Ağustos 10 th, 857979 saat : 21: 35 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Aşağıda büyük bir şans var ama Vegas’ta oynadığım en kısa sürede oynadığım bir slotun adını aklımda tutmaya çalışıyorum. 35 sonunda Wynn’de kalmıştık ve ayrıca oldukça zevkli bir meyve makinesi oynadım ve daha önce taşıdıklarımdan en çok kazananlardan birini kazandım. Vegas’ta kaldığımız bir sonraki sefer ona geri dönmeye hazırlandım, ancak ondan sonra pandemi vurdu ve ayrıca 2 yıl geçti. Geri dönebileceğimiz zaman gitmişti. İsmi tanımıyorum, ancak muhtemelen başka birinin kesinlikle kabul edeceğine inandım.

Wynn’de üçgen şeklinde 3 video oyunundan oluşan bir finans kurumunda kaldı (yani hemen yanınızda kimse yok). Son derece yüksek bir ekrana sahip olan ve çeşitli ödül fonksiyonlarına sahip olan ekipmanlar arasındaydı. Stil ile ilgili aklımda kalan tek şey rüya temalı olmasıydı. Ejderhalar değil, Zeus veya Kronos çizgisinde çok daha fazlası (ancak değil). Gerçekten, çoğu cihazın şu anda yaptığı gibi, maliyetsiz dönüşlere neden olan 6 top/küre gibi bir şeye sahip değildi. Bir dizi perk video oyunuyla eski Oz Büyücüsü çizgisinde çok daha fazlasıydı.

Gerçekten aklımda olan tek şey bu. Diğer çeşitli çevrimiçi kumarhanelerde hiç görmediğim özel bir video oyunuydu. Kesinlikle en kaliteli veya tercih edilen bir isim değildi (Game of Thrones gibi). İddia ettiğim gibi, bu uzun bir ihtimal ama eğer bireyler hangi video oyununun bana kesinlikle daha fazlasını sunacağına dair fikirlerini ortaya atabilirse inandım.
Comments to: O Limanı Aramama Yardım Et

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri