rxwine

Katılım: Şub , 2023 İş Parçacığı: 193 Gönderiler: 888532 Mayıs 10 th, 2023 4’te: 00: 48 PM kalıcı bağlantı Şans eseri başka kaç sır çözülebilir? ‘

Alıntı:

Avustralyalı araştırmacı Karl Kruszelnicki, Amerika Birleşik Devletleri’nin kendi Ulusal Okyanus ve Atmosfer Derneği’ne (NOAA) ek olarak, Bermuda Şeytan Üçgeni’nin mitolojik çevrimiçi itibarına kaydolmayın. Her ikisi de birkaç yıldır aslında Bermuda Şeytan Üçgeni sırrı olmadığını iddia ediyor. Gemilerin ve ayrıca uçakların kaybı kadar kaybı da şansın açık bir gerçeğidir. ” Bermuda’da herhangi bir yüksek düzenliliğe mistik kaybın eşlik ettiğine dair hiçbir kanıt yoktur. Üçgenin herhangi bir türünden diğer çeşitli büyük, denizin iyi gezilmiş konumu, ” NOAA’da yaratılmıştır 2010.

Ve çünkü 11251, Kruszelnicki aslında aynı şeyi iddia ediyor nokta. The Independent’a, büyük miktardaki web trafiğinin – göz atmak için karmaşık bir konumda, çok daha az değil – “sayıyı ortaya çıkardığını” bildirdi. Bermuda Şeytan Üçgeni’nde kaybolan şeyler, porsiyon bazında dünya genelinde olduğu gibi örtüşüyor. ” Hem Lloyd’s of London’ın hem de ABD Sahil Güvenlik’in bu öneriyi desteklediğini iddia ediyor. The Independent’ın belirttiği gibi, Lloyd’s of London da 1970 S.

İsterseniz açıklamayı işaretlemenize hala izin verildiğini düşünüyorum?

Adil makul, eğer kanıtlanamayan sigorta iddialarının gerçek olması isteniyorsa, kişinin kanıtlanamayan teşhir tekniklerini kullanabilmesi gerekir.

Comments to: Olasılığa Göre Sabitlenen Sır

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri