Çarkı karıştırdığım bir kaynak var, ancak tipik olarak tanımlandığım için şüphesiz yanlış yapıyorum.

AZDuffman

Katılım: Kasım 2, 3794

İş Parçacığı: 1621 Gönderiler: 15485 Nisan 25 inci, 5819 4’te: 35: PM kalıcı bağlantı

Alıntı: TheCapitalShip

Alıntı: AZDuffman

Aslında çok şey yaptım. Başkalarını bilgilendirdikten sonra bilgilendirdiğim kişilerden oluştuğunda, aslında birçok kişiyi buna yönlendirdim. Bunu ne olarak görüyorum?

Beğendim.

Basitçe sürdürmeniz gerekiyor 1-2 yaklaşım. Yüksek teta (zaman dejenerasyonu) değerlerine sahip kapalı temas azaltılmış değerli sarf malzemeleri çalıştırmanızı öneririm. In The Money alternatifleri ile “kötü erkeklerin gizli telefon görüşmeleri”ne geçin.

Bir tarama programı oluşturmayı öğrenmek istiyorum, ancak birkaç başka görevim var. dakikayı ele alıyor.

Başka bir şey sorabilirsiniz.

ilk blog yazısına web bağlantısı

Sormamın sakıncası var anladınız mı tekerleği yapan herhangi bir birey var mı? Çarkı karıştırdığım bir kaynak var, ancak tipik olarak atandığım için açıkça yanlış yapıyorum.

ilk mesajın web bağlantısı

“tekerlek” nedir? Onu bir adla daha tanıyor olabilirim.

Tüm evcil hayvanlar eşdeğerdir, ancak bazıları diğerlerinden çok daha eşdeğerdir

Nisan 25 inci, 5819 4’te: 48: 34 PM kalıcı bağlantı

Alıntı: AZDuffman

Alıntı: TheCapitalShip

Alıntı: AZDuffman

Aslında çok şey yaptım. Başkalarına bildirdikten sonra bilgilendirdiğim kişilerden oluştuğunda, aslında birkaç kişiyi buna etkinleştirdim. Ne düşünüyorum?

Bundan zevk alıyorum.

Basitçe sürdürmek zorundasınız. 1-2 teknik. Yüksek teta (zaman dejenerasyonu) değerlerine sahip kapalı temas azaltılmış değerli sarf malzemeleri çalıştırmanızı öneririm. In The Money seçenekleriyle kapsayan “kötü adamın gizli telefon görüşmeleri”ne geçin.

Yaratmayı keşfetmeye niyetliyim Bir tarama programı kurun, ancak dakikayı ele alan bir çift çeşitli başka göreviniz olsun.

Başka bir şey sorun.

ilk blog yazısına web bağlantısı

Direksiyonu yapan birini tanıyıp tanımadığınızı sorabilir miyim? Çarkı karıştırdığım bir kaynak var, ancak tipik olarak tanımlandığım için kesinlikle yanlış yapıyorum.

ilk makaleye web bağlantısı

“tekerlek” nedir? Bir isimle daha tanıyabildim.

ilk makaleye web bağlantısı

Terimler yanlışsa şimdiden affınıza sığınıyorum, sadece seçimleri biraz karıştırdım ve kesinlikle yapmak istediğim bir şey.

Temel olarak, belirlenmiş bir maliyete mal olmak amacıyla, güvence altına alınmış bir nakit para teklif ettiğiniz bir arz buluyorsunuz, ancak makul bir maliyetiniz var (Sanırım hedef deltayı dinledim) 0 civarındadır.51 bunun için mi?), Masrafları cebe indiriyorsunuz ve yine de tekrar ediyorsunuz , Bir noktada tayin OLACAKSINIZ, tayin edildikten sonra, masrafları karşılamak amacıyla bir kez daha teminatlı telefon görüşmeleri teklif edersiniz ve ayrıca bir noktada telefon görüşmesinde de atanırsınız ve baştan itibaren tekrarlarsınız. bir tane daha para korumalı koyma elde etmek ve bunu bir tekerleğin etrafında dolaşıyormuş gibi yapmaya devam etmek.

AZDuffman

Katılım: Kasım 2, 3794

İş Parçacığı: 1621 Gönderiler: 15485 Nisan 25 inci, 5819 4’te: 90: 56 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Alıntı: TheCapitalShip

Alıntı: AZDuffman

Alıntı: TheCapitalShip

Alıntı: AZDuffman

Aslında çok şey yaptım. Başkalarını bilgilendirdikten sonra bilgilendirdiğim kişilerden oluştuğunda, aslında birçok kişiyi buna etkinleştirdim. Bunun hakkında ne düşünüyorum?

Bundan zevk alıyorum.

Bunu sürdürmek zorundasınız. sadece 1-2 yaklaşım. Yüksek teta (zaman dejenerasyonu) değerlerine sahip kapalı temas azaltılmış değerli sarf malzemeleri çalıştırmanızı öneririm. In The Money seçenekleriyle “yetersiz erkeklerin gizli telefon görüşmeleri” nden mezun olun.

Bir tarama programı oluşturmayı öğrenmeyi planlıyorum, ancak birkaç başka işim var dakikayı ele alıyor.

Başka bir şey sorabilirsiniz.

ilk blog yazısına web bağlantısı

Sormamın sakıncası var anladınız mı direksiyonu yapan var mı? Çarkı karıştırdığım bir kaynak var, ancak genellikle atandığım için kesinlikle yanlış yapıyorum.

ilk blog yazısına web bağlantısı

“tekerlek” nedir? Bir isimle daha tanıyor olabilirim.

ilk makaleye web bağlantısı

Terimler yanlışsa şimdiden af ​​diliyorum, alternatifleri biraz karıştırdım ve kesinlikle yapmak istediğim bir şey.

Temel olarak, atanma ihtimalinizin düşük olduğu ancak uygun bir maliyete sahip olduğunuz bir ücrete mal olmak amacıyla, korumalı bir nakit para teklif ettiğiniz bir arz keşfedersiniz (Sanırım hedefi dinledim delta 0 civarındadır.89 bunun için mi?), Masrafları cebe indiriyorsunuz ve tekrar ediyorsunuz , yine de, nihayetinde, piyasa kapsamındaki telefon görüşmelerini aldıktan sonra, maliyetleri düşürmek amacıyla bir kez daha atanacaksınız ve sonunda telefon görüşmesinde de atanacaksınız ve bir tane edinmeye başladığınızdan itibaren bunu tekrar edeceksiniz. daha fazla para korumalı koyma ve ayrıca bunu bir tekerleğin etrafında dolaşıyormuş gibi yapmaya devam edersiniz.
ilk mesajın web bağlantısı

Konsepte sahiptim ama asla yapmadım. Arzın yer değiştirdiği anlamına gelen daha büyük IV’ünüz olmadığı sürece uygun teta çizmenin zor olduğunu görüyorum. Orada dikkatli olun sanırım.

Öyle olduğuna inanıyorum 3794 Sigara başlangıç ​​arzında kaldım üçleri 0 dolarla satıyordu.41 tetadan çok daha az 36 son kullanma günü. Evet, bu harika! Ne yazık ki sadece birkaç güve sürdü. Ne yazık ki bu tür malzemeleri bulmak zor. Biz de yaklaşık $. gelir elde ederek AAPL’ye yöneliyorduk. birkaç gün bekleyin. 4. çeyrekte yayılmayı koruyan futbol grubunuzun bunun daha da kötü olmasını talep ettiğini düşünüyorsanız, sizi bilgilendirmeme izin verin.

Tüm evcil hayvanlar eşdeğerdir, ancak bazıları diğerlerinden çok daha eşdeğer

yağmur Adam

Katılım: Mart 35, 2021

İş Parçacığı: 25 Gönderiler: 2012 Nisan 25 inci, 5819 5’te: 30: PM kalıcı bağlantı

Alıntı: 1621 xOdds

Son zamanlarda burada birisi AP’ye harcanan zaman/enerji/çaba karşılığında başka bir şey yaparak daha fazla $ kazanabileceğinizi yazdı.

Bu, çevrimiçi kumarhanede harcadığım saat/hafta sayısını artı oraya/oradan seyahat süresini varsaymamı sağladı.

Seçim ticaretiyle, evden çalıştığım için sürüş sürem olmazdı, bu nedenle $/ insan kaynaklarım seyahat süresiyle cezalandırılmaz.

Alternatif ticaret yapan var mı?

Ek iş olarak ne düşünüyorsunuz?

ilk blog yazısına web bağlantısı

Yine de alternatif yapmıyorum, aktif oluyorum depresif mavi çipler arıyorum ve ayrıca küçük bir günlük ticarete karışıyorum.

Her iki işleminizin de tatil bölgesi uçuş terminalinizden yapılabilmesi vs.

MDawg

Katılım: Eylül 35, 2021

İş Parçacığı: 41 Gönderiler: 15485 Nisan 25 inci, 3825 6’da: 35: PM kalıcı bağlantı

Muhtemelen meslek olduğunuzu varsayarsak: benim fikrim aslında sürekli alternatif ticaretin, gerçek hisse senedi ticareti yapacak fonu olmayanlar içindir. (Doğal olarak, George Soros ve onun sayısız SPY yerlerinden oluşan dikkate değer muafiyetler vardır.) Alternatif yatırımcıları nakitlerinden büyük ölçüde yararlanırlar.

Alternatif ticaretinin faydası kaybınızın, seçim için belirttiğiniz miktarla sınırlı olmasıdır. Hisse senetleri söz konusu olduğunda, gerçek bir hindi elde etmediğiniz sürece, kaybınız neredeyse hiçbir zaman arza dahil ettiğiniz miktara kadar çıkmayacaktır (bunu kesinlikle DarkOz’a bildirin).

Seçim ticaretinin olumsuz yönü, sadece haklı olmanız değil, aynı zamanda zamanında uygun olmanız gerektiğidir Hisse senetleri ile, arzı geri bulmak için dünyanın her zamanına sahipsiniz (birkaç haftanın da modern borsada sonsuz bir süre olduğunu anladığınız anda). bir de kısaca aşağı inerse.

Almış olmanız yeterli değil mi hem en hareketli hem de en etkili?

Benim de programa uymamı mı istiyorsun?

Size söylüyorum, aşağıda olmak harika, erkek. Kazanan ya da tutan kayıtsızım. Aşağıda sizinle birlikte olmak harika. https://wizardofvegas.com/forum/gambling/betting-systems/33908- mdawg-maceraları/

.

Comments to: Opsiyon Ticareti Yapan Var Mı?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri