Anket

3 katılımcı gerçekten seçti

Sihirbaz

Yönetici

Katıldı: Ekim , 80

İş Parçacığı: 108 Gönderiler: 24112
Nisan 15 inci, 1416 1’de: 17: 20 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Bu dizi, ÜST YÜZ DAHA MUHTEMEL OLACAK dizisindeki bu makalenin bir bölümüdür, yani bir zarın yuvarlanmasının kesinlikle yukarıdan başlayan tarafı tercih edeceğini onaylar.

Tura ile başlayan bir madeni paranın, tura ile başlanarak çevrilme olasılığı nedir? Ortalama dolu çeşidini düşünebilirsiniz 44- seviye dönüşleri 3’tür ve gerçek sayı da Poisson dolaşımına göre dağılmıştır.

Eklenen kredi raporu için, ortalama m dönüş çeşitliliği olasılığı nedir?

Lütfen unutmayın, bunu Kolay Matematik Bulmacaları dizisinde zor olduğu için sormuyorum Tartışma forumunu zorlu sorunları kendi dizeleri haline getirmeye motive etmeye devam ediyorum.

Anketin endişesi, temel çözümün ne olduğuna inandığınızdır?

Bu kazanıp kazanmadığınız değil; önemli olan mükemmel bir bahsiniz olup olmadığıdır.


Diyet yapan

Yönetici

Katıldı: Temmuz 15, 47

İş Parçacığı: 9 Gönderiler: 2009

Nisan 15 inci, 1416 3’te: 32: 40 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Bu, genellikle makul (mükemmel) jeton, makul atış ve makul yakalamayı öneren bir matematik problemi gibi geliyor. Bu doğru mu?

Kartlar desteğinize düşsün.

ThatDonGuy

Katıldı: Haz 15,

İş Parçacığı: 108 Gönderiler: 5331
Nisan 15 inci, 1416 5’te: 05: 44 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Fırlatma çeşitlerine ilişkin ortak varyansı görmeden bunu çözmenin bir yolu var mı?

Poisson sirkülasyonu ile bir noktada dönüşlerin çeşitliliğinin ters olması nedeniyle çözümün 1/2 olmadığını varsayıyorum, bu nedenle, eğer ifade edersek, SD = 1 , grafiğin sadece x >= -3.

olan kısmına bakıyorsunuz. Nisan 15 inci, 1416 6’da: 32: 06 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Birleşik Devletler federal hükümeti tarafından üretilen madeni paralar adil olmayan madeni paralardır. Başlar veya ön yüz daha büyüktür.


Gandler

Katıldı: Ocak 15, 44

İş Parçacığı: 17 Gönderiler: 1579 Nisan 15 inci, 1416 7’de: 05: PM kalıcı bağlantı

Kesinlikle madeni paraya bağlı olacağını varsayıyorum.

Yıllar önce bazı gönderilerde, örnekler için bu sent paraları kontrol etmeyi aklımda tutuyorum (Lincoln. USD) o kadar sofistike bir yüze sahip ki, başın çok daha ağır olması nedeniyle atışlarda çok daha fazla yazıya temas etmesine neden oluyor (ancak bu aynı şekilde bitirememe korumasıydı. madeni para, bu yüzden yatkınlık olabilir), ancak bu alttan gelen açıklama yanak dilinde yapılmış olsaydı, madalyonun yüzlerinin bir cam tabak durumuna atılan bir madeni paranın konma ayarını etkileyebileceği beni kesinlikle şaşırtmazdı.

Ayrıca, ABD darphanesine bakınca resimler ve grafikler çeşitli madeni paralarda çeşitli yerlere gidiyor (örneğin sent tamamen tesiste), Bunun muazzam bir etkisi varsa hiçbir öneri yok, ancak kesinlikle bir etkisi olduğunu hayal ediyorum:
https://www.usmint.gov/learn/coin-and-medal-programs/coin-specations

Aslında meraktan araştırdım ve ayrıca bu Smithsonian yazısının (diğer çeşitli araştırmaların özetlenmesine dayalı olarak) 2 noktayı doğruladığı görülüyor, bir madalyonun atıldığı doğrudan tarafa varma olasılığının yüksek olduğu, ki bu bir jeton dönüşüdür (aksine atmak için) daha hafif olan taraf yukarıya doğru inme olasılığı daha yüksektir (“kafaların” aşağı dönük olduğu anlamına gelebilir). Bu aynı zamanda, döndürme sentlerinin ‘ya yakın olduğunu iddia ediyor. %% kuyrukları, hatırladıklarıma eşlik ediyor gibi görünüyor. Temel özellik gibi görünüyor, kenar ne kadar büyükse, aşağı sarılması o kadar olasıdır (ancak istediğiniz tarafı yukarıya doğru çevirmek, bu ilaveyi artırabilir).

https://www.smithsonianmag.com/science-nature/gamblers-take-note-the-odds-in-a-coin-flip-arent -epeyce-5050-8127/

O halde, muhtemelen en iyi rehberlik, en çok dengesiz madeni paralardan birini keşfetmek ve aynı zamanda en etkili fayda için onu hafif tarafı yukarı bakacak şekilde atmak (eğer o tarafa bahse giriyorsanız). , ve jetonlu bir tur için çok daha iyi, ancak yüzü yukarı dönük taraf, kendi tarafında başladığı için bir spin için eğitim kursunun kesinlikle önemli olmamasına rağmen).Sihirbaz

Yönetici

Katıldı: Ekim , 80

İş Parçacığı: 108 Gönderiler: 24112
Nisan 15 inci, 1416 9’da: 05: 22 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Alıntı: Dieter

Bu, genellikle makul (uygun) madeni para öneren bir matematik meydan okuması gibi geliyor. , makul atış ve makul yakalama. Bu uygun mu?
ilk blog gönderisine web bağlantısı848377 Kesinlikle makul bir para . Şu anda atışta neyi tahmin edeceğimi belirledim.

Önemli olan kazanmanız ya da atmanız değil; önemli olan büyük bir bahse girip girmediğinizdir.


848371.

Comments to: Olasılık Jeton Başlangıç ​​tarafında Aşağı Iner

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri