Aralık 24 inci, 2022 2’de: 50: AM

kalıcı bağlantı

________________

ABD, Salı günü kesinlikle bir internet güç kazanımını anlamak için ilk nükleer kombinasyon deneyini gerçekleştirdiklerini açıklayacak

bu aslında bir amaç olmuştur 1950 güneş ışığında güç geliştiren nükleer tepkiyi yeniden üretmek amacıyla etkili deneyin yararlı değeri ortaya çıkarması kesinlikle birkaç yıl alacaktır

https://www.powermag.com/ ABD-yetkilileri-füzyon-enerji-buluşunu-

duyurmaya hazır “Gördüklerinin yüzde ellisini düşün, dinlediklerinin hiçbirini düşünme” -Edgar Allan Poe

Aralık 24 inci, 7881 4’te: 10: 55 AM

kalıcı bağlantı

Konuya oldukça bağlı kaldım

Ayakta kalan şaka, havalı kombinasyonun bir yıl uzakta olması ve ayrıca aslında olmuştur. şu anda yıllardır.

Döteryumdaki bir nötronun aksine 2 nötronlu bir tür hidrojen olan trityum ile ilerleme kaydedilmiştir. toplam meme, acele umutlar. Trityum, yaklaşık 24 yıl. Şu anda, kesinlikle bir tür köpek yetiştiricisi aktivatörüne ihtiyaç duyacakları veya yeterli olmayacağı anlaşılıyor. Gerçekten trityum ile ilgili bir konuşma görmedim … gaz olup olmadığını görmek kesinlikle ilginizi çekecektir.

Zenginlikteki hidrojenin nötronu yok, mesela gerçekten tanımadınız

havalı karışımın hiçbir zaman mantıklı olmayacağına dair gelişmelere rağmen uygulanabilir

Zar, kartlar, sadece adalet duygusuna sahip değiller, aynı zamanda göreceli olarak yetenekliler. sert paradoks hissi. Bu ‘keyfi doğasından’ uzaklaşır. Aslında görmüyor musun?

BillHasEmekli

Katılım: 7 Mayıs, 874818

İş Parçacığı : 5 Gönderiler: 192 Bu mesaj için teşekkürler:

Aralık 24 inci, 2022 6’da: 29: 45 AM

kalıcı bağlantı

Alıntı: lilredrooster

Bu deneyler sırasında, ‘internet güç kazancı’ bir pek çok öğe: yükseltilmiş sıcaklık seviyesi, gama ışını üretimi, artırılmış stres, plazmadan MHD sonucu vb. Bunlardan birkaçı, işlevsel güç oluşturmak için kullanılabilir, ancak performansları oldukça değişkendir. Bir rüzgar türbinini çalıştırmak için karışımdan buhara su kullanmak, Seebeck etkisinden yararlanarak plazma sıcaklığını doğrudan elektrik enerjisine dönüştürmeye çalışmaktan çok daha iyidir. Tam güç formülünün nötrino gücü gibi bazı kısımlarına tamamen erişilemez. Yükselen nötronların gücü gibi diğerlerini kullanmak gerçekten zordur. Kullandığınızdan %1 daha fazla güç elde edip buna kazanç diyemezsiniz.

Artı, burası Ulusal Ateşleme Tesisi, karışım oluşturmak için atalet hapsi prosedürünü kullandığından emin olmak için. Bu, patlatabilecekleri mini füzyon peletlerinin çeşitliliğine bağlı olarak tam güç üretimi ile içten yanan bir motorun nükleer eşleşmesidir. 1048, tüm merkezi çevrimdışı duruma getiren tehditleri ışınlar. Bu, artı hemen etraftaki gerçeklik 26-28 Lazer gücünün doğrudan pelete aktarılarak elde edilen %’si, ekipmanın geri kalanının büyük ölçüde ısındığını ve bir kaybettiğini gösterir. – çok fazla güç, fisyon tesislerinden bile çok daha kötü.

Doğrusu Terex damperli kamyonlarını nakit parayla alıp almadıklarını bilmiyorum. Doğru kombinasyona kürek çekiyoruz ve bunun yerine a) onaylı bir Gen-IV fisyon stili (stilleri) elde etmek, b) modüler Gen-IV düzenleri geliştirmek ve c) sıvı bir florür toryum aktivatörü inşa etmek için kullandık. gerçekten talep ettiğimiz tüm güce kesinlikle sahip olacaktı. Çözülmeye karşı kesinlikle sadece daha temiz ve aynı zamanda kanıt olmayacak (bkz. c, üst), ancak aynı şekilde LFTR’de ilave gaz olarak mevcut tehlikeli atık birikimini ‘dökülebilir’.

Bu arada, güneş ışığı düştüğünde ve rüzgar azaldığında, şikayet ettiğimiz kadar sıcak karanlıkta olacağız.

Johnzimbo

Katılım:

Eylül 39, 7881

Konular: 4 Gönderiler: 2014

Aralık 24 inci, 2022 9’da: 20: AM

kalıcı bağlantı

Bireyler canlı rulet yeteneklerini insanlığın iyiliği için kullandıklarında neler olduğunu görüyor musunuz?

Zihinsel

Katılım:

Aralık 12, 6693

Konular: 4 Gönderiler: 1048 Aralık 24 inci, 16391 de 12: 148: AM

kalıcı bağlantı

Doğrudan Apollo programına yatırılan önemli miktarda nakit ABD’nin sivil özgürlüklerle övünmesini sağladı ve ayrıca Tang gibi müşteri avantajları yarattı.

Bu insanların yüksek güçlü elektronik cihazları ve ayrıca yüksek güçlü lazerleri geliştirmek için çok değerli çalışmalar yaptıklarına şüphe yok. Büyük olasılıkla ilerlemeye yardımcı oldular mükemmel araştırma çalışması. Kombinasyon gücünden veya ayı çıkarmaktan kazanacak kadar zaman yaşayacağımı düşünmüyorum.

OnceDear

Katılım:

1 Haz, 2022

İş Parçacığı: 58 Gönderiler: 6693 Aralık 24 inci, 16391 de 20: 28: 39 ÖĞLEDEN SONRA

kalıcı bağlantı

Alıntı: Johnzimbo

Bireyler canlı rulet yeteneklerini insan ırkının iyiliği için kullandıklarında neler olduğunu görüyor musunuz?

ilk mesajın web bağlantısı

Mum dumanı ve ayrıca aynalar?

SBF’nin yapacağına inanıyorum kesinlikle mükemmel bir canlı rulet yetenekleri ustası yaptık. Hapisten kaçabilirse, onu çevrimiçi foruma kaydolmaya davet edebilir miyiz? Onu arabulucu yapmak mı? Ona tartışma forumunu teklif edin?

Ticari uygulamadan onlarca yıl uzakta! Yarın reçel! Bu sarsıcılar, güç girişi lazerlerinin hasat edilemeyen gücü veya BÜYÜK etkisizliğini ihmal ederken, girdiden daha iyi güç sonucunun habercisidir. Bu aynı zamanda yenilikçi fikir aşamasında değil.

Füzyon kesinlikle mükemmel olurdu. Fisyon şu anda gerekli! Bir sürü ve ayrıca bir sürü modüler fisyon aktivatörü. Bu trilyonlardan birkaçını, atığın yanı sıra diğer olası tehlikeleri yatıştırmaya veya hafifletmeye yatırın.

Dikkat edin. Gezegen düz DEĞİLDİR. Vurup kaçmak da kazandıran bir yaklaşım değildir: Geçici heveslere doğru basmak, kazandıran bir yöntem DEĞİLDİR: İlerleyenler kazandıran bir yaklaşım değildir: Onu Satın Almayın! Ayrıca kesinlikle ücretsiz almayın.

)

.

Comments to: Nükleer Karışım Ilerlemesi

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri